Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej hej juz wrocilam :P mialam sprzatac ale pojechalam do centrum handlowego :P
spotkalam kumpla i poszlismy na kawe i tak sie zeszly 3godz :Pn dziewczyna go zostawila i tak posiedzialam z nim i pogadalam ach szkoda mi go 😞
widze ze temat prezentow na topie 😁 jak ja kocham prezenty hehe no ja cos rodzicom kupie jak beda i siorce rowniez 🙂 a dla siebie nie robimy prezentow bo stwierdzilismy ze kupimy sobie odtwarzacz blueray z kinem domowym wiec to wydatek ok 400e wiec bedzie swietnym prezentem 🙂
jej juz sie nie moge doczekac choinki itd 🙂
ja dzis na obiadek robie chicken burgery wlasnej roboty mmm pyszne sa ale czekam za Mariuszem wiec razem zjemy o 6stej :P
a na 9ta do kina idziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dziewczynki od 3 dni mam twardy brzuch-czy któraś miała podobną dolegliwość? 😞 Dodam,że to nie tylko w miejscu gdzie mały sobie obecnie leniuchuje ale na całej powierzchni 😞
Lekarz zalecił mi stosowanie magnezu i jest ciut lepiej niż było,bo mi nie ciągnie tak brzucha,ale twardy jest nadal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana pisala o tym...Ma wlasnie KTG bo twardy brzuszek to tez moga byc skurcze...Dostala luteine na to. Ja tez mam luteine magnez i nospe i czasem mam twardy brzusio jak za duzo latam :> wiesz sprzatanie itd...wiec teraz siedze z dupka i staram sie oszczedzac 🙂
zjadlam 3 chicken burgery ☺️ a Mariusz 5 wiec nie duza roznica hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka, mi to tak czasem twardnieje , jak skurcze mam takie bezbolesne, bo zaczęłam je już odróżniać, , najczęściej ma tak jak mała bardzo wysunie się w stronę pępka, wtedy tak od pępka zaczynami twardnieć i przechodzi na całość, ale po 2-3 min. przechodzi, a nie wiem jak Ty masz? Lepiej poradź się kogoś kompetentnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana popieram o tym zawsze trzeba mowic lekarzowi. Moj tez sie robi twardy ale wieczorem tyle ze robi sie twardy i nie puszcza...ale dzis przesadzilam z siedzeniem bo poszlam z kumplem na kawe i 3godz siedzialam nie oparta tylko tak wisialam na stoliku no i wyszlo :P ale wzielam nospe i magnez i puscilo 🙂
Uciekamy do kina kochane 🙂
bo zamiast na 9ta pojdziemy na 8sma 🙂
Zycze Wam spokojnej nocki 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no chociaz raz wchodzę i nie muszę czytać odrazu 10 stron 🙂 Postarałyscie sie 🙂

Powoli sie szykujemy do spanka. Mąż za 2 godziny przyjdzie z pracy chociaz i tak bedziemy juz spac. Dzis mnie poinformował ze w sobote i niedziele tez idzie :/ Ehhh i nawet nie wiem czy zdarzy wrócić bo o 20 zaczynamy te smieszne nauki przedmałżenskie. Boze dobrze ze do cywilnego szło sie z marszu.. Szkoda jednak ze tu trzeba robic i nauki no i jescze jakas smieszna poradnie :/ Eeeeh i po co to wszystko ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki 🙂 Już mi lepiej na samą myśl,że nie tylko ja tak miałam 🙂 Luteinę stosowałam na samym początku ciąży aby płód się lepiej rozwijał,ale faktycznie ona jest chyba na wiele niedyspozycji ciążowych.Zobaczę co z tym magnezem będzie,bo dopiero 2 razy zażyłam ale w razie czego skontaktuję się z lekarzem.Jak siedzę lub leżę to jest prawie ok ale jak stoję to mam wrażenie,że coś mi się w środku odrywa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest jeszcze któras???????????
wiec tak.....
wlosow nie zrobilam bo moja fryzjerka chora a innej nie chcialam sie podkladac pod rece!!
nie odzywalam sie tyle bo poszlam za Waszą radą i przeprowadziłam rozmowe z mezem!! oby pomoglo!! nadal do konca nie znam przyczyny jego myslenia ale wytlumaczylam mu o co w tym chodzi!! i dokładnie uzylam takich argumentow jak Bób napisala i wydaje mi sie ze troche inaczej na to popatrzyl!! a tak wogole to dzieki dziewczyny za wsparcie!!!!!!!!!!! :*

jesli chodzi o materaz to ja mam gryczano kokosowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

My spać od 6 nie możemy 🙂
Chyba z nerwów, dzisiaj muszę zamówić bilet dla brata na samolot. Niby to "tylko" 50 funtów, ale do tego jeszcze muszę doładować konto za 50zł aby na wizzair zadzwonić bo jakiś błąd z kartą mi wyskakuje, potem trzeba komuś następne 100zł dać aby go z lotniska przywiózł. Kurde ile ja pieniędzy na niego wydam 🤨 do tego wiem, że mi ich nie zwróci. Zła jestem strasznie 😠 😠 😠
W piątek miałam laptopa odebrać i nie starczy mi kasy muszę czekać przez to do następnej wypłaty 🤨
Myślałam, że on posiedzi tam dłużej i zostawiłam tam pełno swoich rzeczy, które teraz przepadną bo niestarczy mi już by paczkę zamówić 🤨 🤨 a są tam wszystkie moje ubrania, papiery jakieś itp. przez dwa lata trochę się tego nazbierało. Załamka...

Sibi trzymam kciuki aby rozmowa przyniosła efekty 🙂 Może mu się coś tam ruszy w móżdżku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzucholki

Dzisiaj mielismy noc masakre normalnie bo Maly nprawde chyba jakies karate cwiczył. Tak sie wyciagał i kopał ze do 2 giej nie moglam spac. A tak bolalo ze maniana. O 6,35 pobodka bo juz krzyz od lezenia bolał. O 9 wyszlam z psem i po buleczki. Maz jeszcze spi bo wrocil o 1.30 z pracy 😞 Dzisiaj chyba wyemigruje do mamy bo jak mam znowu caly czas tu sama siedziec to masakra.

Monka no to nieciekawie jak tu musisz tyle sianka wydac. Mam nadzieje ze usłyszysz chociaz dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...