Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

JaiHo wyczysc mu nosek. Bo sie meczy biedak.a masz masc majerankowa?
pomoze oddychac gdybys posmarowala pod noskiem.
Co do kaszki na noc to chodzi o to zeby sie nasycil bardziej i spal spokojnie 🙂
Teraz w dzien je co 4godz czyli wszystko jest ok 🙂 nie trzeba go oszukiwac niczym 🙂
zjada co 4godz ok 150ml wiec ok 🙂 ale w nocy budzi sie co 3godz i podpija po ok 100ml.
a jak dostanie kaszke na noc to powinno go przytrzymac troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitek Ty cwaniaku!! 😉 spac sie w nocy zachciewa 🙂)))))))
nie mam masci a w tym durnym kraju wszystko juz w soboty pozamykane!! 😠
nos mu T. wyczysci jak wroci, on jest mniej podatny na takie historie.
ide karmic, bo oddycha teraz przez buzke i co chwila pic mu sie chce.... ech!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chce mi sie spac hehe nie powiem ze nie 😜 ja tu czytam ze Wy spicie po 7-10godzin a ja twardo co 3godz wstaje a i co 2godz nadal sie zdarza 😜
czemu noska mu nie czyscisz? przeciez go to nie boli 🙂
Olafkowi wlasnie cos wyroslo pod noskiem takie czerwone i jak dotykam to taka kulka jest...Hmmm myslalam ze sie zadrapal ale to jest jakas kulka i nie wiem od czego :>
10tego mamy wizyte no chyba ze cos sie bedzie dzialo to przeloze i tyle.
a tak wogole to kupilam ta kaszke w PL sklepie i data waznosci 05/2010 wiec zaraz pojedziemy ja wymienic...
bo przeciez to jest skandal jakis!!!
nie wiem czy wykorzystam ja w miesiac a poza tym nie lubie jak cos juz jest na skraju waznosci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mialam dwa suwaczki z agu agu jeden byl z fotka i ile ma Maly miesiecy i dni a drugi pokazywal ile miesiecy i tygodni i wlasnie gdzies zaginal i nie umiem juz znalezc tego samego 😞
nie wiem kurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pojechalam z malym do szpitala, bo juz nie wiedzialam co sie dzieje, dalej sie krztusil, kaszlal coraz mocniej, butli nie chcial tylko cyc jak zjadl to rzygal, i znowu glodny a ja nie mam tyle pokarmu... przez to wogole nie spal wiec zrobil sie mlyn, no i w szpitalu osluchali, cos tam mu rzezi lekko w oskrzelach, wyczyscili mu nos, dali czopek w dupke, drugi na noc i jak nie chce butli a w cycach sucho to strzykawka zeby sie nie odwodnil przez te pawie. teraz zasnal, ale tak mocno, ze zwymiotowal i sie nawet nie obudzil 🤢. jutro i tak do lekarza.
nie wyobrazam sobie powaznej choroby u dziecka, przeciez to mozna oszalec z zalu. 😞

anitek to jest nas dwie, ktore jeszcze regularnie wstaja w nocy 🙂) Victorowi do tej pory zdarzylo sie tylko dwa razy przespac noc, a tak to 2-3 pobudki musza byc 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo wspolczuje Ci 😞 biedny Victorek serduszko kochane!!!
Kurcze dobrze ze pojechalas do tego szpitala!!!
a dali mu jakis antybiotyk?
Co do kaszki na noc to wlasnie wyczytalam ze zaleca sie dzieciom ktore jedza za czesto u Olafka w dzien juz jest ok aby nocka dziwna...bo jak spi sam w lozeczku to potrafi wstawac co godzine a jak spi na mnie czy obok mnie no to co 3godz lub co 2godz...
Dostanie kaszke po kapaniu i zobaczymy ile pospi 🙂 jak bedzie spal lepiej to pozniej dostanie karmienie po kapaniu czyli ok 23ciej.
ja wlasnie zrobilam parowki z serkiem i bazylia zapiekane w piekarniku i do tego piwko i zasiadam hehe 😜
i kupilismy film wiec zaraz bedziemy ogladac 🙂
Buziaki dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cos podobnego do panadolu plus na uspokojenie i mozena te wymioty. Ech moze zlapal jakies swinstwo biedak 😞
Trzymaj sie tam!!!
Daj znac czy mu lepiej troszke chociaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
T. wrocil i go nosi teraz, maly az ma cale oczy czerwone ze zmeczenia a spac dalej nie moze. Spal moze 2 godziny od 6 rano. Za godzine drugi czopek, nawet go dzis nie kapie, bo on juz ma wkurwe jak sie go rozbiera, ale przez te pawie to non stop go przebieram, tak wiec zaczekam godzine i zobaczymy jaka noc bedzie. Goraczki dalej nie ma, wwiec to jest na plus chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho tak lepiej jak ie ma gorączki, ale tu mi powiedziano że lepiej jest jak taki malec jest w szpitalu bo dostaje 100% dawki antybiotyku dożylnie, a jak by było w domku to by dostawało doustnie, a tak to nie zje całej dawki bo może połowę wypluć, a taki malec bez antybiotyku szybko może złapać ze zwykłego przeziębienia, zapalenie płuc, a dzieki temu że mała była w szpitalu uniknęliśmy tego 🙂 i ważne jest żeby szybko zareagować 🙂

anitek ja małej bym podała to mleko z kaszką o 23 bo my i tak chodzimy późno spać a wtedy mała by dłużej spała o te 3 godziny niż jak bym jej podała o 20 🙂

a jeszcze Jai_Ho może wtryśnij małemu trochę wody morskiej , to wtedy szybciej sie mu nosek oczyści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂
U Nas wczoraj piękny i słoneczny dzionek 🙂 Zaliczyliśmy długi spacer poszliśmy oglądać mecz na murawę a poźniej wylądowaliśmy u sasiądów na grillku 🙂
Dziś zato pogoda barowa - moi Mężczyźni jeszcze śpią 🙂 a ja już urzęduje 🙂

Jai_ho biedny Victorek 😞 Napewno bedzie wszystko dobrze - bądź dobrej myśli 🙂

Anita - jak tam Olaf po kaszce 😁 ? Pewnie kima do teraz 😁

a to My na spacerku 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
piękną pogodę mamy dzisiaj 😠 pada, aż się nic nie chce
my dzisiaj wyspani, mała wczoraj zasnęła przed północą, a obudziła sie przed 10 🙂 widać skutki wczorajszych odwiedzin gości 🙂 a teraz zasnęła z powrotem, może i pogoda tak na nią działa
miłego weekendu po mimo ponurej pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
Olafek zjadl kaszke o 20stej poszedl spac o 21wszej i wstal o 5-30!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZOK 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Przelozymy mu kapanie na 20sta teraz tak zeby konczyl jesc o 21 i wtedy do 6stej powinien kimac 🙂
Iwiokej tak myslalam zeby mu dac o 23ciej ale on juz wtedy sie budzi na picie po kapaniu i jest mega zaspany i zjada polowe mniej na spiku. A tak to obalil 170 z kaszka i szok tyle spal 🙂
i nawet rano po tylu godzinach zjadl tylko 100 dopiero pozniej obalil 120 i teraz 120 🙂
Ale teraz nie wiem czy moge mu dac dzis tez czy powinnam czekac kilka dni na reakcje alergiczna.
JaiHo jak Victorek???
Klaudia bosko wygladacie razem sliczne zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. myslalam ze okres mi sie skonczyl ale jednak nie...
plamie nadal...
i wczoraj po sexie znow swieza krew i tak do dzisiaj 😠 to juz 9ty dzien a przeciez za 12dni odstawiam tabletki i znow okres 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Anitka 🙂 Super ze Olfek tak długo spał 🙂 Oby to stało się regułą 🙂 Może ja swojemu też zacznę kaszki niedługo wprowadzać bo to chyba dopiero od 4 mc no nie ?
Kiepsko z tym Twoim okresem no ale widocznie tak musi być 🙂
Ja odziwo od wczoraj nie krawawię więc mam małą nadzieje ze oczyszczanie się zakończyło 😁 😁 😁 😁
Jejku jak dobrze nie miec materaca między nogami 😁
My po wizycie u teściow. Mały kima chyba to ta pogoda lipna na niego tak działa :/
Szukam maty dla Filpka na allegro bo w końcu zarobił sianko na chrzcinach a jeszcze mu nic nie kupiłam :/
hy hy mamy z Meżem bojowe zadanie- wybieramy piosenkę na pierwszy taniec. Może macie jakieś propozycje ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

klaudia...jaka fajna rodzinna fota 🙂) a jak znajdziecie piosenke to bedziecie sie uczyc tanczyc czy potraficie? 🙂) 😉

anitek... to przetestuj kaszke na Olafie a ja pojde Twoim sladem 🙂) jaakby nie bylo victor tydzien mlodszy 😉 hahaha

noc mialam dosc ciezka, najpierw syn pospal troche na tacie, pozniej sie troche pomeczyl i zasnal u mnie w lozku, ale tak, ze ja mialam 20 cm dla siebie a on reszte, spal jakies 6h ale kazde jego kaszlniecie ja na ,, bacznosc". dzis juz lepiej, nos mu pryskam woda morska, ladnie schodzi wszystko, gile po pachy 🤢 , no i nie wymiotuje. lekarz go pobadal, stwierdzil, ze to nic strasznego, pluca ok. oskrzela troszke charczy. jeszcze dzisiaj czopki ( eferalgan) i powinno byc ok. Maly jak zasnal o 11 tak do teraz spi!! nawet go z fotelika nie wyciagalam. odsypia biedaczysko.
A tak poza tym to ma juz 62cm dlugosci i 5,5kg, czyli taki troche ,,sznurek" jest, ale wszystko jak najbardziej w normie 🙂)

milego dnia!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo kaszka naprawde cacy 🙂
Olaf nie ma wzdec brzus go nie boli kupke tez zrobil 🙂
Kaszke mam z jablkami 🙂
No i od 4tego miesiaca no ale czytalam ze mozna predzej wprowadzic poza tym pytalam sie lekarza znajomego i mowi ze mozna sprobowac jesli Olaf sie tak budzi w nocy czesto...Bo wiadomo na koncu padne na ryja 😉
a teraz sie wyspalam i jest super 🙂
Dzis tez dostanie 🙂
tyle ze przesuwam kapanie z 7-15 na 8-15 i wtedy kaszke skonczy pic ok 21wszej 🙂
nawet niech pospi do tej 5tej to juz jest cud miod tyle godzin bez budzenie zebym mogla spac 🙂
jejkus jutro konczymy 3miechy 😁
Klaudia co do piosenki na pierwszy taniec to ja uwielbiam "wielka milosc" krajewskiego i zadne te nowe jakos mi sie nie podobaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ciesze sie ze z Victorkiem juz lepiej 🙂
Co do kaszki jeszcze to wogole dzis dziecko jakies takie spokojne jest i sie smieje prawie non stop nie marudzi wogole 🙂
moze poprostu brakowalo mu takiego snu sama nie wiem 🙂
My wlasnie posprzatalismy cala chate i zaraz ruszamy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie kojarzy ale ja za nia akurat nie bardzo przepadam tak samo jak za Farba chce tu zostac czy cos takiego...ale oczywiscie to wszystko kwestia gustu 🙂
ja koscielny w 2012 mam nadzieje 🙂
ciekawa jaka wtedy bedzie moda na piosenki 😉 ale ja chyba zostane z "wielka milosc" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziecko mi sie obudzilo na 20 min. zjadl, sprawdzil czy zabawki sa na ,,swoim miejscu" i dalej zasnal na macie eduk. 😮
A my zaraz zasiadamy do obiadu i zapowiada sie leniwe popoludnie 🙂) OBY!! 🙂)
zaczekam jeszcze z tydzien , dwa niech maly przynajmniej te 3 m-ce skonczy i tez mu zapodam kaszke 🙂) ale jak mu ja dajesz lyzeczka czy butla? jaki smoczek wtedy? jakies wieksze te dziurki chyba musza byc do kaszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...