Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Marta ale Ci zazdroszczę wyjazdu;p no może nie w góry bo ja praktycznie z gór;p ale samego tego pakowania i zabrania tyłka w inne miejsce 😁

Gosia - u nas było to samo 😉 tylko karnisz nie spadł sam a Kubuś go zerwał 😉 Mąż poradził sobie w sposób podobny jak Kasia mówi ale nie gipsem tylko poxiliną 🙂 hehe

Kasia - a nie słyszałaś o tym, że sny się na odwrót tłumaczy?:P Ja Ci dalej uparcie córę wróżę 🙂

Sandra - drastyczne kroki... sprawa przemyślana? bo przecież czasem piszesz, że u Was dobrze.. z resztą - cokolwiek zdecydujesz to i tak POWODZENIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia2, wiesz, w sumie to jestem pewna że będzie dziewucha, bo :
1) zbrzydłam i kazdy mi to mówi
2) ciągnie mnie do słodkiego
3) no i chyba zmajstrowaliśmy ją po owulacji, a jak wiadomo, plemniczki XX dłuzej zyją i na pewno one doleciały
jak będzie chłopak to też pokocham jak własne 🤪 😆 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh.. przemyslana w te i w tamte..

Ogolnie licze, ze on powalczy o ten zwiazek a moze chwila rozstania dobrze nam zrobi...jesli nie, to widac musimy to zakonczyc, bo niestety w obecnej sytuacji boje sie meczymy 😞
Najbardziej sie wlasnie boje, tego ze za nami nie zateskni.. heh w sensie za mna.. bo caly czas powtarza ze jest tylk ze wzgledu na Nadie...
Nie odczuwam nawet radosci jak on wraca do domu rozmawiac nie potrafimy, zyjemy w jednym mieszkaniu, a kazdy swoim zyciem...

W zyciu jednak czasem trzeba byc egoista tez mam prawo do bycia szczesliwa,
Najlep

Do mamy pewnie wroci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, co będzie to będzie najważniejsze żeby było zdrowe 🙂 🙂 🙂 Co do brzydnięcia to ja akurat w to nie wierzę. Mam dziewuszkę, a ani nie zbrzydłam w czasie ciąży, ani nie miałam zachcianek na słodkie i robiliśmy niby wg kalkulatora płci chłopca 🙂 🙂...totalne przeciwieństwo tego co właśnie napisałaś...hehehe. No ale oczywiście dziewczynki Ci życzę 😉 Wiadomo, że fajnie mieć parkę, chociaż ja jakbym miała na to wpływ to chciałabym mieć drugą dziewuszkę 🙂 🙂

Gosiu ładnie nawywijałaś z karniszem 😁 😁 😁 A może wisiałaś na nim wczoraj i dlatego dziś spadł ☺️ ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandruś, może rzeczywiście trochę odpoczynku Wam dobrze zrobi, chociaż ja jestem przeciwna takim posunięciom, bo uważam, że jeśli ludzie się kochają to takiego odpoczynku nie potrzebują. Ale znam przypadki gdzie właśnie takie kroki przyniosły efekt...tylko niestety nie zawsze na długa (zazwyczaj do kolejnej kłótni). Na ale z całego serca życzę Wam szczęścia. Na pewno mąż będzie tęsknił za Nadusią (ale tak jak napisałaś kiedyś, głupotą byłoby walczyć o małżeństwo tylko dla dziecka), ale za Tobą też się po jakimś czasie stęskni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my ten karnisz zrobimy specjalnym klejem Michal wladnie poszedl do Wlasciciela po to 🙂 a na karniszu sie nie wieszalam hehehehehhehehehhahahaha
😁 😁 😁
Kasia pojdziesz na polowkowe USG i wszystko bedzie jasne teraz nie ma co gowkowac 😁 ale fajnie jakbys miala corcie 🙂ja tez druga chcialabym miec dziewczynke 🙂

Kasia a dlaczego masz kolejne szczepienie za 6 tygodni?to Grzes nie mial ostatniego??

Dobra Oli mi juz prawie zasypia tak marudzi ze szok 🙂 musze go zaraz kapac i klasc spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabi pomimo tego, że tylko leżała w żłobku jak inne dzieci spały to od pół godziny leży w łóżeczku ale zasnąć nie może. No ale nawet nas nie woła. Tylko raz chciała żeby ktoś przyszedł - poszedł mąż, a ona chciała żeby jej włoski czesał szczotką 🙂 🙂 hahahaha
Gosiu, szybko Ci chłopaki padli 😁 😁 😁
Idę kąpu-kąpu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi chłopcy też już padli 🙂
ja skończyłam sprzątać i mam w końcu luz 🙂 Szkoda, że mojego nie ma 😞
A jutro ma nas odwiedzić koleżanka z synkiem kilka tyg starszym od Kubusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra.. wiem cos o tym.. dostalam plan na nowy semestr i jestem zalamana 😞

heh chyba jednak nie pogodze 😞

ogolnie sie ucieszylam, bo kolezanka z ekonomicznej wrzucila mi jakies swoje pierdy z uczelni i mam tam gotowa prace z ekonomii , finansow 😁 Rewelacja 😁

Licze, ze nie bedzie tego czytal wiec zrobie po prosru drukuj i z glowy jedno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielna baba jesteś 😉 dasz radę! 😉
Widzisz już jakieś plusy 😉 nawet nie wiesz co ja bym dała gdyby mi ktoś gotową pracę dał:P 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra a ile Ci jeszcze zostalo semestrow?
my dzisiaj wstalismy o 7 i Oliwier musi isc w dzien spac bo szkoda mi go pozniej jak sie biedactwo meczy ale przeciez nie moge go klasc o 16 czy 17 😉
Musze isc po pampersy zaraz bo juz tylko 5 sztuk zostalo i pierwszy raz kupie rozmiar 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 My standardowo późno wstałyśmy 😁 😁 o 9:45.
Sandruś dasz radę 😉 A jak z mężem??????
Gosiu ja kupiłam na promocji w auchan za 39,99 - kupujemy na razie 4+, ale to ze względu na to że jest ich trochę więcej w paczce a dużej różnicy naprawdę nie widać. Gabi kilka razy miała ubranego jak Panie w żłobku się pomyliły i założyły jej czyjąś 5 🙂 No i w lidlu była też promocja (ale ty chyba nie masz koło siebie tych sklepów).
Dzisiaj mam troszkę spraw do pozałatwiania, a Gabi do żłoba 🙂 Musze w końcu do końca wypełnić dokumentację szkolną i ją zawieźć, kupić sobie strój na basen i rękawki dla Gabi (tylko nie wiem czy gdzieś dostanę te dwie rzeczy) no i pampersy na basen. A mówiłam Wam, że Gabi sama pływa już w rękawkach???? hehehe - ostatnio nawet takie małe płetwy mieli założone i normalnie machała nogami i płynęła 🙂 🙂 Pani ją pochwaliła, że szybko załapała o co chodzi 🙂 🙂 No...to się dzieckiem pochwaliłam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł 😁

właśnie moja siorka oglądając MTV rock czytała na głos "Punk is not dead" na to Kubek popatrzył na nią i zapytał "not ded/" 😁 😁 😁

poliglota 🤪 🤪 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...