Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hej
u nas srednio ze spaniem, zasnął o 22, potem pobudki 2-4-6 i koniec spania. Teraz marudzi w leżaczku, widzę że jest zmęczony ale nie moze zasnąć 😞 ehh..wzielam go na cyca... patrzy na mnie tak słodko tymi ciemnymi slepkami 🙂uwielbiam takie chwile 🙂

No i 2 dzien nie ma kupki, ale sa naprawde smierdzace baczki.. i juz sie zaczynam zastanawiac czy to normalne, czy cos mu sie nie dzieje zlego we flaczkach? 😞

Jaiho, tak myslałam, ze mozna wozic dziecko z tylu samo, ale pytala by sie upewnic, bo moj M panikarz, po tym jak mu powiedzialam, ze wybieram sie do kumpeli(raptem 50 km), stwierdzil, ze nie mozna. Wiecie, mam wrazenie, ze On ma przerost uczuc macierzynskich.. nawet jak pada deszcz to dla niego jest koniec spaceru, bo on nie zalozy foli przeciwdeszczowej na wozek..bo mu sie Synus udusi 😁brak mi słów czasami na męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka ja w przelocie 😉
Dzis Tato sie zajmowal Synkiem bo ja padlam...o 4tej obudzil mnie potworny bol brzucha i psotki w srodku szok...plakalam z bolu 2nospy 2nurofeny i suszarka!!! przeszlo ok 6stej...przelozylam wizyte u ginka i ide dzis na 1-40 zamiast jutro!
nie mam pojecia co sie stalo choc wczoraj byl sex i moze to cos ma wspolnego z tym sama nie wiem 😞
Sibi JaiHo przepiekne focie 🙂
JaiHo co za widok BOSKO!!!
Klaudia ciesze sie ze sukienka juz wyslana daj znac jak dostaniesz 🙂
Bob trzymam kciuki aby to nie bylo nic powaznego!!!
Martus wyglada to na kolkowe cos zazwyczaj lapie wieczorem...
Olaf znow wali kupe od 5tej rana i do teraz jej nie ma za to puszcza baki i to takie powalajace fuuuujjjj takie smierdziele 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus po sexie sobotnim mialam plamienie i po wczorajszym teraz taki rozowy sluz jakby tez cos z krwia sie zmieszalo... sie wkurze jak mnie w szpitalu czyms zarazili...
a na mysl o badaniu juz mi zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek... trzymam kciuki, aby okazalo sie, ze to tylko maz ,,za mocno atakuje" 😉 A tak serio, daj znac po wizycie, bo slabo to wyglada. 🤨

dzieki za uznanie dla fotek 🙂) a widok faktycznie jest obledny, spelnilismy swoje marzenie, drewniany dom na samym skraju klifu i teraz wyc mi sie chce jak mysle, ze jednak bedziemy chyba musieli poszukac czegos blizej miasta i cywilizacji ( przedszkole, sklepy, szkola pozniej... ) zeby dzieciaka na dzikusa nie wychowac 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ja tez sobie Ciebie inaczej wyobrazalam hehe 😉
Bardzo ladnie Ci w tych wloskach i naprawde trzeba miec buzke zeby kobiecie bylo fajnie w krotkich wlosach a Tobie jest naprawde super 🙂
a daleko macie do miasta? jakies autobusy albo cos?

co do atakow Meza to chyba odwrotnie hehe 😉 to ja za mocno atakuje...no ale juz nie o to chodzi uwazam ze tyle tygodni po porodzie powinno byc ok a tu takie rzeczy 🤨
chyba ze to przez te kleszcze i proznociag cos tam sie nie tak zroslo juz sama nie wiem 😞
dowiem sie za 4godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek a może to krewka z samego wejscia do psitki.. ja tak miałam po seksie dwa razy, a okazało się że to jakaś grudka na wejsciu się zrobila po szyciu i pękała przy tarciu co w rezultacie wyglądało jak plamienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek ;-)
Mała śpi sama od 20min 😁 szook ;-)

Jai_Ho super fotki! Bradzo ładnie wyglądasz i taka opalona jesteś nie to co ja białas ;-) przepiekne masz tam widoczki, na aguagu masz też super fotę jak leżysz z Victorkiem na kanapie tuz przy oknie, domek marzenie!
Anitek biedna! Oby to nie było nic poważnego. Trzymam kciuki!
Martuś
(..)Wiecie, mam wrazenie, ze On ma przerost uczuc macierzynskich.. nawet jak pada deszcz to dla niego jest koniec spaceru, bo on nie zalozy foli przeciwdeszczowej na wozek..bo mu sie Synus udusi 😁brak mi słów czasami na męża.

hehehe...jej jakie to słodkie hehe ;-)
Co do wieczornego płaczu Igorka to jeżeli nie spina mu się brzuszek, nie robi się przy tym czerwony to raczej zmęczenie niż kolki. Mojej kolki juz powoli przechodzą a mimo to wojuje z nią codziennie przed zaśnięciem, wydaje mi się że to ze zmęczenia, pewnie mocno chce im się spać a na przekór robią wszystko by nie zasnąć ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka superancko, że Nadia sama sobie śpi! ja też jestem pod wrazeniem, bo moje dzidzi zasnęło samo w domku, fakt już nie śpi, ale spał dobre 30min 🙂a to sukces jak dla Nas 🙂teraz leży w łóżeczku i patrzy na kręcącą się karuzelkę 🙂
Jeszcze troszkę i wybierzemy się na spacer 🙂 może upatrzę gdzieś na wystawie sklepowej biały żakiet, bo nie mam a do kiecki jest mi potrzebny. A i garniturek Młodego muszę obejrzeć do chrzcin (bo dostałam, ale nie wiem czy będzie pasował 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.właśnie byłam w kibelku posmarować sobie moje zwieracze maścią i kurde jakaś gulka która mnie boli masakryczne, zajrzałam lusterkiem i to hemoroid mi wypadł..aaa.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm..mamy nie chce brać bo tak dziwnie jakoś z faxcetów nie mam nikogo kto mógł by być z babkami trochę lepiej ale też wszystko to tylko znajomi, po zajściu w ciaze dużo moich "przyjaciół' zleciało do poziomu znajomych niestety

oo to juz niedlugo masz te chrzciny 🙂

mala sie obudzila ide ja przewinac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wasze maluchy nie mogą zrobić kupki a mój Michał za to nadrabia, dziś już 3 zrobił, co jadł to srutał, jak pójdę do lekarz to zapytam czy to normalne
dziś nie ma naszej lekarki bo poszła na urlop za to będzie inny lekarz, facet typ gburowaty ale neonatolog wiec może coś konkretniej doradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...