Skocz do zawartości

Ostatni tydzień lepiej w domku czy szpitalu | Forum o ciąży


Moniś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kobietki podzielcie się swoimi spostrzeżeniami lepiej do właściwych skurczy przeczekac w domku czy może bezpieczniej jest poleżec w szpitalu

ja mam zgłosic się na oddział 4 lutego a termin mam na 13 lutego i tak początkowo to sobie myślałam że może i to lepiej że będe pod opieką z uwagi na moje tętno - tachykardię którą ma wiekszośc kobiet w ciąży , czy może lepiej zaczekac w domciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opowiadan kolezanek i siostr mysle ze bardziej komfortowo czujesz sie w domku kiedy ma sie takie bole bo ma sie wszystkich bliskich ktorych chcesz aby byli przy tobie. Ale z drugiej strony bezpieczniej jest w szpitalu... Moim zdaniem jezeli przebiego ciazy jest bez zadnych zastrzezen to mozna spokojnie przeczekac w domku
pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie teraz do mnie to jakoś dotarło

tylko teraz nachodzą mnie takie dziwne myśli czy mała nie za mało się rusza - liczę ruchy ale mam takie schizy już normalnie mówię wam dziewczyny ta końcóweczka ......

ale jak pomyślę o leżeniu w szpitalu i wyczekiwaniu tym bardziej że mogę urodzic równie dobrze po terminie bo każdy lekarz liczy mi inaczej pierwszy na 20 lutego potem prowadzący na 13 lutego a gdy byłam na 3d to niby na 25 i bądz tu człowieku mądry

dobrze że to moje dziecko i tak samo zdecyduje kiedy się przywita z mamusią :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...