Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam na wymiar szafę robioną;p wysoką i wąską.. bo miejsca też w ciul mało a gdzieś to wszystko trzeba chować..
co najlepsze okazuje się, że nawet moje ciuchy się tam nie mieszczą 😞 no ale nie mam miejsca na szafę z prawdziwego zdarzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh 🙂
my montujemy sobie w sypialni, moze nie bedzie jakas mega duza, ale wystarczy, juz jedna taka na wymiar mamy w przedpokoju i naprawde duzo rzeczy tam zmiescilam 😜 i Kacperek u siebie w pokoiku ma dwie duze komody i jeden slupek, takze spokojnie sie wkoncu pomiescimy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u nas szaf pełno ale jakies takie mało pojemne:/

Ja normalnie nie wiem jak oni w tym domu kiedyś się mieścili jak my w 5 ledwo dajemy radę:P

My też w sypialni mamy robioną.. ale sypialnia malutka 😞 praktycznie samo łóżko się w niej zmieściło;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie mebli w mieszkaniu mozna miec duzo, ale niekoniecznie pojemnych, dlatego stwierdzilismy, ze lepiej bedzie jak sobie wezmiemy w sypialni szafe na wymiar 🙂 No nasza sypialnia, az taka duza nie jest, zmiesci sie szafa, duze lozko 🙂 heh mamy takie 200x220 bo ja sie rozwalam w nocy 😜 potrzebuje duzo miejsca 😜 no coz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my też z tego względu nie mamy miejsca na nic bo ja łóżko zażyczyłam sobie największe 😁
też się wiercę jak się patrzy 😁 ale mąż nie jest mi dłużny;p więc małe łóżko nie wchodziło w ogóle w grę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwielbiam jak mam duzo miejsca w lozku 🙂 ostatnio nawet sie zdarza, ze spie w nim sama, bo mezusiowi mojemu zdarza sie chrapac, a ja jak to uslysze to juz nie potrafie zasnac, takze musi sie przeniesc do salonu 🙂
nie no masakra jest z tym chrapaniem, no tak jestem na to wyczulona, ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladalam zmierzch:księżyc w nowiu a jutro ostatnia czesc sciagam 🙂
My mamy szafe taka z ikei heh nie za duza ale co tu duzo mowic nie mamy jeszcze wlasnego mieszkania wiec i mebli za wiee tez nie 🙂 🙂
Kubus naprawde bardzo szybko zaczal mowic 😁 moj powie wszystko wiadomo nie dokadnie np.wiajo (wiadro) ale raczej kazdy by go zrozumial 🙂 zdan jeszcze nie sklada no chyba ze np.mama płanie (czyli mama pranie - chodzi ze np. skarpetka albo jego spodenki spadły z suszarki na pranie heheh)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie przeszkadza 😁 jak chce mi się spać to mi mogą nad głową wiercić i nie zareaguję 😁 chrapanie to pikuś 🙂
Ja też lubię dużo miejsca w łóżku ale spać sama już nie.. a niestety 10/11 nocek w miesiącu mąż jest w pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
uwielbiam jak mam duzo miejsca w lozku 🙂 ostatnio nawet sie zdarza, ze spie w nim sama, bo mezusiowi mojemu zdarza sie chrapac, a ja jak to uslysze to juz nie potrafie zasnac, takze musi sie przeniesc do salonu 🙂
nie no masakra jest z tym chrapaniem, no tak jestem na to wyczulona, ze szok 😞

Marzenka powiem CI ze moja mama identycznie ma 🙂 a moj tato straszie chrapie, stosuje cos do psikania do nosa i nawet pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, dopiero wrocilam do domu...Zastrajkowalam i poszlam do akademca... no i skoczylo sie na obroceniu dwoch butelek wina i piwka.. heh.. wyryczalam sie za wszystkie czasy... dzis w dzien kontynuacja...

Darek teraz wjezdza do Wawy a w sobte ma juz wrocic do mamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra powazna decyzja widze...Ty wiesz najlepiej co jest najlepsze dla Ciebie i dla Nadi 🙂

Oliwier obudzil sie dzisiaj o 5.30!!! ale wzielam go do łóżka i dalam kakao i jakos zasnal wiec spalismy do 8.00 🙂 czyi dzisiaj takze w dzien nie ma szans na spanie:/ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Nie uwierzycie do której spałyśmy!!!! Do 10:15 i to jeszcze mój M telefonem nas obudził. Gabi miała kiepską noc, budziła się co godzinkę więc pewnie chciała sobie odespać 🙂 Na 12 ię zaprowadzić ją do żłobka żebym mogła troszkę posprzątać

Sandruś - przemyśl jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Gabi tez raczej nie pospi Ci w dzien 🙂
my byismy na wielkich zakupach bo lodowka swiecila pustkami heh
a do gina wyobrazcie sobie ze do konca miesiaca nie ma miejsc...ide na kase chorych bo mialam wybor albo fryzjer albo prywatny ginekolog...wkurza mnie ten ciagly brak kasy 😠 😠 😠 no i dopiero od 15 lutego ide sie zapisac na marzec hehe ale to dlatego ze chce do zajebistego lekarza, no coz za jakosc tez jest jakas cena hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bijemy rekordy, bijemy 🙂 hehehehe No to ładne kolejki są do gina ;/ Ja mam przychodnię pod nosem i nie chce mi się iść zapisać;/ Zresztą jak pomyślę o badaniu to mnie skręca 😞 Po porodzie mam straszny uraz 😞
Ja właśnie wstępnie nas pakuję, bo w sobotę jedziemy na weekend do rodziców, a w poniedziałek rano od razu stamtąd w góry więc mamy troszkę pakowanie. A jutro wieczorem znajomi przychodzą więc nie będzie czasu. Gabi w żłobku to mam trochę czasu na to. Poza tym jak ona jest a ja pakuję torby jak gdzieś wyjezdzamy to ona wyciąga mi wszystko ;/

Gosiu, a Oli nawet jak wstanie o 8 rano to nie idzie spać w dzień??? Kurde chyba niedługo już tak będzie że dzieciorki nasze nie będą spały w dzień. Chociaż tak jak Sandra pisała, powinny jeszcze ;/ No ale cóż...każde dziecko jest inne.
Zaraz biorę się za odkurzanie i wycieranie kurzu - ale coś mi się nie chce 🙃 Jeszcze dwie tury prania mnie czekają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ja tez mam pod nosem przychodnie 🙂 i w koncu sie wybieram 😁
Karnisz na spadl na podloge 😮 😮 😮 z kołków wylecial szok normalnie, poluzowaly sie dziurki w scianie i nie chce wejsc z powrotem ;/ nie wiem co mamy robic ... heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, jak Ci kołki ze ściany wypały, to rozrób gips, wsadź kołka i załataj dziurę, to zastygnie i będa sie trzymac 🙂 bynajmniej ja bym tak zrobiła 😜

Marta, super, że zmieniacie klimat, co gorskie powietrze to górskie 🙂

a dzis sniłlo mi sie, że urodziłam chłopca, byłam nieco zawiedziona bo liczyłam na dziewczynke, ale co tam. Po chwili posadziłam go na krzesełku do karmienia, dałam łyżkę i wcinał zupkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...