Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 Widzę, że dzieciaczki się rozkładają. Gosiu, jak nie ma innych objawów to poczekaj trzy dni - bo może to naprawdę 3dniówka. Powinna się skończyć równo w 3 dobie wysypką.

Kasiu...hmmmm.....a Twój M nie może zajmować się małym wieczorem? Powiem Wam, że u nas jest tak, że jak tylko mój M wraca z pracy - czasami po prawie 12 godzinach to od razy przejmuje stery ode mnie. To on kąpie małą i kładzie ją spać. W nocu wstajemy na przemian - jeden dzień on drugi ja. U nas obowiązki są rozdzielone już od początku jak Gabi sie urodziła. Ja małą kąpie tylko we wtorki bo wtedy mój mąż nie wraca na noc do domu. Kasiu - może też powinniście bardziej sprawiedliwie rozłożyć obowiązki?? Przecież cała chata i Grześ nie może być na twojej głowie. Twój mąż oczywiście zasługuje na odpoczynek po pracy, ale niech to będzie godzinka i DO ROBOTY 😉 A wieczory będą dla Was 😉

Ja czasami ponarzekam na swojego M...ale ogólnie to wiem, że nie powinnam, bo naprawdę bardzo dużo mi pomaga - pomimo tego, że z pracy przychodzi naprawdę zrąbany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas dokladnie jest tak samo...dzielimy sie obowiazkami...a Malej nikt juz nie usypia, odkladam do lozeczka i moze z jeden raz do niej wstane i to wsio.. 🙂

Mloda mi z kolei zaczela wchodzic na parapet 😮 bo kupilismy naroznik i tak akurat jej pod reka .. a doslowniej pod noga...

Ja dzis bylam u laryngologa i jednak kazal sie z antybiotykiem wstrzymac.. inhalacje krople spacer i zobaczymy....ale juz jestem wymeczona tymi zatokami.. 😞

Martusiu szczerze mowiac, nie mam pojecia o jakiejs fajnej miejscowce, bo ja nie lubie spedzac sylwestra w knajpie i nigdy nie bylam.. w tym roku tez jedziemt z mloda na domowke 🙂) hehe.. juz widze jak tancowac bedzie.. 🤪

Nadia tez spi jeden raz, bo inaczej bym wieczorem z nia zwariowala.. na poczatku ciezko byla ja przeciagnac, ale z czasem sie przyzywczaila..zasypia ok 12 i spi zazwyczaj 1,5h.. aale zdarza sie ze nawet do 2,5 ale rzadko...
Do lozeczka odkladam ja o 20.. i zasypia tak ok 20 30...
Dzisiaj maz do 22 w pracy.. kupil akumulator i auto dzieki bogu odpala... ale 300zl poszly

Dajecie dziecakom jeszcze mleko modyfikowane??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm Oli mial niby 3dniowke al goraczki wtedy nie mial tylko wysypke po 3 dniach... mowila pediatra ze to 3 dniowka ale watpie ...a malego widac ze cos rozbiera bo ocza podkrazone i zaczerwienione mial i takie jakby "chore" 😞 pierwsza choroba Oliwuska smutno mi 😞
a co do dzielenia obowiazkow to moj jak wraca z pracy to zmeczony i spi ok 2h wiec ja do tej powiedzmy 14 - 15 non stop z malym siedze ale pozniej on sie z nim bawi i kapia sie razem jak juz pisalam wiec nie jest zle 🙂 😉 a w nocy jak byl mniejszy to tylko ja wstawalam ze wzgledu na jego prace 🙂ale na to nie narzekam heh
Oli zasnal o 18.30 doslownie tylko glowke do poduszki przylozyl i po sekundzie juz spal.. meczy go ta goraczka a i mnie cos rozklada chyba bo cale plecy mnie bola:/
Ogolnie moj maz byl dzisiaj w pracy az 13h od 4 rano!!!do 17 bo przez te sniegi tiry nie dojechaly albo dojezdzaly z olbrzymim opoznieniem:/
Sandra ja nie daje juz mojemu mleka modyfikowanego bo od jakiegos tygodnia wogole nie chce go pic dla niego to tylko kakao teraz istnieje... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wogole moja kuzynka z Poznania 😁 (mojego taty brata corka) na dniach pewnie urodzi synka jest w prawie 37tc ale mlody jest bardzo nisko ulozony i w sobote odstawia leki na podtrzymanie 😁 😁 maluszek juz wazy 3100 🙂 (jak moj Oli gdy sie urodzil w 39tc 😁 ) tak wiec w styczniu wybieramy sie do Poznania i zostajemy na noc 🙂 moze dziewczeta sie spotkamy jakos co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu!!!!! Obowiązkowo!!! Nie wybaczę Ci jak będziesz w Poznaniu i się nie zobaczymy 🙂
Biedny Oliwierek 😞
Ja też Gabi już nie usypiam, no ale czasami trzeba kilka razy do niej iść, więc zazwyczaj robi to mój M. Teraz już śpi.
Co do mleka to Gabi nadal pije Bebilon Pepti. teraz jest cała wysypana, masakra...na brzuszku, łokcie całe suche i na twarzy 😞 Nie mam pojęcia od czego. Zobaczę jutro co wczoraj na obiadek mieli. No i najgorsze, że u niej zaraz cała dupcia w odparzona - takie czerwone krostki na dupce.
Ja muszę zaraz podłogi umyć, bo przy Gabryśce to nie ma jak...tak i tak jestem zdziwiona, że odkurzyć mi dała, chociaż poszła usiąść w szafie - czy Wasze dzieci też boją się odkrzacza?? Ona tak śmiesznie na niego krzyczy - niby się boi ale jak dłużej odkurzam to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kilka nowych wiadomosci:
Dzwnila do mnie mama Hawieera.. tak wiec zylakow mu nie opaskowali niestety.. 😞 bo ma zylaki tzw podwpustowe, ktore jakby podwiazali te zewnetrzne to cisnienie by sie wzmolo w tych drugich i tak by zaczal na nowo krawic..
jedzie dzisiaj do niego nowy atybiotyk jak nie bedzie zle reagowal to jutro wyjezdzaja do domku...

Dzisiaj zmarl jego wspollolatro 😞 ktory mial bc pierwszym chlopce co rownoczesnie przeszczepia mu watrobe i pluca.. jednak przegral walke z muko.. mial 18 lat 😞

i drugie wazne info!!!
Dziewczyy moze macie kogos w rodzie wsrod znajomych kto moglby oddac krew... i ewentualnie wyslalibyscie do mnie zaswiadczenia.. maly za miesiac znowu jedzie do warszawy i znowu beda one potrzebne!!! tak wiec krew mozna zbierac przez nastepny miesiac!!!

Oczywiscie za znaczki oddam kase!!!! Martus tak wiec gdyy maz mogl w wekend super by byolo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem czy to skaza, czy może coś innego ją uczuliło teraz - ale nabiału tez nie może w dużych ilościach - raz w tyg troszeczkę może, ale dosłownie małego danonka, alebo 1/3 plasterka sera żółtego.

Sandruś smutne wiadomości 😞 😞 😞 😞 Zmobilizuje męża żeby rano pojechał - ma tez wolne w czwartek i piątek więc jak mi się uda wrócić szybciej to go wygonie. Mój kolega oddaje często krew, ale dzwoniliśmy do nieo i może najwcześniej 8 grudnia - więc też go poproszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra uciekam bo ogladam CSI na axn 😁 i juz czuje jak mnie rozbiera brr aspirynka i po kolderke 🙂
milej nocki 😘

hehe a zelazka to ja tez nie lubialam dopuki nowego super spzreciora sobie nie kupilam 😁 😁 a dywanow tez nie mamy wogole nic a nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...