Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
meldujemy się w miarę wypoczxęci.. Grzes spał 12 godzin 🤪 🤪 0d 20 do 8 rano, bez przerwy, chyba tylko raz mu dałam rękę przez szczebelek.

Gosia, nie wiem czy Ci juz kiedys pisałam, ae moze spróbuj położyć stelaz łóżeczka bezpośrednio na ziemi? Grzesiek tak śpi od dawna, nie może wyjść bo mu łożeczko pod pachy sięga i jest bezpieczny. Szkoda by Oli znów spadł Ci 😞

Sandra, skąd Nadia bierze tyle siły? Grzesiek jeszcze obowiązkowo drzemkę ma, inaczej nie wytrzyma

to łożeczko niebieskie fajne 🙂 ale te pierwsze drewniane co kiedys tu był link wrzucony było chyba lepsze 🙂

potem wstawię Wam zdjęcie brzuszka, cholera jakies pięcioraczki tam mieszkają, bo mam wystający brzuszek w szpic tak na 15 tc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak rozmawialismy z Michalem o takim zwyklym lozeczku i postanowilismy ze kupimy malemu takie ale dopiero jak skonczy 2 latka, bo teraz jest jeszcze za maly.. 🙂

ale mgla na dworze 😲 bolku naprzeciw nie widac 😲 🙂

Oliwie sie pieknie bawi z tata bo mąż ma wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Ale miałam stroniczek do nadrobienia 🙂 🙂 Nie miałam kiedy do Was zaglądnąć, bo byliśmy u znajomych na weekend. Dzisiaj byłam z Gabi na szczepieniu - 3 wkłucia-masakra. Teraz sobie śpi. Waży 9750. Całe szczęście kolejne szczepienie dopiero jak będzie miała 5 lat. Chyba, że zdecydujemy się na jakieś dodatkowe na bilansie 2latka. Mamusie czy jest zalecane jakieś szczepienie?? Żółtaczka?? Warto?? Kompletnie nie mam o tym pojęcia, a wiadomo, że lekarze najlepiej kazaliby szczepić na wszystko.

Co do usypiania, to Gabi muszę kłaść na siłę. Wczoraj spała niecałe pół godziny w samochodzie i pomimo tego nie chciała iść wieczorem spać.
Gosiu - naprawdę niebezpiecznie się robi z tym łóżeczkiem. Dobrze, że nic mu się nie stało 😞 😞
Kasiu brzusio świetny. Ponoć tak jest, że przy drugim dziecku szybciej sie uwidacznia, ale żeby aż tak szybko 🙂 🙂 🙂 Hehehehe....ale masz fajnie 🙂
Tyle chciałam napisać, ale zapomniałam co 🙂 🙂 Sandra!! Ty MORSIE 🙂 🙂 Masz oklaska za odwagę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta jakbym miała hełm na głowie 😞 chciałam grzywkę a ta pinda zrobiła mi za krótką 😞
może jak przefarbuję włosy to będzie lepiej wyglądało..
przeklinać mi się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Gosia nie jest az tak zle 😁 moze poprostu nie mozesz sie przyzwyczaic 🙂 a na jaki kolor tym razem zafarbujesz?
ja musze raz jeszcze polozyc blond bo troszke rudawe jeszcze są 😁 😁 😁

w koncu przyszla nam kuchenka, płyta z piekarnikiem i z grilem 😁 😁 😁 jutro przychodzi elektrtyk podlaczyc i moge zaczynac gotowac 😁
a dziewczyny ile taka plyta sie nagrzewa chodzi mi o jeden palnik 🙂bo ja nigdy nie gotowalam na takiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, z Grzesiem to miałam taki gdzies w 15 tc, a tu uwidoczniła mi się oponka, która mam od urodzenia 🙂

Moja kuchenka gdzieś z 10 sekund się rozgrzewa , Gosia bedziesz na pewno zadowolona 🙂

Gosia2, włosy odrosną, spkojnie 🙂 jak grzywka nie pasuje Tobie, to ją tak na bok zaczesuj, jakbyś miała ją wycieniowaną i będzie po sprawie 🙂
a z kolorkiem cos robiłas?

my mamy szczepoienie w czwartek, a jutro jadę robić wyniki i żebym tylko nie zapomniała nasikać rano do kubeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe pisalam kilka dni temu ze zrobilam sobie dekoloryzacje 😁 wyszly blond ale taki jakby lekko rudawe 🤢 tak wiec musze polozyc farbe jakis ladny blond i bedzie ok 😁
ale ogolnie bardzo mi sie wlosy wzmocnily i poprawily 🙂 sa takie mocne i miekkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, a dekoloryzację robiłas u fryzjera?? Ile płaciłaś?? Ja zawsze miałam ciemne włoski - czasami rozjasnione pasemkami, ale kiedyś myślałam o tym żeby położyć jaśniejszą farbę jednak musiałabym zrobić własnie tą dekoloryzację/. Dziwię się, że mocniejsze włosy masz po niej, bo ogólnie osłabia to bardzo mocno włosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEY, ja wygieta po bo jodze masakryczne dzisiaj te zajecia naprawde.. wkurzona jestem bo jak ona mnie np. pociagnie za reke to potraie przyjac jakies nienaturalne pozycje i tak wytrzymac a jak sama probuje to za cholere...

ale jak ona pwtarza najlepsza taka pozcja w ktorej sie najlepiej czujemy...ale kur... moja cholerna ambicja ( ktorej w jodze byc nie powinno) nie potrafi zrozumiec, ze niektocyh rzeczy nie zrobie lepiej od inncch... I kurcze nie zapamieuje wszystkihc pozycji bo za duzo tego... 🙂


Nie u nas nie ma opcji zebym ja usypoiala czy to w wozku czy na rekach bym chyba na glowe dostala.. Zasypiala sama tak, ze wychodzilam z pokoju ale od czasu jak sie nauczyla otwierac lozko to siedze kolo lozeczka i czasem glaskam po glowce...

Kurde Nadie mi wczoraj o 21 nakarmili kurczakiem z rozna i w nocy sie obudzila i spac nie mgla sie swigala.. a w dzien taka sraczka, ze koniec.. dobrze ze wyszlam z domy o 9 i wrocilam o 19 😁 hehe. tylko jedna kupa mi sie skapnela...

Zaraz odprezenie na Na Wspolnej... ale mi sie dzisiaj bedzie milo spalo chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra chciałabym zobaczyć jak się na tej jodze wyginasz 😁
Marta mi też po dekoloryzacji włosy się poprawiły 😉 ale to dlatego,że przy okazji zrobiły mi regenerację 😉
Kasia ale masz ładny suwaczek 😁 😁

A ja miałam mieć miodowy brąz a wyszedł mi taki brąz świecący na rudo/czerwono.. wrrr... bo się machnęłam i farbę bez amoniaku kupiłam:/ a takie nigdy nie wychodzą tak jak trzeba u mnie...
do grzywki przywyknę 😉 w końcu odrośnie:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
150 dalam za ta dekoloryzacje ale farbe juz sobie sama poloze.a taki zabieg miaam robiony pierwszy raz zawsze pasemnkami rozjasnialam 🙂no a wlosy sa naprawde mocne takie zdrowe sie zrobily az dziwne to!!nawet moj Michal to zauwazyl 😁
oczywiscie Oliwier nie spi jeszcze tylko rozrabia, wlasnie zobaczyl misia co jest u Sandry na suwaczku i chcial go poglaskac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...