Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co w tym jest nie zrozumialego? jak cos kupie dla malej to musze schowac a jak cos wiekszego to daje mamie zeby zabrala do siebie jak akurat przyjedzie do mnie

mam meza ale co z tego jak on o dziecku slyszec nie chce?? w moim domu sie na ten temat nie mowi!! urodzi sie to wtedy dopiero mozna cos kupic!! lozeczko stoi u siostry bo za wczesnie, wozek pokryjomu zamowiony.........
o wszystkim musze sama myslec.......
nie tak mialo byc 😞 wiecie juz dlaczego mam dola??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze chodze do jednej fryzjerki
a wszystko Wam wyjasnilam nizej
ja nawet do szkoly rodzenia sama chodzilam!! i glupia namawialam meza na wspolny porod myslalam ze cos sie zmieni jak sie bede zblizac ku koncowi!! na poczatku bardzo sie cieszyl, plakal jak mu powiedzialam ze w ciazy jestem wszytskim do okola sie chwalil........... ale to bylo kiedys!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on chcial najbardziej!! ja sie zastanawialam mialam watpliwosci przed zajsciem w ciaze a on nie!! jak pierwszy raz bylam w spzitalu to tak strasznie sie bal itd i od tego sie zaczelo na poczatku nie mozna bylo nic kupic zeby nie zapeszyc bo to poczatek-ok, a teraz ??????? ja jestem w 30 tyg i juz za 6-8 tyg moge rodzic!! pisalam Wam kiedys a propos wyprawki? to macie juz jasna sprawe!!
wiadomo ze nie wszystko da sie kupic po porodzie!! a kiedy wszystko wyprac, wyprasowac, przygotowac itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem SIBI ale on chyba na glowe upadl???!!! jestes w 30tyg ciazy!!! do jasnej cholery powiedz stanowczo NIE i jedz na zakupy bo to jakis zart jest chyba!!! ja odrazu powiedzialam ze nie wierze w jakies durne zabobony i co ma byc to bedzie! a sa przypadki ze pozniej trzeba lezec w szpitalu po 2miesiace i ciekawe kto by wtedy zrobil zakupy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi bardzo mi przykro 😞 Kurcze nie wiem co Ci poradzić bo nie mam takiej sytuacji w domu. Dla mnie to nie do pomyślenia. My juz wszsytko mamy wprawdzie jak bym moze sama nie kupowała wszystkeigo to też bym nie miała bo moj mąż raczej sie za to nie bierze. Ale zawsze sie wypowie jesli cos chce dla Małego kupic. Uważam ze powinniscie szczerze porozmawiać o rodzicielstwie i czego od siebie oczekujecie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sibi, trudno tak doradzac co masz zrobic nie znajac sytuacji jaka jest u Ciebie, ale slabo to wszystko wyglada, ale dziewczyno, czy nie mozesz sie poprostu postawic, powiedziec, ze wszyscy madrale maja wypier... ,i robic tak, aby Tobie bylo dobrze, bo skoro oni sie z Toba nie licza i wszystko i tak jest na Twojej glowie to dlaczego Ty masz sie ,,podkladac" i plakac??
To bardzo przykre, ze nie masz wsparcia w mezu, ale moze czas nim potelepac porzadnie juz teraz a nie czekac, ze moze cos sie zmieni pozniej.
Podnies glowe, jak trzeba to i glos i zawalcz o siebie! trzymam kciuki. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez tego pojac nie umiem!!! ech Ci faceci czasem to juz naprawde!!!
co do fryzjera to uwazaj bo tu juz nie chodzi o zaufanie do fryzjera ale o hormony...Kolor moze wyjsc nieco inny od oczekiwanego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A idac tropem zabobonow na temat wczesniejszego kupowania, to przemysl dzieciecy by zbankrutowal, bo w sumie pozniej tez nie wiadomo czy kupowac, bo nie wiadomo, czy kupowanie po porodzie nie spowoduje smierci lozeczkowej, bodaj innej cholery... i tak mozna do pelnoletnosci dziecka nic mu nie kupowac, bo nigdy nie wiadomo... ludzie!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowilam, tlumaczylam itd chcialam zebysmy razem "brali" w tym udzial a nie ja sama!! jak kiedys zapytalam o kolor wozka to uslyszalam ze co go to obchodzi przeciez to ja bede na spacery chodzic itd ja w to wszystko nie moge uwierzyc!! nie wiem co sie stalo!! i najgorsze jest to ze ma 100% poparcia w tesciu!!!!!!!!!!! a jak oni obaj cos powiedza to jest koniec!!
kiedys kupilam taki eslodkie body "kocham mojego tatusia" i pokazalam mu mnie lzy do oczu cisnely bo to takie wzruszajace jest.......
powiem Wam ze zanim mnie to nie spotkalo to tez mi sie w glowie nie miescilo!!
mnie nie chodzi o "pozwolenie" od niego bo mam do w d.... ale o jakis udzial w tym wszytskim!!
czasem czuje sie tak jakby to nie bylo jego dziecko!! jakby "przygarnal" mnie juz wciazy i laskawie zaakceptowal to ze bede miec dziecko z innym- a ja nikogo nigdy nie kochalam jak jego!! i o dzieciach slyszec nie chcialam zanim go nie poznalam!!

z kolorem spoko bo zawsze kupuje swoja farbe ktora juz mam sprawdzona ale narazie to musze przestac beczec zeby wyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂

Mi od rana kręci się w głowie, do tego brat dobija mnie na gg..matko jak ja mam dość jego mądrości życiowych 😠

Sibi ja bym tego Twojego faceta w cztery litery kopnęła! Jak on jest teraz taki to co będzie później?! Współczuję Ci bo nie ma nic innego niż brak zrozumienia od osób, które kochamy i najbardziej tego zrozumienia potrzebujemy. Naprawdę biedna jesteś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi no coz chyba jak narazie musisz poczekac az sie Dzidzia urodzi 🙂 zacznij sie usmiechac i pokaz ze masz to w dupie ze on mysli inaczej itd. bo wyglada to tak jakby jemu to sprawialo satysfakcje ze Ci smutno!!!
Jai Ho ma racje powinnas powiedziec otwarcie albo jest z Wami albo niech spier... to swojej Tatusia i sobie z nim mieszka!!! jaaa u mnie siora miala to samo walczyla 3lata!!! w koncu sie udalo ale juz mowila o rozwodzie tak miala dosyc...choc u niej tesciowa sie wtracala non stop!!!
Klaudia tutaj ciuchy ciazowe sa tak drogie ze brak slow 😞 gowniane jeansy kosztuja 50e 😞 a po domu chodze w dresach z pennyesa za 7e hehe kupilam rozmiar 40 wiec brzus sie miesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana te spodnie super ale ja musze miec 92cm nogawke bo inaczej do kostek sa 😞 mam pecha nie moga kupowac nic przez neta bo wiecznie za krotkie nogawki mam!!! nawet tutaj jak szukalam jeansow to wszystko krotkie 😞 jedna pare udalo mi sie kupic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łatwo Wam sie mowi bo Was to nie tyczy i nie macie takiego problemu, ja tez zawsze mowilam ze jak maz bedzie nie fair to go wywale i co? zanim nas cos nie spotka to jest sie twardym a pozniej czlowiek ma nadzieje tym bardziej ze chce sie miec ojca dla wlasnego dziecka i tak sie ta nadzieja zyje

sprawa zabrnela za daleko i nie jest tu juz tylko problem dziecka.........
widzicie czasem jest tak jak byc nie powinno
ja wiem ze moje malzenstwo sie rozpadnie tylko trzeba sie z tym pogodzic a to trudne nie jest tym bardziej na poczatku

dobra nie ma co Was zanudzac. tu mamy o malenstwach pisac a nie o sfrustrowanych mezatkach!!

u mnie dzis znowu ladnie swieci slonko a ze mam awizo na poczte to sie przejde i wstapie do fryzjerki czy ma dzis wolne znowu sie zrobie na ciemna 😁 najbardziej tak lubialam. spacer dobrze mi zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudia86, sprawdz czy w Twojej okolicy jest
http://www.happymum.pl/
maja naprawde duzy wybor spodni i odziezy ciazowej( ja kupilam czarne rurki za 159zl, jedyny typowo ciazowy ciuch jaki mam 🙂)) duzo ciekawszej i chyba lepszej gat. niz H&M ( a moze tylko mi sie tak wydaje, bo nie lubie tej marki 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...