Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Aga ja się pojawiłam tylko nadrabiałam zaległości, leżę w łóżeczku bo mnie strasznie brzusio boli i martwię się tym bo naospa i magnez nic nie pomagają 😞 😞 😞
co to może być?

laski ciuszki super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dośc tej nauki. Oficjalnie mówię nauce STOP haha co ma być to będzie.
Jutro mąz ze mną jedzie, droga trwa 1,5 godziny, więc przez ten czas jeszcze cos poczytam w aucie 🙂
Chciałabym aby był już piątek, albo czwartek wieczór 🙂

No dziewuszki jeszcze raz dziękuję za wsparcie i za kciuki obiecane. Mam nadzieję, że przyniosą efekt 🙂

A wiecie co ? Najbardziej cieszę sie nie z tego, że jutro prawdopodobnie będę miała juz tytuł magistra, ale z tego , że mamy z męzem w planie po obronie zakupy dla naszej córeczki. Buteleczki, kocyki, smoczki itd... no chyba ze się nie obronie, wtedy na pewno nie bede miała ochoty na żadne zakupy, nawet dla malutkiej 😞

Obiecuję , że od piatku już przestanę smęcić o tej mojej obronie , bo już sama mam dość, ale musze się komuś wygadać...

Mittka na pypcia chyba nie ma żadnej rady, jutro rano się obudzisz i pewnie juz go nie będzie.

Mój brzunio tez nie jest duży, moja szwagierka miała w 7 miesiącu dużo większy, koleżanka też... ale szwagierka utyła 25 kg przez całą ciąze a koleżanka 30 masakra a ja dopiero 10 i mam nadzieje , że wiecej niz 15 nie przekroczę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje drogie 🙂

Właśnie wróciłam z pracy ledwo żywa-tak mi sie strasznie spac chciało, i myślałam, że zasne wdrapując sie na 2 piętro do mieszkania. Od razu chciałam sie położyc ale pomyślałam-zobacze co u Was i kurcze-nadrobiłam forum (w sumie 27 stron) i spanie mi przeszło 🤪 🤪
jesteście lepsze i zdrowsze niż kawa 😘

dziewczynki ubranka super!
skórka ten sweterek jest świetny 😆

ja też dziś zaszłam do lumpka i nabyłam 8 par bodziaków 🤪 zaraz wstawie fotki

mam pytanko apropo kombinezonów-jaki rozmiar kupiłyście? bo ja dziś widziałam taki fajny granatowy z bucikami ale na 62 cm i nie wiem czy Bartek nie wyrośnie zanim sie zima skończy... co radzicie? kupic go czy poszukac troszke większego?

fredeczka ja też bede zaraz smażyc naleśniki-ale do krokietów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje drogie 🙂

Właśnie wróciłam z pracy ledwo żywa-tak mi sie strasznie spac chciało, i myślałam, że zasne wdrapując sie na 2 piętro do mieszkania. Od razu chciałam sie położyc ale pomyślałam-zobacze co u Was i kurcze-nadrobiłam forum (w sumie 27 stron) i spanie mi przeszło 🤪 🤪
jesteście lepsze i zdrowsze niż kawa 😘

dziewczynki ubranka super!
skórka ten sweterek jest świetny 😆

ja też dziś zaszłam do lumpka i nabyłam 8 par bodziaków 🤪 zaraz wstawie fotki

mam pytanko apropo kombinezonów-jaki rozmiar kupiłyście? bo ja dziś widziałam taki fajny granatowy z bucikami ale na 62 cm i nie wiem czy Bartek nie wyrośnie zanim sie zima skończy... co radzicie? kupic go czy poszukac troszke większego?

fredeczka ja też bede zaraz smażyc naleśniki-ale do krokietów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! Wróciłam! Kupiłam kilka gadżetów -obcinaczki, nożyczki, gruszkę, myjki, termometr do wody, łańcuszek do smoczka 🙂 Co do smoczków i butelek to nie mam pojęcia jakie kupić. Oglądałam i oglądałam i dupa, nie umiałam wybrać 😠 Jak możecie mi polecić jakąś firmę i konkretny rodzaj to czekam.

AgaW słodziutkie te kombinezony.

Emmax Ty leć do lekarza skoro ból nie przechodzi!!!

Fredeczko nie martw się brzuszkiem, na pewno masz śliczny i odpowiednich rozmiarów 🙂 Moja kuzynka, która mnie nie widziała 5 miesięcy powiedziała wczoraj jak mnie zobaczyła -o rany jaka Ty jesteś gruba!!! :laugh:

Mój rozsądek mnie dzisiaj rozwalił -w smyku były takie śliczne polarkowe pajace, a ja się powstrzymałam 😉 Bo kurcze i tak później wszystkiego nie założę więc szkoda pieniędzy. Ale za to polecam czapeczkę i rękawiczki w smyku -takie brązowe misiowe, ja nie kupiłam bo nie wiedziałam jaki rozmiar główki ☺️ Ale na pewno po nie wrócę. Najmniejsza czapeczka była na 42cm więc nie wiem czy to taka w sam raz...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rózne kombinezony,

ten różowy od 0-3 miesięcy
Ten biały od 3-6
a ten z lumpka w krateczke tez jakoś do 6 miesiąca

Ja zjadlam zupkę z wczoraj, a że nie pojadłam, to usmazyłam sobie do tego kiełbaske na patelni 🙂 i czuję się syta.

Ewa mi wszystkie matki polecają butelki Avent i chyba takiej firmy kupię.

Koleżanka niedawno urodziła i ma 3. Dwie małe i jedną większą. Ona nie karmi piersią. Jedna do herbatki, druga na mleczko a trzecia w zapasie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...