Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekujemy 🙂
Bob no tez tak mi sie wydaje ze wyszczuplal ja go widze codziennie wiec ciezej stwierdzic 🙂
ale mysle ze sie wyciagnal bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej u nas kiepska pogoda pada , pada i jeszcze raz pada 😞
zapowiada sie rodzinny dzien kanapowo-łóżkowy.

Mała rzez ta pogode usneła o 23.30 wstała o 7.30 na cyca, potem sama szybko po cycu usneła i spała do 11.30 a my rzem z nią, ja sie pierwsza obudziłam z bólem cycków, tyle mleka było ze musiałam małą obudzic zeby zjadła po nie wyrabiałam, twarde jak kalafiory.

Moja Julcia tez nic nie pije jak narzie oprócz cyca, ale kto wie czy jak nie bedzie wielkich upałów to nie podam wody, mozliwe , zobaczymy.

buziaki bo mała wzywa na cyca znów 🙂
miłego weekendu kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas tez pada 😞
Maly spi na Mariuszu i Mariusz tez kima bo cos cicho jest 😉
znajomi mowili ze po zakupach zadzwonia bo chca sie dzis spotkac wiec pewnie pojedziemy do nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
a ja dzisiaj w kuchni, bo jutro gości cały dom, pirewszy raz pradziadek zobaczy swoja wnusię 🙂 planujemy grilla zobaczymy czy pogoda na to pozwoli, a pogoda jak na razie słoneczna
mała wczoraj zasnęła 0 23 i spała do 7 poźniej do 12 🙂
super miłego weekendu życzę 🙂
aaa no i 100 lat Dla Filipków od małej Amelci 🙂
aaana dziękujemy za kąplementy, twoja córeczka też słodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeloo 🙂
U Nas wczoraj piękny dzień 🙂 Od 11 byliśmy na działce i Mały budził się tylko na cysia 🙂 BOSKO !
Dzisiaj też zrobimy poranny spacer a później na balkonowego grilla idziemy do sąsiadów.
Ah jak to dobrze jak Maż jest w domu i nie musi iść do pracy 🙂

Nawet słoneczko Nam świeci dziś 🙂 jupi 😁

Miłej niedzieli Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu macie oczko od Filipka 🙂
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/a29a475a.jpg[/IMG][/URL]

a tu Filipek gada do żyrafki 🙂
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/f99c142f.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas noc super, maly przespal cala, o 20 jak zasnal w moim lozku tak go na spiocha przenioslam do jego lozeczka i spal do 6 🙂) ale poranek juz nie jest taki kolorowy cos mi kaszle za bardzo i jak kaszle to sie krztusi i rzyga 😞 do tego ma katar wiec mu trudno oddychac i sie denerwuje, bo nie moze zasnac, a jakiekolwiek proby oczyszczenia nosa koncza sie porazka, usieka z glowka, zaslania nosek... a nie mam serca go trzymac na sile. teraz lezy na brzuszku, mam nadzieje, ze mu choc troche ten katar zejdzie i sie przynajmniej tak nie zadlawi.
Na szczescie jutro lekarz, wiec zobaczymy co to jest. na szczescie goraczki nie ma.

pogoda jest piekna, ale chyba sobie spacery odpuscimy dzisiaj. 🤨
zmykam posiedziec przy nim az zasnie na dobre.

milej niedzieli! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helllooooo 🙂

mala na reku wiec sorry za bledy 😜

wczoraj caly dzien w domku spedzilysmy na sprzataniu, mala caly dzien na rekach chciala byc, wiec i ona nawdychala sie kurzu heh o 19 padlysmy obie 🤪 potem pobudka o 24 na cyca ja padlam dalej a Nadi torturowala babcie przez pol nocy 😉

Anitek super fotki Olafka!! Słodziak z niego!! I tak ładnie trzyma główkę! mojej jeszcze to nie wychodzi, chyba za malo ja klade na brzuszku.
aaana
wlaśnie czy wy też jesteście jeszcze takie nerwowe i na wqurwie cały czas?? bo ja czasem siebie nie poznaję - zawsze byłam do rany przyłóż, spokój stiocki choćby się paliło a teraz... 🤪 🤪 🤪 drę się na męża z byl powodu i wychodzę z domu trzaskając drzwiami!!! 🤪

u mnie to jest tak ze zawsze bylam wybuchowa, krzyczalam na wszystkich. trzaskalam drzwiami oraz innymi przedmiotami..wazne by byl efekt dzwiekowy, poducha odpada heh no i teraz to mi sie podwoilo...czasami zastanawiam sie czy nie isc na jakas psychoterapie..jakis kurs panowania nad gniewem lub cos...
ostanio stalam w kolejce przy kasie i cos tam poklucilam sie z mama...oczywiscie poleciala jakas wiazanka z mojej strony az starszy pan zwrocil mi uwage ..no to ja do niego by sie zamknal itp itd..ehhh gdy nerwy opadly bylo mi strasznie glupio, ale coz nie potrafie nad tym panowac. Kiedys moj kolega powiedzial do mnie..Monika fajna z Ciebie dziewczyna ale masz charakter seryjnego mordercy 🤪 tyle ze seryjni mordercy maja wszystko poukladane a ja dzialam pod wplywem impulsu, wiec nie jest ze mna az tak zle 🙂

Co do dopajania dzieciaczkow to moja na samym cycu jedzie, nie daje jej nic innego do picia. Uwazam ze cycol wystarcza. Na czkawke rowniez cyc dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to jak godzine pisac post i ominac Wasze heh..Klaudia Filipek słodki!! Jaki on już duży jest 🙂 słodko puszcza oczko...to chyba do Nadii ? 😉
Jai_ho biedny Victorek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Mamusie!!!
Klaudia Fifi słodki 🙂 no i to oczko 😉
Jai_Ho moja mała tak samo miała jak zachorowała i gorączki też nie ma , ale to lepiej,nie wiem jak jest w Danii ale w Polsce nawet z takim przeziębieniem takie małe dzieci do 3 m-ca są leczone w szpitalu bo dostają antybiotyk dożylnie, a leczone w domku nie wypijają całych dawek antybiotyku, więc może to doprowadzić do zapalenia płuc, ale jak pisałam wyżej, tak jest w PL, trzymam za Was kciuki, żeby Vic szybko wrócił do zdrówka
a u nas noc super, mała zasnęla wczoraj ok północy i obudziła się przed 9 🙂 a teraz śpi dalej 🙂
po raz kolejny Życzymy wspaniałego Weekendu i cudownego słoneczka ja u Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Fifi fajny chłopak, będzie miał branie 🙂
Ja chora, gardło mam jak tarka, czuję jak bym miała w nim klucha a wczoraj i przedwczoraj bolała mnie okropnie głowa i mięśnie i strasznie boję się żeby mały nie podłapał tego , tym bardziej że w środę szczepienie.
Nie jestem pewna ale wydaje mi się ze któraś z Was pisała ze brała tabletki Cilest, jeśli tak to nich napisze jak się po nich czuła 🤨, ja wcześniej brałam chyba Logest i były ok ale teraz ze względów finansowych poprosiłam o coś tańszego i przepisali mi to 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób ja biorę Microgynon i przed ciążą je brałam przez 5 lat nigdy mnie nie zawiodły, a zdarzało mi sie zapomnieć wziąć, a i skutków ubocznych nie stwierdziłam, a kosztują też niewiele bo za 3 listki zapłaciłam ok 40 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob ja biorę Cilest, czuję się po nim świetnie, wcześniej jak go zażywałam to rósł mi biust a sama chudłam tak że marzenie każdej kobiety. Teraz zobaczymy bo biorę pierwsze opakowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
ja wstalam o 12stej 😁
Wczoraj troszke podrinkowalismy w pubie 😉
Bob ja bralam cilest kilka lat jakies 4 i przytylam 10kg...to wlasnie po nich i udalo mi sie zrzucic 5kg pozniej i ani grama wiecej.
i tak zostalo 5kg na plusie. a poza tym zadnych innych skutkow ubocznych.
Teraz biore Yasmin i zobaczymy jak to bedzie 🙂
mi ginek powiedzial ze Cilest jest dla starszych kobiet. I ze po co tak mocne tabletki dla mlodych...
bralam tez microgynon i czulam sie dobrze po nich 🙂 ale byl okres ze je wycofali stad zmiana na Cilest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze musisz sprobowac bo kazda kobieta jest inna 🙂
ale ogolnie Cilest ma raczej dobre opinie 🙂 ja tylko sie wkurzylam na te 10kg no ale trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to nic mi nie zostało jak spróbować, muszę tylko poczekać na okres
dzisiaj mi się śniło że poszłam do szpitala bo znowu byłam w ciąży 🤨 ostatnio jak mi się śniło o szpitalu( a śniło mi się że rodzę) to w ten sam dzień poszłam rodzić 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na noc daje Malemu kaszke ryzowa do mleczka 🙂
Ciekawa jestem czy dluzej pospi 🙂
tylko nie wiem czy mam mu dac ok 20stej po kapaniu czy po 23ciej przy karmieniu? Hmmm o to lekarza nie zapytalam 🤨 jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak na chwilke, maly gada i sie smieje wiec nie jest chyba z nim bardzo zle, ale praktycznie non stop z nim siedze, bo juz kolejne dwa razy tak mi sie zakrztusil, ze nie mogl tchu zlapac i mu lzy lecialy. mi tez. nosa dalej nie moge mu oczyscic, musialabym mu chyba glowe kolanami trzymac, a do tego on tak patrzy wtedy na mnie z takim zalem, ze wolalabym chyba aby plakal, darl sie czy cokolwiek tylko tak nie patrzyl. 🤨 wiec odpuscilam.
iwiokej troche mnie wystraszylas tym szpitalem, ale zobaczymy jutro co lekarz powie.

bob bralam dosc dlugo cilest, bylam bardzo zadowolona. zadnych skutkow ubocznych, ale co kobieta to inna reakcja.

ok. kawa wypita lece polezec kolo Victora, moze zasnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...