Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ladnie nazwaliscie drugiego synka 😁 Maks 🙂
my mandatow nie mamy naszczescie ale raty i kredycik taki dosyc dosyc ehh jest i splacac trzeba naszczescie narazie go w banku zablokowalismy na rok bo nie wiem z czego bysmy splacali 🙂
za tydzien biore moja pierwsza wyplate niecale 800 zl hehe nie wiem czy smiac sie czy plakac :/ 🙂
Oli musi miec jedna drzemke dzisiaj to zasnal na siedzaco w wozku heheeh a zAWSZE wstaje o 6.30 i zasypia o 21.30 😲
kupilam dzisiaj deske na kibelek dla mlodego ale jakas za duza i niepasuje
buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tym imieniem to w sumie M podjał decyzję, a ja sie zgodziłam.( na szczęście nie upierał się przy wymyśnych imonach typu Ambroży czy Eustachy 😮 ) Brałam je pod uwagę, aczkolwiek nie stawałam w pierwszej kolejności. Jemu sie podoba bo można utworzyc krótkie zdrobnienai ( np Maks, Maksiu, tak jak Grześ, Grzesiu..)
Ja osobiście muszę się jeszcze przyzwyczaić, nie jest to moje ukochan "Szymon", ale nie chce z 2 strony sama decydowac o imieniu i upierać się że koniecznie Szymek bo przecież M też będzie do niego mówił po imieniu..


Teściowa mówi, ze jej sie nie podoba bo nowocześnie brzmi no i dzieci będą się śmiały z tego imienia - tu akurat byłam zdziwiona bo wydaje mi się że wymyślne nie jest imię. Moja mama stwierdziła, ze nasze dziecko nasz wybór, ale jej sąsiadka ma psa maksa.. 😮 Eh.
Teściowa proponuje jakies staropolskie imie, typu Włodzimierz 😮 (bez urazy, ale Włodzimierz nie pasuje wg mnie do dziecka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, mi się to imię też podoba, ale niestety też miałam psa Maksia 🙂 No ale ludzie dziwnie nazywają pieski więc srac na to 🙂 Dzieci na pewno nie będą się z niego śmiały, bo w dzisiejszych czasach ludzie dają jeszcze dziwaczniejsze imiona swoim dzieciom.

Gosiu 800 zł - zawsze coś 😉 A co do tych nakładek to są chyba różne rozmiary. Co do spania to jak Gabi idzie w dzien to też zasypia tak późno czyli ok.22 więc raczej staram się jej nie kłaść w tygodniu-bo potem ma problemy ze staniem do żłobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to wychodzi na to ze Grzesiek to śpioch bo tak ok 14.00 sam trze oczy i chodzi lewo żywy 🙂

Marta, moja koleżanka tez miala w dzieciństwie psa Maksa.. :P
Tak na prawdę jak ktoś się uprze to każdym imieniem nazwie zwierze.
Kolega M nazwał rybkę Czarek 😲 obok sąsia ma psa Czarka, a po drugiej stronie chodzi kot Gustaw 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 🙂 To mi zdecydowanie tez Szymon 😁
Staropolskie zdecydowanie u mnie odpadaja, bo ja wlasnie lubie dziwne imiona...
a Maksiu to mi sie tez z psiakiem kojarzy 🙂 no i nie lubie zdrobnien 🙂

Ale jakby nie patrzec to wylacznie Wasz wybor, a nie mamy badz tesciowej 😁 , a tymbardziej nasz 🙂

Dajac na imię Nadia sie tez cieszylam, ze sie nie zdrobi, ale zdolne dziadki tez sobie poradzili....Nadunia, Nadusia ---- jak ja tego nienawidze!!!!

Mloda sie wydziera z korytarza: mamo, mamo.... podnioslam sie w koncu.. a ona szczesliwa weszla do wozka i sie pozapinala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie Maks podoba, Szymon trochce mniej 🙂 starodawne to tez odpadaja zdecydowaniwe wole nowoczesne 😁
ja kupowalam nakladke w rosmanie ale juz znalazlam rozwiazanie poprostu przekrecam ta nakladke prostopadle do kibelka i jest akurat 🙂 i juz nawet ochrzcil ją bo zrobil piekna hehe kupe 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Kasiu jeśli mogę cię zapytać jak długo czułas te bóle brzucha i jaki to był ból?


brzuch mnie sam w sobie nie bolał, natomaist mam uczucie jakbym w środku dźwigała wielki kamień i co jakiś czas ten kamień ciąży mi na szyjce, czasami powodując jej kłucie. Jak dłużej pochodze to brzuch na dole robi se twardy i zaczyna ciążyć ( Maks jest bardzo nisko stąd głową lezy mi na szyjce )
A Ciebie zaczyna brzuch boleć? Moze to skurcze przepowiadające?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
mi sie Maks podoba, Szymon trochce mniej 🙂 starodawne to tez odpadaja zdecydowaniwe wole nowoczesne 😁
ja kupowalam nakladke w rosmanie ale juz znalazlam rozwiazanie poprostu przekrecam ta nakladke prostopadle do kibelka i jest akurat 🙂 i juz nawet ochrzcil ją bo zrobil piekna hehe kupe 😁 😁



moja mama tez planuje kupic Grzeskowi nakładkę na kibel, zobaczymy moze będzie robił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh.. z kazdej strony słysze ze wybralismy zle imie dla malego 😞 i Wy mówicie ze to dla psa i moja mam trąbi mi to samo. Eh, zdołowałam sie. najgorsze jest to ze tez nie jestem przekonana do niego ( nie potrafie sobei wyobrazić jak się zwracam do małego w tym imieniu) ale nie chce na siłe przekonywac do imiena którgo M nie chce..
no i co tutaj począć? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
hej hej 🙂
Kasiu nieeee tylko nie Włodzimierz 😜 Hmmm Maksiu fajne imie, ale rzeczywiscie pieskom tez ludzie daja, ale to wasza decyzja 😉


nie chce tego sama wybierac, a z moim nie mozemy dojść do kompromisu i w sumie zgodziłam się na Maksa głównie dla niego ale czuje ze mi to nie lezy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam teraz wyrzuty sumienia, ze ci tak napisala.. 😞

Ogolnie od 30 min rycze 😞 Niech ten rok sie skonczy, sam pech!!! Zauwazylam dzisiaj, ze jakims dziwnym trafem pieniadze z czynszu spowrotem wracaja na moje konto...Ja robie tyle przelewow, ze po prostu umknelo to mojej uwadze...Okazalo, sie ze zmienili numer konta i teraz od marca musimy wsyztsko splacic..., ale co za gamonie od marca nie wplywa im czynsz i nawet ani pol pisma nie przyslali...ani tez pisma, ze zmiana konta...

Napisali tylko na tych cholernych ksiazeczkach mieszkaniowycj, ktorej nie uzywam.. 😞 bo mam ustawione polecenie zaplaty.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, nie miej wyrzutów umienia, sama przeciez tez napisałam ze za dzieciństwa koleżanka miała psa Maksa..

Nie wiem czy przekonam go do Szymka. Znów moje dziecko jest "bezimienne" 😞

Sandra, o tyle dobrze ze odsyłali spowrotem kase. Gorzej, ze żadnrgo powiadomienia nie dali ze nie płacicie czynszu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak robia glupole zadnych powiadomien bo po co!!! a pozniej nagle na liscie dluznikow sie znajdujecie ehh
Kasia myslalam ze to imie sie Wam obojgu podoba ale no cos Ty nie zgadzaj sie na nie tylko dlatego ze podoba sie Twojemu mezowi i zeby juz wiecej nie szukac...napewno jakies znajdziecie co Wam obojgu sie spodoba 🙂
Oli wstal o 5.30 i byl nie do zniesienia 😲 😲 😲 zasnal o 9.45 na sile go uspalam hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...