Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to ja lapie stresa ze moze lepiej gdybym tez byla w szpitalu a nie w domu bo skad ja moge wiedziec kiedy tam jechac...teraz sie czuje ok a cisnienie za wysokie...zmierzylam raz jeszcze i jest 137/97! hmmm jutro dopiero sroda...
w sumie pojade siusiu zawiezc wiec sie zobaczy co i jak moze znow beda mi mierzyc cisnienie choc watpie bo wizyte mam w piatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamy lutowe 😉 widzę że idziecie jak burza 🙂
mona trzymaj się cieplutko buziaki 🙂
współczuje wam kobitki tego ciśnienia ja dzięki Bogu nie mam dodatkowego zmartwienia.Jutro po 11 jadę do szpitala na wywołanie jak nic nie pójdzie to cesarka 🤪
ale chce żeby coś "poszło" nie chce CC !! trzymajcie za mnie kciuki prosze.Ale stresior mnie łapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula trzymaj sie tam dzielnie 🙂 tak sobie mysle ze z tym wywolywaniem to naprawde czasem nie zla meczarnia 😞 ale u Ciebie widze ze bedzie w ostatecznosci CC bo oddzial dezynfekuja hehe niezle. No ale miejmy nadzieje ze urodzisz SN 🙂 ja tez bardzo bym chciala ale teraz to juz zaczynam sie zastanawiac jak to bedzie...ech co za pech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no musze jutro urodzić tak czy tak przez tą dezynfekcje.
Więc lekarz musi coś wymyślić żebym szybko urodziła 🙂 hehe dobra ja już kończę kąpać sie,golic :laugh: i włożyć jeszcze do torby szczoteczke i karte ciąży 🙂 ojj,ta noc będzie cieżka,pewnie nie nie zasne ze strachu..no nic papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula powodzenia życzę 🙂 Tzymaj się tam!!!

Ja cała w nerwach po awanturze z bratem, wydzierał się trzaskał drzwiami napluł mojej mamie w twarz!!!!!! Oby dwie płakałyśmy przez niego a wszystko to, że filmu z internetu nie mógł ściągnąć!

Kur.. je za nasze! a on tak się odwdzięcza!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qurcze co za gnojek, ja to bym na policję zgłosiła, bo jeszcze trochęi do rękoczynu dojdzie , a na to to bym nie pozwoliła, szmaciarz jeden, ale to jeszcze sie odwróci przeciwko niemu 😠 😠 😠
a Ty CandyMonka nie płacz bo nie warto przez tą mendę społeczną, brak słów, żal mi was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek połóż się i poczekaj, ja mam 138/93. Na obniżenie ciśnienia dobre jest wypicie szklanki wody z wyciśniętą całą cytryna obniża momentalnie.

Właśnie Policja u nas była Bosko!! Kazali mu się uspokoić!
Spisali go i poszli. A on teraz wyzywa że nie chce nas znać! Co za męka pańska z nim!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka faktycznie ten twój brat to rąbnięty, zgłaszajcie wszystko na policję to mu założą niebieska kartę( czy zieloną, nie pamietam jak to się nazywa) szwagier kiedyś tak podskakiwał i w końcu się dochrapał za takie awantury, miał sprawę i dostał zawiasy, teraz ma problem bo za granicą prace trudno mu znaleźć, ale to już tylko jego wina. Powidz braty co go może czekać, może pomyśli nad swoim zachowaniem trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej z cisnieniem...ech sie wystarszylam 😞
jutro w szpitalu jak odwioze ten mocz to powiem o tym i zobaczymy co powiedza.
CandyMonka wyrzucic gnoja i tyle...On pewnie cos bierze jakies narkotyki bo przeciez taka reakcja nie jest normalna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...