Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Policz sobie sama to zobaczysz 🙂 sa tez suwaczki ktore pokazuja akutalny tydzien ciazy ale tu np. w IRL jest przyjete ze pokazuje skonczone tygodnie + dni z kolejnego tygodnia. czyli jak u mnie pokaze 39+6 to juz bedzie pelne 280dni 🙂 i dalej liczyc nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia no właśnie jak przeczytałam na forum że się wybierasz na ktg to tak mi dopiero przez mózgowinę przeleciało, że Cię widziałam, ale widzisz w tym amoku wcześniej faktów nie skojarzyłam. Pozostanie Ci jedynie białogard albo kołobrzeg tylko trzeba wcześniej do nich dzwonić i pytać się czy mają wolne miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia policz sobie na nowo a sama zobaczysz 🙂 jesli mialas regularne okresy policz sobie kazdy skonczony tydzien i zobaczysz 🙂 ja jestem w 37tyg 🙂
a przeciez w PL tez tak lekarze licza jak sie nie myle tylko Klaudi lekarz liczy nieskonczone tygodnie.
Kiedy mialas okres?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie dane wspisywalas do tego pierwszego suwaczka ktory pokazuje 39+1? bo reszte Ci pokazuje 9dni do porodu czyli wyglada to jakbys w nich wpisywala date porodu a w tym pierwszym date ostatniego okresu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja juz po ksiedzu 🙂
wpadł pogadał, był miły, zapytał skąd jestesmy, gdzie mamy swoje parafie, czy zamierzamy wziasc slub, poświecil nas z przymruzeniem oka, bo grzesznicy jestesmy :P
ale powiedzial ze ma nadzieje ze z Bogiem zyc bedziemy w przyszlosci i juz. Nawet powiem Wam jak na pierwsza kolęde było ok, za rok juz mam nadzieje ze bedziemy po slubie 🙂 hehe

Chociaz wie juz ksiadz jak u nas sprawy wygladaja i faktycznie co do chrztu moze inaczej spojrzy, bo nie wszyscy u nas w bloku przyjmowali ksiedza.

Titinka mam wyniki prób watrowbowych , wszystko w normie, i jeszcze zrobili mi glukoze, bo czasem podobno tez jest świąd od tego, ale wszystko ok, a mnie caly czas swedzi cholera 😞 ciekawe od czego.
Słyszalam ze jak duzo cytusów sie zje to tez moze od tego, ale ja nie jadlam ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja heja 🙂

Ja właśnie od ginka wróciłam 🙂
Mała ma się dobrze, jest troszkę lżejsza niż norma (waży 2844gram) ale ginekolog powiedziała, że wszystko z nią w porządku i że pewnie należy do tych drobniejszych i będę mieć lżej przy porodzie 🙂
Szyjka lekko skrócona, rozwarcia nie mam.
Spokojnie mogę jeszcze sobie ją nosić trzy tygodnie 🙂
Pokazała tylko kawałek buźki bo się rączką zasłaniała, widziałyśmy z mamą jej nosek..kartofelek malutki i oczka 🙂

Dostałam wymaz z pochwy i jutro muszę go zawieść do laboratorium.

Darusia ciesze się, że ktg poszło dobrze 🙂
Anitek dziękuje za oklaska 😘
Klaudia super,że podałaś tego linka do literek na allegro tak nam się z mamą ten pomysł spodobał, że również zamówiłyśmy. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no wlasnie sie staralam Darusi wytlumaczyc ze ona ma dzis pierwszy dzien 40tyg 🙂 przez to sie pytalam Darusia kiedy mialas ostatni okres???
CandyMonka najwaznijesze ze z Nia wszystko ok 🙂 a na pewno urodzi sie wieksza hehe :P bo wiadomo jak to te pomiary z usg 😁
Dodi ciesze sie ze wyniki wyszly dobre 🙂
ja czekam na swoje do piatku : sadny dzien...
najwyzej mnie zostawia w szpitalu do konca trudno. Choc z drugiej strony Wam powiem ze wolalabym juz chyba byc w szpiatlu bo za bardzo sie martwie tym wszystkim a tak to jednak opieka 24h.
Ciekawa jestem kiedy Sibi wyjdzie ze szpitala bo mysle ze dzis wyszla lub jutro bedzie wychodzic 🙂 czekamy na focie Malej no i relacje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek Ty tam nie myśl nawet o tym szpitalu, w domku myślę że lepiej 🙂 przynajmniej robisz co chcesz

A tu proszę my z dzisiejszego zabieganego dnia, troszkę nas zasypało: [img size=396]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0351AdA.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy wieczornie

laski od 15 minut schizuje normalnie :/ Poszłam sie wykapac no i leżałam we wannie, chcą się podnieść poczułam normalnie jak coś ze mnie uchodzi :/ Nie wiem czy to było siusiu bo trochę chyba za mało jak na wody płodowe. Jezus normalnie nie wiem co robic kurde :/ 😞 😞

Ogolnie dzisiaj sie dziwnie czuje :/ Niby mnie delikatnie brzuch pobolewa niby nie :/ Ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka w moim przypadku wole byc w szpitalu serio...
a w domu nie robie tego co chce bo w zasadzie mam lezec z nogami do gory i nic nie robic to zalecenie lekarza a wiadomo jak sie w domu jest to czlowiek co porobi a pozniej chodze i stekam ze sie zle czuje. A tak to bym lezala no i mialabym opieke 24h a po wczorajszej trzesiance mam dosyc wrazen...dzis obudzilam sie po drzemce popoludniowej i zmierzylam cisnienie nawet nie wstawalam bo aparat mialam kolo lozka i mialam 144/93! i zauwazylam ze to cisnienie coraz wyzej idzie w momentach w ktorych nic nie robie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Klaudia...zawsze wlasnie sie zastanawialam jak to jest jak wody w wannie odejda bo nie czuc...
ja tam biore prysznic co nie zmienia faktu ze i tak bym nie poczula hehe...
nie wiem co Ci tu doradzic bo sama raczej nie sprawdzisz czy Ci wody odeszly bo i jak...
chyba jedyne wyjscie to pojechac do szpitala...Tym bardziej ze jak wody odejda to lepiej do 18stu godzin po zaczac rodzic...no i zakaz sexu oczywiscie. Daleko masz do szpitala?
CandyMonka jak bałwanek hehe 😉 nie to ze gruba ale taka opatulona :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nic mi nie mów o bałwankach hehe..ważyłam się w gabinecie i..83 kilo!! Czyli 23 w plusie!!!!

A możesz jechać do szpitala na własne życzenie..tzn chodzi mi o to czy Cię tam zatrzymają jakbyś chciała?

Klaudia spokojnie nawet jak Ci wody odeszły to masz do 6godzin do wyjazdu do szpitala, połóż się odpoczywaj i obserwuj czy Ci skurcze nie idą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej no niby nie mam daleko ale ja tak jakos nie wiem :/ bo w tej wannie to wziałam ręką dotknełam i poczułam delikatny zapach moczu no i ja to tak poczułam jakby mi Maly ucisnął i takie nie do konca skontrolowane to wszystko było. Stalo sie to w trakcie zmiany pozycji ( napiecia podbrzusza) z leżącej do siedzącej i pozniej sie trochę rozluznilam i wysiusiałam jeszcze troche :/

Teraz siedze i czuje ze mnie brzuch boli - podbrzusze taki dziwny ból jakby jajników :/ Jakby na okres. Na kibelku już bylam na "2" esz normalnie sie stresuje ale nie chce do szpitala jechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...