Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gocha no włoski super 😉 Ja bym się bała sama sobie farbę nakładać 😉
A no i od nas też buziaki dla Oliego 😉 1,5 roku to brzmi dumnie! 😁

My "świętujemy" razem z Grzesiem 😁 5.02 😜 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny no mi tez sie bardzo podoba kolorek 🙂
Oliwier zasnal rowno o 19 po calym dniu latania bez drzemki, choc oczywiscie plakal w lozeczku bo nie chcial spac 😉ale z zamknietymi juz oczkami plakal heheh taki byl spiący hehe
zaraz bedziemy z moim ogladac film hmmm spokojny wieczor tego mi bylo trzeba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój znowu nocka...;(
aaaa 😉 dostał dzisiaj jako gratis kilka żeli do masażu i takich nawilżających 😁 🤪 🤪 ☺️ unnimil czy jakoś tak;p tylko kiedy my z tego skorzystamy jak widzimy się godzinę na dobę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu kolor super 🙂 Dobrze Ci i w ciemnych i w jasnych. Chciałabym kiedyś zobaczyć jak byłoby mi w takim blondzie 🙂 🙂
Gabi też dzisiaj nie spała w dzień. Przysnęło jej się na 5 minut w aucie w drodze do auchana - ale budziliśmy ją. Mąż wsadził ją do koszyka i jakoś ją rozbudził 🙂 Ale nie było łatwo 🙂 Za to jak przyjechaliśmy do domu to za nic nie chciała iść spac. W końcu poszła się kąpać, odstawiła 10 minutowa histerię w łóżeczku, że spać nie chce i zasnęła jakieś 10 min temu 🙂 Mój M poszedł w końcu do piwnicy choinkę schować 😁 😁
Gosiu jaki film oglądacie?? My planujemy paranormal aktivity 2 🙂 AAAA...i szukam powoli już jakiejś wycieczki na wakacje. twierdziliśmy, że jak dostaniemy zwrot podatku za Gabi to przeznaczymy to na wpłatę zaliczki na wakacje 🙂 🙂 Ciesze się, bo początkowo mieliśmy zrezygnowac z wakacji w tym roku na rzecz urządzenia domu...no ale w domu zawsze będzie trzeba coś robić - przecież to skarbonka...a wakacje są raz w roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, ładny awatarek 🙂

Marta, na wakacje polecam dla Was Turcję 🙂 Egipt odradzam, nie ze względu zamieszek, tylko tam łatwo o zatrucie, a to groźne dla dzieci

a co do tych żeli ☺️ to my raz kupilismy, i taki niebieski i czerwony rozgrzewający, ale piekło mnie po nich strasznie ☺️ nawet mielismy taki krązek durex wibruj,acy.. ale nic to nie dawało 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna blaszka.. ten mały dziad nie śpi.. boję się go zostawić w łóżeczku żeby się wydarł bo zaczął robić to co Wasi chłopcy - wystawia nogę nad szczebelki i chce wychodzić...
A teraz siedzi przed tv wcina ser z kanapek mojego brata i cieszy michę jak się na filmie tłuką..
Radość niesamowita, że nie śpi tylko z nami... załamię się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, musisz stanowczo kłaść wcześniej Kubusia, bo nic nie będziesz miała czasu dla siebie!!! Niech płacze w łóżeczku, ale trudno...ja staram się nie dopuszczać do tego żeby Gabi szła spać później jak o 21 (maksymalnie!!) no ale wiadomo, że czasami coś wyskoczy i pójdzie spać później. Ogólnie kąpiemy ją oo. 20 i od razu lulu - nie ma siedzenia z nami po kąpieli.

Kasiu, o Egipcie nawet nie myślałam. Bardziej o Bułgarii albo Hiszpanii. Ale Bułgaria trochę nie za bardzo - bo jakieś takie wielkie molochy tam pobudowali...zobaczymy 😉 Jeszcze jest troszkę czasu. Ale rzeczywiście, muszę jeszcze Turcję przemyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, jesli mogę Ci cos doradzic to staraj sie małemu ograniczać bodźce na noc, a tym bardziej tv bo moze miec problemy z zaśnięciem 😞
Ja widze po Grzesku że strasznie przeżywa to co się za dnia dzieje, a jak jest wiercowe w łazience to juz w ogóle ( łazienke robimy małymi kroczkami, jeszcze sporo niestety do zrobienia 😞 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżeczko chyba zniżę.. bo boję się, że drań mały wyjdzie..
Co do tv to ograniczyłam mu zupełnie - łącznie to może godz w ciągu dnia ogląda same bajki.. a teraz się przysiadł do mojego brata (ale nie było strasznych scen;p) ostatecznie siostra go wzięła żeby pod jej okiem się wypłakał a ja poszłam uśpić..
No i normalnie Kuba idzie spać po 20.00.. ale teraz jak mój ma nocki na 18.00 to Kuba z zaśnięciem czeka na mnie (czyli aż zrobię wszystko z Matim) i tak dobrze,że jest Młoda bo przynajmniej go wykąpie i nakarmi...
Masakra ostatnio jest..

Ale Wam fajnie 🙂 My jak na razie nie planujemy i pewnie jeszcze długo nie będziemy wakacji planować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia a wiesz co u nas Kacperek jak byl mniejszy to lubial ogladac bajki, a teraz mowi zeby mu wlaczyc "Ba" (bajki 🙂 ) i jak wlaczam to za chwile juz nie chce, jedyne co to interesuja go piosenki z bajek a same bajki to nie bardzo. Z drugiej strony sie ciesze, ze nie siedzi mi przy tv, wrecz przeciwnie chodzi caly dzien za mna 😜
Moj tesciu mial dzisiaj nad ranem zawal, obudzil go bol w klatce, cale szczescie, okazalo sie w szpitalu, ze wczesniej jeszcze jeden zawal byl przed tym 😞 teraz czeka go lezenie w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak 😉 Kuba swego czasu mówił wyraźnie.. a teraz - im więcej mówi tym szybciej sepleni;p Al4e i tak jest dobrze bo go w miarę rozumiemy 😉 no i zaczyna skłądać już zdania 🙂 a nie mówić pojedyncze wyrazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moge sie narazie tylko domyslac 😉
ten okres jeszcze przede mna 🙂
jutro rano o 8 przychodza nam montowac szafe, zamowilismy na wymiar, jeju wkoncu bede mogla normalnie ciuchy porozkladac, bo jak narazie nie mielismy zbyt duzo miejsca, ale jutro juz bedzie szafa po sam sufit, ehh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...