Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ah, popiszę sobie sama ze sobą. Grzesiu usypia ( ma włączone radio, słucha sobie muzyki ) 🙂

Marta, co do karmienia, a ja nie mam odwagi go odsunąc od cycka, bo boję się z nim stracić więzi 😞 może to głupie, ale jakiś taki strach jest.. wiadomo, kiedyś koniec karmienia nastąpi, ale chociaz jeszcze tak do połtora roku pokarmię..
ostatnio mały zrobił się cycek tatusia, ja jestem BLE bo ja go zostawiam i idę na uczelnię, potem Grzesiu wszystkim się żali a jak mnie widzi to chodzi obrażony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jEZU kASIA ZE MNIE tez tak strasznie sie leje tamopny zmieniam co niecala godzine i to te najchlonniejsze 😲 (w nocy 9 razy zmienialam!!!!) kupilam allwaysy te na noc i tez godzina i musze zmieniac!!!!!az sie martwic zaczelam czy czasem sie nie wykrwawie 😲 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Mi Michal mowi zebym zalozyla pampersa Oliwierka hehe moze i tak zrobie heheheheh


ja też bym tak zrobiłam na próbę, ale co powie na to Paweł jak mnie tak zobaczy? 😁 😁

zapytałam.. powiedział: OK.. no to dziś spróbuję.. HAHA, nie wiedzialam, że kiedykolwiek wypróbuje pampersa na sobie 😜 ale to będzie chyba najrozsądniejsze, bo w nocy 3 podpaski zużyłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie pomysly laski 🙂 nie wierze 🙂

normalne ze pierwszy okres po porodzie jest tak intensywny...
ja znow od dzisiaj na diecie... kurde tak bym chciala wrocic do wagi po ciazy 😞(
Moze sie uda, choc jakos sobie nie wierze.. 😞

my jutro do pediatry, bo mloda kaszle jak najeta od piatku.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie pomysly laski 🙂 nie wierze 🙂

normalne ze pierwszy okres po porodzie jest tak intensywny...
ja znow od dzisiaj na diecie... kurde tak bym chciala wrocic do wagi po ciazy 😞(
Moze sie uda, choc jakos sobie nie wierze.. 😞

my jutro do pediatry, bo mloda kaszle jak najeta od piatku.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No laseczki, co tam wieczorem? 🙂
ja już w pampersie siedze ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ i nie jest źle 🤪 jak duża podpaska 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

jezuuu, coraz bardziej Grzes wchodzi nam na głowę, jest nieznośny, zaczyna się wkurzać i wtedy tupie, kładzie się na ziemi i z nerwów potrafi mnie czy pawła klepnąć, dziś mi juz nerwy na niego puściły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
No laseczki, co tam wieczorem? 🙂
ja już w pampersie siedze ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ i nie jest źle 🤪 jak duża podpaska 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

jezuuu, coraz bardziej Grzes wchodzi nam na głowę, jest nieznośny, zaczyna się wkurzać i wtedy tupie, kładzie się na ziemi i z nerwów potrafi mnie czy pawła klepnąć, dziś mi juz nerwy na niego puściły 😞


Kasia mój miał taki czas mniej więcej przez miesiąc.. bicia nas go oduczyłam, złości i płaczu jak czegoś nie dostaje nie bardzo.. a od czego się zaczęło? Zobaczył w parku jak dziecko matce cyrki odstawiało.. na drugi dzień teściowa mi opowiada co on jej wyprawiał..
Trochę cierpliwości 😉 Ja jak już nie wytrzymuje to wychodzę sobie poprzeklinać i wracam uspokojona 😁 i znów mu tłumaczę, że tak i tak się nie robi;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
ja jednak nie zakladalam pampersa 😁 noc spokojna nawet byla bo tylko 2 razy zmnienialam tampona wiec mysle ze dzisiaj juz bedzie okej 🙂 🙂 🙂
Moj Oli za to grzeczniutki sie zrobil naprawde slucha sie, zaczal ladnie sam sie bawic, nie kladzie sie na podlodzie (kiedys tez sie kilkarazy poozyl)
U nas leje deszcz a ja musze isc z malym do rossmana po pamersy i tampony ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2 a jak oduczyłas Kube bicia? bo mówię Ci, z Grześka to istny złośniak!

ja dziś ledwo żywa, wstałam z okropnym bólem głowy ( spadło ciśnienie, pogoda jak pod psem, buro i pochmurno). Do tego zaczął mocno mnie bolec krzyż i podbrzusze, dziwne, bo taki ból miałam zwykle w 1 dniu miesiączki, a dziś jest już 2. Wzięłam 2 paracetamole ale na razie nie przechodzi.

W nocy przezyłam chwile grozy. Nie pamiętam jak znalazłam się przy łożeczku Grzesia, tzn stałam. Stałam i patrzałam, a z łóżeczka dobiegał dziwny pisk, Grzesiu był przyciśniety do poduszki, wierzgał nogami a twarzy nie mógł odsunąć od poduszki. Ja nic nie mogłam przez chwilę zrobić, czułam niemoc jakąś.. po chwili jakoś się ocknełam i szybko wzięłam go na ręce, a on zaczął normalnie oddychać. Wyglądało to tak, jakby jakas siła Grzesia przycisnęła do poduszki.. mówię Wam, przestraszylismy się z mężem starsznie... ten paniczny pisk Grzesia....
Nie wiem co się w nocy ze mną działo. Kiedy wzięłam go do łożka do nas, nie mogłam sobie w ogóle przypomnieć jak się znalazłam nad Grzesia łożeczkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
hej hej 🙂
ja jednak nie zakladalam pampersa 😁 noc spokojna nawet byla bo tylko 2 razy zmnienialam tampona wiec mysle ze dzisiaj juz bedzie okej 🙂 🙂 🙂
Moj Oli za to grzeczniutki sie zrobil naprawde slucha sie, zaczal ladnie sam sie bawic, nie kladzie sie na podlodzie (kiedys tez sie kilkarazy poozyl)
U nas leje deszcz a ja musze isc z malym do rossmana po pamersy i tampony ;/


Gosia ja założyłam pieluchę.. i jak na złośc w nocy mało mi leciało, teraz znów się powiększa, ale w pielusze już nie siedzę.. 😮
Też musze dziś do rossmana podjechać, pasta do zebów się dla Grzesia kończy, poza tym w lidlu są kozaki na zimę dla małego, zobaczymy czy w ogóle jeszcze są, bo i kase do banku musze wpłacić.. a to dopiero jak dojdę do siebie bo na razie z bólu ruszac się nei moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jak mały Was zaczyna bić to stanowczo (nie tak, żeby bolało) ale mocno powstrzymujcie mu ręce i mówcie, że nie wolno, albo, że to boli... Kub na początku wpadał w straszną histerię ale ciągnęliśmy tak dalej i teraz już rzadko mu się zdarza nas atakować 😉

A i najważniejsze... jak zacznie to choćby się paliło i waliło to powstrzymujcie się od śmiechu.. bo czasem człowiek wybuchnie a mały znów myśli, że to fajne...
U Nas Kub tak się nauczył "bawić" z tatą... na początku Grzesiek się śmiał a teraz był problem bo Kuba myśląc, że to fajna zabawa zaczął walić po nim wszystkim co mu w ręce wpadnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mloda tez tlucze jedza mala.. a smieszne jej sie to wydaje jak cholera...
jak sie rzuca na podloge to ja podnosze sadzam przy lozku i kaze przyjsc do siebie jak sie uspoki,, czasem wyje 1min a czasem 15... 🙂
Na szczedscie nie zapalanie oskrzeli... kaszel leczy a jak nie przejdzie po 203 dniach antybiotyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzicie czyli pampersy okazały się zbędne 🙂 U nas też zaczął się problem bicia. Kilka razy mnie nieźle zdzieliła. Raz to aż sie poryczałam. Spałam sobie w najlepsze,a Gabunią "opiekował" się tatuś...Gabi wzięła pilota i z całym impetem uderzyła mnie nim w czoło - myślałam, że padnę z bólu...

My dzisiaj znowu same 😞 Mam nadzieję, że Gabi zaśnie mi bez problemu, bo ostatnio chciała żeby to tatuś kładł ją spać. Oczywiście przez chorobę cała ostatnia nauka samodzielnego zasypiania poszła w las 😠 Znowu chce być lulana...no ale od jutra znowu będziemy "odstawiać" od rączek 🙂 Dzisiaj jakoś nie będzie mi się chciało tym bardziej, że sama jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też znów jest problem z lulaniem... i tak jak w przypadku Gabi od czasu choroby..
tyle, że ja nie mam teraz siły uczyć go od nowa samemu zasypiać.. wolę go polulać 15 min i mieć spokój do rana... a mój mąż kochany też się nie pali do usypiania.. wygodniej mu jest iść przed tv kiedy ja podskakuję z praktycznie dwójką dzieci na rękach...
Za sobą mamy też zbliżanie się do kuchenki. Kilka razy pozwoliłam Kubie dotknąć na wpół rozgrzanego piekarnika i od tej pory kiedy przechodzi koło kuchenki zawsze ostrzega mnie, że to jest "kiki" i "ała" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ostrzega Cie 😁 wiesz Kuba nie chce zebys sie oparzyla hehihihi 😁 😁 😁
Przyszla do nas dziaiaj siostra Michala z Zuzia 2,5letia i tak sie ladnie razem z Olim bawili ze az milo sie patrzylo na nich 🙂 🙂 🙂
Ja juz okresu prawie nie mam hmm 2 tamp. dziaiaj poszly a kupilam 2 duze opakowania i podpachy jeszcze hehee ale beda na nastepny raz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u mnie też już mniejszy okres i na noc już pampers nie potrzebny 😁

oby nie powtórzyła się sytuacja z dzisiejszej nocy... będę czuwała dziś przy Grzesiu.


Jutro jade z mąłym na uczelnnię dowieśc papiery do stypendium i po drodze odbierzemy sobie kosmetyki z oriflamu 🙂

cały dzień boli mnie dziś głowa, już 4 pabletki zjadłam i nic. Wychodzi na to że jestem meteoropatką, bo za kazdym razem jak jest niskie ciśnienie to mi głowę rozsadza..

Buziaczki i pewnie do jutra 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...