Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anitek to spróbuj na pleckach ale wtedy zabierz podusię.
Moja tez śpi na poduszce, jakoś jej lepiej 🙂

Wody nalewamy tak mniej więcej do połowy z tym że baaaardzo ciepłą, kąpiemy się długo bo się bawimy a Amelia woli bardziej ciepłą

Moja jak ją za rączki ciągnę to podnosi .... ale dupkę hihiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mamy taką średnią wanienkę i jest nam już ciasno, jak sobie pluska na brzuszku to ubija sobie nóżki , w przyszłym tygodniu jedziemy po większą.
Anitek na zdjęciach to ona wygląda na 8 kg hihihiih, ale jest chyba dosyć długa , tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella problem w tym ze jak tylko sie go dotknie to on sie budzi i koniec spania 😞
juz probowalismy wszystkiego 😞 i zawsze sprowadza sie do jednego "Mamo ja chce spac na brzuszku" i wtedy go biore na swoja klate i spi ale ja juz nie daje rady bo przeciez 8kg na klacie kilkka godzin w nocy to meczacer juz 😞 a tak to w kolysce w dzien tylko na brzuszku spi.
moze rzeczywiscie powinnam sprobowac polozyc na brzuszku i tyle.
lozeczko ma najwieksze jakie jest dostepne wiec nie powinien sie wciskac gdzies tam w katy.
musze cos zdzialac bo niedlugo bede miala klate jak zadeptany karton 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob kupilam wlasnie ta wieksza irlandzka wersje... wiec nigdy nie wiadomo hehe 😉 tu wszystko jest jakies inne 🤔
niedlugo bedzie kapany w wannie na specjalnym lezaczku 🙂 jakos przepekamy ten miesiac czy dwa 🙂
Kochane ja uciekam na film 🙂
polecam"Hangover" w tlumaczeniu na PL powinnien to byc "Kac" ale nie wiem czy tak jest dokladnie bo zauwazylam ze przewaznie jakies niedoslowne tlumaczenia sa 🙂
super komedia ja to sie poplakalam w kinie ze smiechu 🙂
kupilam dzis dvd bo akurat bylo 🙂
naprawde polecam 🙂
Spijcie spokojnie Mamusie i Dzidziusie 🙂
Crulla sorrrrrki za zle zinterpretowanie Twojej wypowiedzi raz jeszcze 🙂 nie gniewaj sie 😘
Buziaki dla Was i Dzidzi Waszych 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
no musisz coś zrobić bo ani silikony Ci nie pomogą hihihi.
Od razu kładź go na brzuszek. A doi smoczek??

Smoczka nie lubi za bardzo tylko okazyjnie na spacerku lub w aucie czasem 🙂
nawet gryzako smoczek mu kupilam bo trze dziaslami o wszystko ale tez wypluwa 😉 no coz cos tam poradzimy 🙂
no fakt silikony nie pomoga 😉
Uciekam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek spoko 🙂

Ja oglądałam "kac vegas", też był super polecam 🙂

Ja tez zmykam , muszę wysterylizować butelki i wodę zagotować a zajęłam się pisaniem z Wami i popijaniem winka.
Teraz idzie Szymon Majewski Show, chyba jeszcze obejrzę hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanienke tez mam chyba metrowke, bo maly ma 62cm ale jeszcze jest sporo zapasu w glowie i nozkach, tak wiec pluskamy sie na calego 🙂) niestety tutaj nie mam wanny, jak bylismy w pl to sie kapal w tej dla dorosylych, a jest dla dwoch osob, wiec dopiero mial frajde, plywal jak delfin 🤪 🙃
a tutaj tylko prysznic... ktory tez lubi 🙂) gdy kupa wymknie sie spod kontroli 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho trzymaj Wiktorka pod brodą , wystarczy 🙂

A film aż sobie przypomniałam jaki jest śmieszny, chyba sobie jeszcze wypożyczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu jest piosenka tego samego wykonawcy ale ta nadaje się na pierwszy taniec, sprawdziłam tekst po polsku http://witass.wrzuta.pl/audio/9mowXKQDcfQ/michael_bolton_-_to_love_somebody_www.musicishere.fora.pl

Istnieje światło
Pewien rodzaj światła
Które nigdy nie świeci dla mnie
Chcę moje życie spędzić z tobą
Przeżyć z tobą
Mówią że jest sposób
Żeby robić wspólnie każdą, nawet najmniej istotną rzecz
Ale co by to dało
Jeśli nie miałabym ciebie, nie miałabym ciebie?
Nie wiesz jak to jest, kochanie
Nie wiesz jak to jest

Kochać kogoś
Kochać kogoś
Tak jak ja kocham Ciebie

W moich myślach
Znowu widzę twoja twarz
Znam granice mojego umysłu
Ty nie jesteś ślepa
Lecz ja jestem ślepy, tak bardzo ślepy
Jestem mężczyzną, nie widzisz
Kim jestem?
Żyje i oddycham dla ciebie
Ale co dobrego by to przyniosło
Jeśli nie miałabym ciebie, nie miałabym ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne piosenka Bob 🙂
Natomiast tak sobie myślę że może na ślub to lepiej polska, bo będą babcie i ciocie a sama mówisz prawie nic po angielsku a chyba lepiej żeby wszyscy rozumieli jak wielką miłością jest ich miłość.

Ja mam sentyment do Wielka miłość z uprowadzenia Agaty, miałam ją na moim ślubie, ale piękna jest tez ta Pauli. Przesiąknięta taką miłością i radością że aż trudno uwierzyć. Tendencje naszych piosenek są raczej miłość niespełniona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
U Nas pogoda lipna 😞 Nocka przespana 🙂
Widzę że trochę było pikatnie wczoraj. Dziewczynki nie ma co na ostro wymieniać zdania bo po to jest forum aby każda mogła się wypowiedzieć i powinna szanować innych zdanie 🙂 To tyle od cioci Klaudii - dobrej rady 🙂
Co do ruchów Dzidzi to Moj Fifi też slicznie podnosi główkę ale chyba nie umie się jeszcze tak przewracać jak Michaś - Bób. Zadko lezy na brzuchu więc moze dlatego. Spi zawsze na plecach i przez to ma skrzwioną główkę. Walczę z tym ale jest niestety bardzo ciężko 😞 a skrzywienie jest duże. Wałek mało pomaga bo sobie główke odwraca 😞
Eh mam nadzieje ze mi za parę lat nie wypomni że mama mu nic nie zaradziła na tą krzywą głowe 😞

Co do jedzonka to Fifi teraz z cyca dużo pije a butla jest żadkością ale ostatnio parę razy pił po 250ml i do tego z 10 minut z cycka wiec chyba lubi jesc. Dlatego nie dokarmiam go ani sztucznym mlekiem ani kaszkami 🙂 Chyba bym go zapasła 😁 a pije średnio w dzień co 3-4 godzin a w nocy o 3 🙂

Piosenki jeszcze nie wybrałam niestety. Nie ma nic takiego jak my byśmy chcieli zrobić na weselu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas noc w miarę spoko 🙂 jednak za oknem nie jest za ciekawie ale co się dziwić skoro ma się w mieście fabrykę chmur 😁 😁 😁 😁


[URL=http://img59.imageshack.us/i/p5030032.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2967/p5030032.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...