Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
iwiokej napisał(a):
Witam Mamusie!!!

Dodi może zmień pieluchy, bo moja na pampersy te żółte też dostała odparzeń ja zmieniałam pieluchy co chwilę , smarowałam sudocremem i w jeden dzień wszystko zeszło


Uzywam pampers premium care, te są najdelikatniejsze, a jak uzywałam nowrmalnych pampersów jedna paczke to gorzej było bo one gorzej wchłaniają kupke i ta kupka cała na tym pampersie wogole nie wchonieta 😞 a niechce eksperymentowac z jakimis z tesco, chyba ze jeszcze hagisy albo bella happy ozna zobaczyc jeszcze.


Ja eksperymentuje Dodi i powiem Ci ze Pampersy jak dla mnie są najlepsze, najcieńsze i wogóle. Ale teraz mam z Dady z Biedronki i też są dobre ciut grubsze od Pamper ale mile w dotyku. A Bella są szorstkie i do du** moim skromnym zdaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitka łap 🙂 Odwdzieczam sie za dziś rano 🙂 aaa ciesze sie ze w twojej psitce wszystko ok 🙂
Kurcze moze u mnie tez to jest tam jakieś miesko ? Eh w morde ten Moj gin do piz*** jest 😁 ( he he no fakt to jego zawód) 😁

Monka mata śliczna 🙂 Ja kupię za pieniązki na chrzest no chyba ze dostane w prezencie 🙂
A na Małego koncie juz przybywa sianka 😁 Dziadki juz wpłacaja 😁

w kosciele załatwiłam tyle ze wypiszą mi to i w PT mam odebrać. Jak by odrazu tak nie mozna było, ale musiała isc Klaudia i zjebać na czym świat stoi 😁

ej Mały mi pakuje rączki do buzi i ssa ?? Co to za objaw ? Bo jadł pół godziny temu 180ml wiec to chyba nie głod nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia dziekuje 🙂
co do pampersow to ja nawet innej firmy nie probowalam i jestem zadowolona wiec po co kombinowac ale np. nie czaje skoro kupilam active fit "3" i active fit "4" i "4" sa z siateczka i sa o niebo lepsze!!!
i uzywamy "4" OLafik zadowolony chyba 😉 bo ja bardzo 🙂
JaiHo my mamy w piatek szczepienie to zapytam sie jeszcze lekarza mojego ale ja tam nic nie naciagam tylko myje z wierzchu 🙂
Co do pakowania raczek to normalne i tak sie teraz zacznie 🙂 do tego pewnie zacznie sie slinic hehe 🙂 spokojnie to wszystko normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja posprzatalam cala kuchnie i salon i siedze sobie 😜 zaraz wlacze sex w wielkim miescie i tyle w temacie na dzisiaj 🙂
do spisanka jutro Kochane 🙂
Buziaki no i zycze spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,
ja wieczorową porą bo jakoś casu nie mam ostatnio,
byłyśmy u lekarza przed szczepieniem i niestety do szczepienia ie doszło 😞 bo młodą znowu wysypało + powiększony węzeł + strupek po szczepienio tym jeszcze ze szpitala brzydki bardzo + młoda mała i chuda znowu przybiera mniej niż norma.. ech no do dupy generalnie!
mamy dawać do mleka zagęszczacz ale wtedy mała jak je do płacze tak jej nie smakuje a ja ryczę z nią - jak nie ma zagęszczacza to nie dość że mało je to jeszcze połowę uleje 😞) i zrobić posiew moczu (hahhaha ciekawe czy uda mi się pobrać sterylny mocz - mam specjale woreczki zobaczymy) bo może coś tam jest nie tak...
ech no nie wiem już co jeszcze robić żeby mała w końcu nie była mała tylko duża... na razie nadal wygląda jak dosyć chudy noworodek - waży ledwo 4200 😞 a ma już prawie 2 miechy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaana może mała Ci płacze bo przez zagęszczenie po prostu dużo wolniej jej leci jedzenie Spróbuj smoczek następny z większym przepływem,
Moja właśnie skończyła 2 miesiące i waży 4150 🙂 to z Twoją chyba nie jest tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co przejrzałam na szybko poprzednie posty i widzę że pisałyście o hemoroidach itp - ja nie wiedziałam że mam i że mnie boli do poki do poty gin nie przepisała mi i kazała koniecznie zażywać posterisan H a potem posterisam - i powiem wam REWELACJA!! polecam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dzis pierwsza, mała nie spala do 2 i obudzila sie o 7 na cyca i juz nie spimy 😞
wczoraj nie miala kolki, czyzby deridat pomagał 🙂 oby

ja ma chyba rwe kulszowa , nie moge chodzic a co dopiero o noszeniu małej, nie wiem jak to bedzie, nawet niemam jak do lekarza dzis isc 😞

chociaz za oknem slonko 🙂 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na każdym druga hihihiih
moją Amelia trochę zaczęła sypiać. Dziś gorzej ale dużo wczoraj w dzień spała bo ona w aucie usypia a jednak parę godzin nam zeszło. Najgorsze kroki.
Niemniej jednak spała dziś, raz się obudziła o 24 do jedzenie potem o 5.30 tyle że jeszcze dwa albo trzy razy na smoczek ale to wtedy tylko jej daje do buzi i śpi dalej. Tak że można by zaliczyć noc do udanych 🙂

Dziś od rana troszkę marudna ale zaraz zje to jej przejdzie ( mam nadzieje )

aaana to mó pulpet, wcale nie taki chudy, bo po prostu krótki hihiih, aczkolwiek zgadzam się z Tobą, też obstawiam wersję 2.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)
My po super nocy, od 22 do 8 mlody tylko raz sie obudzil, podjadl konkretnie i dalej spal 🙂). Ja az spuchlam na buzi od nadmiaru snu 🙂))
aaana a ile Domi ma dlugosci? i jaka miala wage wyjsciowa? ale chyba wcale nie jest za chuda, moze byc z natury szczupla 🙂) tak teraz porownalam do swojego i on jak mial 1m i 3tyg. to wazyl niecale 4100 i wszystko bylo ok. choc tez sie balam, ze chudziak.

maly znowu sobie podrapal buzie, juz nie mam sily do tego 🥴 wyglada jakby w krzaczory wpadl.

A tak poza tym to strasznie mnie bola kolana ( fakt, ze zawsze z nimi byl problem, ale teraz to masakra jakas sie robi) nie moge z dzieckiem na rekach sie podniesc normalnie 😞 zreszta cale nogi mam jak pinokio - drewniane jakies, zwlaszcza po spaniu albo dluzszym siedzeniu, musze zaczynac chodzic najpierw ostroznie dopiero pozniej normalnie, bo inaczej bym sie wypierniczyla za kazdym razem. Wrrr... tez ktoras tak ma? bo zaczynam sie zastanawiac czy to nie jakies neurologiczne echa po porodzie lub wbijaniu sie w kregoslup. 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂
My poszłyśmy spać ok22 potem pobudka o 2 a potem o 7 🙂 także jestem wyspana

aaana może weź udaj się do tego dr Wlazłowskiego, mojej małej pomógl to i na Twoją pewnie ma sposób ;-)
Jai_ho lepiej się przejdź do neurologa z tymi nóżkami lepiej dmuchać na zimne (tak mówię to ja która odwleka wizytę u proktologa jak tylko może hehe). Poważnie to u Ciebie wygląda, mnie bolą biodra ale chodzić mogę bez problemu.
cruella Śliczna fotka Amelki!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na 20;30 mam wizytę u gina. Control po porodzie. Nie wiem czemu ale taka strachliwa przed lekarzami się zrobiłam, że masakra boję się tam iść normalnie! Bolało Was pierwsze badanie po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
u Nas nocka nie taka zla co prawda Olaf od 2giej zaczal stekac itd... znow brzuszek i tak az do teraz...tyle ze ja spalam przy tym a On nie plakal wiec ok 🙂

Dodi mam nadzieje ze to Debridat pomogl 🙂 ciesze sie bardzo 🙂
Cruella super focia 🙂
Aaana wlasnie mialam pisac o smoczku ale widze ze wiesz 🙂 no i waga sie nie martw z tego co widze to wcale nie jest jakas mega chuda!!!
CandyMonka czemu sie boisz? eeee glowka do gory 🙂 ja tez chodze do faceta ktory zawsze komentuje moj tatuaz na psitcce i wczoraj jak szlam to mowie pewnie znow cos powie heheh ale zazartowal sobie tylko 😜 zeby rozluznic atmosfere 😉
No i pamietaj George Clonneya to ma Aaana 😁


Mialam do Was pisac cos waznego!!!!!!!
Siostrzenica spadla z lozka bo siora ja polozyla na drzemke no i wlaczyla nianie w sypialni ale zapomniala w salonie i nie slyszala jak sie Mala obudzila no i chciala pewnie zejsc z lozka 😞
sa w szpitalu bo tak jest w PL ze jak takie cos sie stanie to zostawiaja na obserwacji 3dni zeby zrobic badania itd zeby sie upewnic ze wszystko jest ok...Blanusie aby raczka boli ale na szczescie pekniecia nie ma!!!
ale co mialam pisac... o wit D bo wlasnie lekarz powiedzial ze Blanka ma krzywice z niedoboru wit D 😞 Moja siora karmila piersia wiec jest obowiazek dawania jej codziennie a karmiacym butla co 2gi dzien!!! Pamietajcie o tym prosze!!!!!!!!
Siora mowi ze pojdzie jeszcze do innego lekarza i zobaczy co powie!
No wiecie krzywe raczki nozki (choc tego Blanka nie ma) aby lekarz powiedzial ze kosci czaszki sa bardzo grube i to wlasnie od tego niedoboru!!!
Takze jeszcze raz apeluje do Was abyscie pamietaly bo to naprawde wazne!!!!!!
Olaf dostaje co 2gi dzien ale chyba zaczne mu dawac codziennie bo zeby przedawkowac ta witamine to by trzeba cale opakowanie dac w ciagu jednego dnia...wiec spokojnie moge dawac codziennie jedna kapsulke 🙂 sa tez w kroplach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek o k.. dobrze, że mi o tym przypomniałaś bo ja co chwilę zapominam dawać małej tą witaminę wychodzi czasami tak, że ma 3dniową przerwę!
Zaraz poprzyklejam kartki wszędzie aby nie zapomnieć!!
Biedna Blanka, oby okazało się, że nic jej nie jest. 3mam kciuki aby wszytsko było ok 🙂
Nie wiem czemu się boje tego gina, to niewytłumaczalny lęk heh..kolejna moja paranoja ;-)
I masz tatuaż na psitce ?? 🤪 Ty to jesteś agentka!! hehe
A to mój gin. tez nie taki zły heh :
http://www.pro-femina.com/index_pliki/jarek.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez za chwilke ide sie wykapac i lece do CH spacerkiem bo musze Mezowi prezent kupic bo ma w niedziele urodzinki 🙂

Blanusia ma sie dobrze tylko ta raczka ja boli niestety ale dziekuje za troske no a z ta krzywica to siorka musi to skonsultowac z innym lekarzem...
No i rzeczywiscie przyklej kartki ja nie zapominam dawac bo wiem ze to wazne bardzo!!!

A tatuaz mam hehe 😁 to taki ktory jest tylko dla mnie i dla Meza no i jak widac dla ginka tez 😁

A Twoj ginek wyglada jak stary zboczeniec na tym pierwszym zdjeciu hahahaha 😜
ale spoko ja to sobie tlumacze ze on takich psitek oglada duzzzo moze nie z tattoo ale oglada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit wlasnie Maz dzwonil ze jechal naszym autem do pracy i ze gondola jest w bagazniku 😞 no to pojde z Nim na spacer z fotelikiem choc nie wiem jak to sie skonczy 😁 bo Olaf nie lubi fotelika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...