Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia to może nazwij synka Zoś 🙂 hahah 🙂 oczywiście gratuluję synunia 🙂

A u mnie pachnie ciastem 🙂 mam nadzieję, że też będzie tak smakowało jak pachnie hahah jeszcze z 30 minut 🙂

Ja też dzis byłam w biedronce i oczywiście beż skarpeteczek nie wyszłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziewczyny właśnie sobie poczytałam co tam ciekawego u Was się ostatnio wydarzyło 🙂 ja dalej czekam już niedługo... kurcze ale tu dzisiaj pustki Gosiu mnie też mówili cały czas że dziewczynka a po tych wszystkich badaniach i 5 usg pod rząd okazało się że chłopczyk więc nie jesteś sama 🙂 Pozdrawiam Was bardzo serdecznie w poniedziałek napiszę co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaq więc może pomyśl nad takim imieniem jak Franek, Stasiu, Jasiu ... są tez takie ponadczasowe jak Zosia 🙂
Chłopcy też są kochani 🙂

Ja juz po wizycie rodziców. Niestety długo nie siedzieli bo nie mieli zbytnio czasu, ale dobra i godzinka 🙂

Ciasto wyszło przepyszne i jest bardzo łatwe do wykonania więc róbcie kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, wyparuje troszke z innej beczki ale nie wiem co robić. Czy zdarzyło Wam sie kiedyś chorować tydzień chodzi mi bardziej o fakt że ma sie gorączke.. przy tabletkach ktore zbijaja i antybiotykach..?

zaczynam sie martwic mój choruje od zeszłej niedzieli i nadal! a tutaj ponoc wIrlandii zaczeła ta grypa świnśka się rozprzestrzeniać.. martwie siee

macie jakies pomysły?

i to nie byle jaka ta gorączka bo skacze mu od 37 do 39.5
dzis jest w sumie dzionek gdzie nie przeszła temperatura 38.5

tak sie boje żeby sie nie zarazic ale nawet ja juz dzis mam stan podgorączkowy.. chyba organizm walczy.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu zasiadam wygodnie, żeby nadrobić z 20 stron a tu tylko 3 😞

Gosiag gratuluję synka, ważne, że zdrowy 🙂
A ciekawe czy u którejś z nas lekarz się pomylił przy płci, mam nadzieję, że u mnie nie bo już się nastawiłam na córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylismy w srode, mi powiedzial ze jakby co to mam zazywac paracetamol bo nic inego mi nie wolno. A On dostal leki i doktor mu powiedzial ze antybiotyk dopiero niech zacznie zazywac jak go zacznie wszystko bolec, Oni tu sa jacys nie powazni;/

po jakim czasie antybiotyk jak nie zadziala trzeba go zmienic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamule 🙂

nadrobiłam te 11 stron, siedze sobie na kanapie i wsuwam orzeszki w czekoladzie 🙂
agnieszka ciesze sie, że ciasto smakowało, jest proste w przygotowaniu i pyyyyyyyszne 😉

widze, że Akompfy sie nie meldowały dzisiaj 🙃

Wiolka ja robie taki makaron z warzywami
http://fotoprzepis.pl/index.php/szybki-i-wykwintny-makaron-z-warzywami/

coś tu pusto... ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki, niestety położyli mnie do szpitala na kilka dni. Chcą zrobić kilka dodatkowych badań. Poza tym brzusio mnie boli cały czas. Ale Madzia ma się dobrze;-)
Na szczęście Krzysiek przywiózł mi laptoka tak więc będę zaglądała do Was.
Dzięki za wsparcie. Cieszę się niezmiernie iż Was mam... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy wracaj szybko do zdrówka!

Syla, to na pewno nie świńska grypa, bo lekarz by ją zdiagnozował.
Jakiś wirus wisi nad Wami. Zażywaj witaminę C i trzymaj się od męża z daleka!
A antybiotyk to zawsze ostateczność, więc nie dziwne, że na początku podaje się paracetamol, bo jest to bezpieczny lek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...