Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Fredeczka - nie ryzykowałabym tego oczyszczania dysku przez faceta w jego stanie 😁 hehehehheheh

kabareton jest na dwójce 😁 się pośmiac można 😁

Wiolka - wygrały Polki chyba 😁 nawet nie wiem dokładnie, bo malujemy z mężuniem drzwi 😁 Ale widzę, ze juz Ewa zdała relację 😁

Pajacyk sliczny! Taaaakiii ......różowiutki 😁

Co do kombinezonów to mam dwa i raczej już nie bedę inwestowac w kolejne, wole kaskę wydac na cos innnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiolka przedwczoraj bodajże w ,,Dzień dobry tvn" była mowa o pieluszkowaniu. Wypowiadał się pediatra ( lub położny - sama juz nie wiem) , że to wcale nie jest dobre, bo dzidzia ma gruba warstwę pod pleckami i jest jej bardzo niewygodnie. Dupke ma wyzej niz główkę... kurcze, mam nadzieję ze wyrażam sie dość jasno, ale nie potrafię Wam tego inaczej wytłumaczyć 😞 W każdym bądź razie to wcale nie jest takie dobre jak się wydaje. W zupełności wystarczy pampers, bo noworodek nie ma na tyle siły, żeby złączyć nóżki mając między nimi pampersa 🙂 hah ale nagmatwałam 😞

Jak tam Fredeczko? Niedźwiedź zainstalował Ci Simsy ?

Dobrze, że ja nie mam w poblizu Pepco, bo bym pewnie biegła po
kombinezon, choć mam juz 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe fajne 🤪 ja też czasem obserwuje ale to tylko cały brzuch mi lata,mam nadzieję że niedługo też będę oglądać takie cudeńka 🙂

Wiola dokładnie tak jak pisze Agnieszka odradza się te pieluchy między nogami bo dziecku jest nie wygodnie jak ma takie warstwy pod pleckami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczyny 🙂 🙂 🙂
No no 23 strony do nadrobienia 🤪 🤪 🤪 🤪 I powiem szczerze że nie wiem o czyn mam pisać :laugh: :laugh: :laugh:
Jedynie że Fredeczka nie jesteś sama z facetem w stanie wskazującym bo mój właśnie teraz sobie popija z moim ojcem i jego jakimiś kumplami i już ma nieźle wcięte :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ale fajnie to widać na tym filmiku 🤪 🤪 Ja też tak chcę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś spędziłam dzień poza miastem. Zrobiliśmy sobie wypad rodzinny nad rzeczkę czyli piknik :P :P :P Zrobiłam stos kanapek, herbatkę w termos, coś słodkiego jeszcze kupiliśmy po drodze i napoje 😆 😆 😆 Ale sobie pospacerowałam wzdłuż rzeczki i trochę po lesie grzybków nazbieraliśmy, a mój Kamilek pożyczył od dziadka wędkę i sobie rybki połowił 😉 😉 😉 Więc dzień spędziłam super jak nigdy dotąd 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa ale świetny filmik ale brzusio to ta kobitka ma strasznie brzydki 🤢 moja Majka tez mi zaczęła teraz buszować w brzuszku ehhe :laugh: 🤪

Dziewczyny przebrnęłam przez wannę i golenie, kuźwa teraz to powinnam dostać miliard oklasków i złoty medal za golenie się w miejscach intymnych z takim brzucholem :laugh: 😠

Moje kochanie dzwoniło, już jest na lotnisku od jakiegos czasu i jeszcze ma ponad 2h do odlotu więc spaceruje i kupuje żonie prezenty :laugh: :laugh: :P

Idę sobie włosy ułożyć żeby już jutro mieć to z głowy, ehh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko super że dzień Ci się udał też chętnie gdzieś bym pospacerowała,ale z kim 😞

Wiola widze że już przygotowania dobiegają końca,rzeczywiście podziwiam Cię za determinacje że dałaś rade oporządzić gąszcz 🤪

A ja mam całkiem inny brzuszek taki napęczniały i cały twardy aż mnie przeraziło że ona taki miękki miała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz historyjka dnia z gazety Fakt 😉 😉
Tytuł historyjki "Zaszła w ciążę będąc w ciąży"
KOBIETA, KTÓRA JEST W CIĄŻ, RACZEJ NIE ZACHODZI W TYM CZASIE W KOLEJNĄ. ALE RZADKO, BO RZADKO, A JEDNAK TO SIĘ ZDARZA. TAK STAŁO SIĘ W PRZYPADKU AMERYKANKI JULII GROVENBURG. KOBIETA DOZNAŁA WIELKIEGO SZOKU, GDY BADANIE USG WYKRYŁO, ŻE JEST W PODWÓJNEJ CIĄŻY. OBOK PŁODU DZIEWCZYNKI ROZWIJA SIĘ DRUGI PŁÓD, NIECO MNIEJSZY CHŁOPCZYK.
LEKARZE USTALILI, ŻE SYNEK JULII I JEJ MĘŻA TODA POCZĘTY ZOSTAŁ DWA I PÓŁ TYGODNIA PO CÓRECZCE.
PRZYPADEK ZAJŚCIA W CIĄŻĘ, GDY KOBIETA JEST JUŻ W CIĄŻY, JEST WYJĄTKOWY. COŚ TAKIEGO ZDARZA SIĘ NIESŁYCHANIE BARDZO RZADKO I NA ŚWIECIE JEST ZNANYCH 10 TAKICH PRZYPADKÓW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko niektore miejsca podskakują, ale nie widać aż tak bardzo 😁
Wiolka - ode mnie oklask! A co! Za cierpliwość i za to, ze tyle musiałaś czekac na meżunia! Za to, że byłas w stanie zrobić porządek w miejscach, których jeszcze przez kilka tygodni nie zobaczymy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Mnie tez to czeka bo kurde... już sama ze sobą wytrzymac nie mogę :P heheh
Agnieszko - świetnie spedziłas dzień! ja tez takie dni odpoczynku uwielbiam!
Co do historyjki to: aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax - :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisanie że ta ciąża jest groźna dla młodszego dziecka. Może doprowadzić do wcześniejszego porodu i różnych komplikacji, np z układem oddychania, a dla matki jest minimalne właśnie ze względu na niewielki odstęp czasu między poczęciami. Córeczka ma się urodzić pod koniec roku czyli jest grudnióweczką jak nasze pociechy, a synek na początki następnego roku. Ale najprawdopodobniej na świat przyjdę razem 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wtrące się do waszej rozmowy bo troche mnie zaciekawiła 🙂

ja na początku swojej ciąży też miałam obawy żeby nie zajść w "drugą" ciążę będa już w ciąży-choć pewnie takie zajscie jest bardzo mało prawdopodobne ale tez trochę się tego bałam-nie wiem co dokładnie piszą w tym artykule ale może kobieta ma jakąs wadę macicy i stąd ta druga ciąża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...