Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

E tam dziewczyny 😉 Jakic0h byśmy cycków nie miały i tak nie będą nam odpowiadać;p
Ja swoje mam w głębokim poważaniu;p Urosły 2 rozmiary w pierwszej ciąży.. potem wróciły.. teraz nie ma wielkiej różnicy.. a wyglądają jak uciekajcie;p;p

Robimy w końcu pokój dla Kubusia 😁 Właśnie mój z bratem wykładzinę kładą 😁 Wszystko już prawie zamówione albo kupione 😉 A młody cieszy się jak szalony 😁 Warto było wydać tyle kasy dla tej radości 😁

Zła tylko jestem trochę o tę wykładzinę... daliśmy 85 zł za metr..:/ nie bez powodu oczywiście.. jak ją rozłożyliśmy okazało się, że zapłaciliśmy za disneyowskie autka na niej a nie za dywan.. kur! a można było znaleźć przez pół taniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu, to za 1500 jest Twoje autko, tlko lawetą do Wrocka będziesz musiała je ściągnąć 😁

Gosia2, no niestety za takie dziecięce bajery się płaci więcej.. to samo z serią hello kity, zwykłe rajstopki załóżmy 10 zł, a z hello kity 15zł..ale producenci wiedzą co robią, to co jest w modzie to zejdzie
My narazie pokoiku dla Grzesia nie urządzamy. W mojej "garderobie" ma tam wszystkie zabawki i na razie taki ma kącik.

Jutro wczesnie wstaje, co prawda na 9 mam, ale musze makaron do rosołu ugotowac ( a ten własnie się studiz na oknie by można było go do lodówki wsadzić 😜 )

dobra, to ja poprawię ankietę do mgr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):


Gosia2, no niestety za takie dziecięce bajery się płaci więcej.. to samo z serią hello kity, zwykłe rajstopki załóżmy 10 zł, a z hello kity 15zł..ale producenci wiedzą co robią, to co jest w modzie to zejdzie
My narazie pokoiku dla Grzesia nie urządzamy. W mojej "garderobie" ma tam wszystkie zabawki i na razie taki ma kącik.



No tak... facet nawet wspomniał, że wykładzina droga ale powiedział to tak jakby każda dziecięca którą ma była droga... a teraz się okazuje, że to tylko ta.. bo z disneya... no trudno. Ważne, że Kuba jest nią zachwycony 😉
A pokoju pewnie też byśmy mu jeszcze nie robili gdyby nie Mateuszek 😉 Gdzieś go w końcu musimy ulokować więc miejsce musi zwolnić Kubek w sypialni a sam trochę wydorośleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia Kuba i tak jest dorosły jak na swój wiek 🙂 jak o nim opowiadasz, to jest i rozgarnięty i rozumny. Zaczyna juz mówić, fajnie 🙂 Grzesiu tez wszystko rozumie, ale nic nie mówi 😞 jedynie stęka jak coś chce, ja udaje, że go nie rozumie, to stęka inaczej, mocniej, ale stęka 😜

Nie wiecie co z pozostałymi dziewczynami sie dzieje? Mam na mysli te które od dawna nie zaglądają, np Agniesia, Agata, Inka.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nO strasznie droga ta wykladzinka ale co sie nie robi dla dziecka hehe 🙂
tez bym chciala urzadzic pokoik dla Oliweirka ale no coz :/ mysle ze kiedys bedziemy miec swoje M3 lub M4 🙂
Moj tez niby mowi tzn pierwsze sylaby jakiegos wyrazu powie np. gąbka - GO, licznik- Li itp hehe albo KAP-KAP to deszcz KANY-KANY to tany tany i tanczy wtedy 🙂 calych wyrazow nie mowi jeszcze do tego to jeszcze daleko a i mowi Oliwierek tzn Li hehehe 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kuba o dziwo wczoraj przestał mówić "muuu" tylko "koła" a dzisiaj już nie "kokoko" tylko "kuła" (ale mój twierdzi, że on mówi "kurwa";p bo że niby ja strasznie przeklinam jak zmęczona jestem a on w nocy się budzi;p;p Mam nadzieję, że jednak o kurę chodzi;p
A i już widzę, że mały będzie miał problem z mówieniem "r"... No ale to geny:/ ja nie mówiłam pewnie do 10 rokju życia i pół mojej rodziny w ogóle nie wymawia..
Przenoszę dzisiaj ubranka Kuby już do jego szafek, powoli zacznę znosić zabawki, książeczki i mogę prać ciuszki dla Mateuszka 😁 zapowiada się pracowita niedziela;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘

ufff.. i po zjeździe.. za tydzień następny 😜

chłopaki jakoś sobie dali radę, ale mały nie chciał rano kaszki jeśc i był do 13 o 2 kanapkach

dzisiejsza noc zaliczona do tych mniej udanych.. standardowo położyłam Grzesia o 21.00, zasnął bez problemu. Zaczął sie jendak budzic ok. 23.00 i potem coraz mniej spokojnie spał.. o 1.00 zaczął ostro marudzić i usłyszałam odgłos wymiotny, no ale spoko, nic nie było. Wzięłam go do nas do łozka, a ten z jednego boku na drugi, a to do mnie się przytula, kręci się i wierci.. jest ciepławy, więc zmieniam mu piżankę na lżejszą.. i jak zmieniłam to CHLUST.. zwraca nam na podłogę, i to dośc mocno.. pytam się Pawła co mu dawał jeść, a on że dostał od niego 2 kulki winogrona ze skórą ( bo on mu nie obiera 🤔 🤢 😠 ). No i rzeczywiście widać tam było 2 skórki od winogrona.. no myslałam że Pawła uduszę.. dostał OPR żeby mu już więcej tego nie dawał.. mam nadzieję że uszanuje to. No a po tym wszystkim Grzesiu dostał cyca na popicie i smacznie ułożył sie do snu, jeszcze odbiło mu się tak, jakby żołądek zaczął pracować...

Gosia2, ja w 35 tc wszystko dla Grzesia uszykowałam, a na 3 dni przed porodem dostałam wielką pakę ciuszków , więc jeszcze prałam na szybkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos wiemy na temat hello kitty 🙂) haha.
My dzisiaj u cioci dzionek spedzilysmy od 10-14, bo meza nie ma a samej w domu to nie przyjemnosc. teraz skoczyla do biedrony po pieluchy, bo sie koncza , a mloda z dziadkami zostala.. pieluchy chustki, chleb i ponad 50zl.. szkoda gadac 😞

Gogr, tak patrze a ty juz prawie 36 tydzien, albo przeoczylm, ze tak wysoko albo czas tak szybko leci 🙂

Niedziela zaraz minie i od jutra do roboty 😞 Lenistwo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj tez dzisiaj zygnal sobie ale to dobrze bo wzial solniczke i najadl sie soli 😲 🙂
GoGr to lepiej nie klnij przy Kubie bo on lapie wszystko, przeklestwa tez a to strasznie wyglada jak dziecko przeklina... 🙂
Wiecie co teraz to pojsc bo byle chleb, ser i mleko to 10zl idzie drozeje wszystko niestety:/
Oli zasnal o 18.40 wymeczony caly dzien biegal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra no już w środę stuknie 36 tc 😉 leci ten czas jak szalony 😁

Goshe staram się nie przeklinać przy młodym... wiadomo w ncy czasem mi się wymsknie ale to zwykle kiedy on drze ryjka albo śpi mi na rękach a odłożyć się nie da.. Czyli jest w stanie raczje mało wyłapującym;p Poza tym staram się też wychodzić z pokoju;p poklnę sobie i spokojna wracam lulać dalej 😁 A mój po prostu dla zasady czepia się, że przeklinam;p

Dzisiaj Kub zasnął sam 😉 I dobrze bo nie dałam rady go lulać... szyjka mnie już tak pierońsko kłuje, że sił brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci GoGr ze ja Cie podziwiam mloda kobieta w zaawansowanej ciazy i maly lobuziak 14 miesieczny ktory biega i wszedzie wejdzie trzeba latac za nim 🙂 🙂
wiecie jak sie wrzuca filmiki na wrzuta.pl??bo juz 2 raz probuje i niby zaladowal sie a nie mozna goi wyswietlic
http://goshee.wrzuta.pl/film/2A63ReSNSyH/oliwierek_tanczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co.. myślę, że nie ma co podziwiać 😉 Wiadomo - życie samo nam pisze scenariusz 😉 Moje się ułożyło akurat tak i nie mam innego wyjścia jak się dostosować do niego 😉 Ale odpowiada mi to! 😉

A co do wrzucania filmików to ja jestem w tym noga więc nie pomogę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bosko Oli tańcuje - Gabi też robi jeszcze kilka innych figur 😁 😁 😁 to samo co Kuba 😉 Muszę ją nagrać i też wrzucę - tyle, że ona też negatywnie reaguje na kamerkę czy telefon 🙂

Kasiu - też bym się zdenerwowała o to winogrono...pewnie skórka mu się gdzieś przykleiła.
Co do pieniędzy to ja jestem przerażona - my straciliśmy teraz przez weekend 500 zł i praktycznie nic nie kupiliśmy!!!!!!!Zakupy do domku, pampersy, chusteczki, kilka rzeczy w H&M dla Myszki no i dzisiejszy obiad sfinksie. Kurde - nie myślałam, że aż tyle kasy poszło...a jeszcze kurtki i butów dla Gabi nie kupiliśmy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ogólnie nie mogę oglądac filmów z "wrzuty" bo mi komp ich nie ładuje 😞 ale wierzę na słowo, że Oli bosko tańczy 😘

nie wiem czy słyszałyście, kiedyś był incydent w Złotych tarasach w Warszawie, jak chcieli porwać małe dziecko. Porwali dziewczynkę z tłumu, a gdy ostała powiadomiona ochrona, dziewczynkę znaleziono z ogoloną głową w łazience i przepbraną za chłopaka, nieprzytomną, przyszykowaną "do wywiezienia".. Otóż niedawno taka sama sytuacja była u mnie w centrum handlowym galaxy.. 😲 porwali dziewczynkę, ale matka się szybko zorientowąła, szybko zamkneli wszystkie wyjścia, a dziewczynkę znaleziono w poziemnym parkingu, odurzona i nieprzytomną, leząca przy samochodzie...
masakra. jak mi to dziś koleżanka opowiedziała, to cały dzień ciary mi po ciele chodziły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam tę historię.. i na samą myśl się trzęsę.. jak pomyślę, że mi nie raz Kubek "umknie" w sklepie bo życia w sobie ma niestworzoną ilość a wiadomo - on się między ludźmi szybko przeciśnie ja za nim trochę gorzej.. I dlatego też cholernie przeraża mnie myśl, że Kuba się nikogo nie boi... wiem, że to przez to, że ma kontakt z różnymi ludźmi non stop (mój pracuje w motoryzacyjnym sklepie a tam się dużo ludzi przewija a my spędzamy tam sporo czasu) ale chciałabym żeby trochę ograniczył swoje zaufanie...
Masakra jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wlasnie zauwazylam ze mi tez nie laduja sie filmiki z wrzuty:/
pierwsze slysze o tej historii z porwaniami 😲 straszne to jest!!!moj Oli tez ucieka wszedzie i niestety tez ludzi sie nie boi...przyklad robotnicy ocieplaja blok, Oli biega, robotnik idzie cos do niego zagada podaje mu reke a ten daje mu raczke i ida normalnie szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane- z tymi porwaniami to całe szczęście tylko plotki. Kilka lat temu miało to miejsce w W-wie i już nigdzie więcej się to nie zdarzyło tylko ludzie to rozdmuchali.

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100902/SZCZECIN/863845672

No ale ogólnie to też bardzo pilnuję Gabrysi jak jesteśmy w tłumie. Staram się żeby siedziała w wózku albo na rękach., bo jak chodzi to od razu mi ucieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...