Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam,byłam tylko w banku i normalnie ledwo żyje 😞

Ewo pajacyk super 🙂

Ja laktatora nie kupuje bo nie był mi potrzebny,teraz też może się nie przyda a jak trzeba będzie to się kupi 🙂
Ostatnio słyszłam że oliwka nie jest dobra do smarowania niemowlaka ja się zaopatrze w jakiś balsamik 🙂

Anja czapa superowa widze że myślisz przyszłościowo no i wózeczek też śliczny a jaki kolorek super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja tez chyba nie będę smarowac dzidzi olejkiem. Kupiłam taki krem z Nivea do twarzy i ciała dla niemowląt i będę stosować. mam nadzieję, że nie będzie miała uczulenia na Niveę, bo wszystkie kosmetyki kupiłam z te serii.
A co do laktatora to tez kupie po porodzie, wtedy sie okaże czy potrzebuje czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maść linomag i kupię jeszcze sudocrem bo jest dobry, ale może będzie w paczce ze szpitala więc na razie nie kupuję, nie lubię jak kosmetyki długo leżą, więc jak nie będzie w paczce to kupie wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odparzenia kupiłam Sudocrem i krem na odparzenia z Nivea 🙂

A łóżeczko kupie na dniach jak mój mąz będzie miał wolny dzień 🙂 Juz mam upatrzone, dziś byłam zobaczyć czy jeszcze stoi w sklepie , jest super 🙂 z masywnego, ciemnego drewna, z szufladą i rzeźbionym serduszkiem 🙂 kosztuje 360 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja ja właśnie mam wszystko z Nivea Baby , jesli córeczka będzie miała uczulenie to zmienie na cos innego i nie martwię sie , że Nivea się zmarnuje, bo ja lubię te kosmetyki i sama będę ich uzywać 🙂

A oto kolekcja kosmetyków mojej córeczki 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05334__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

- spray do noska
- krem przeciw odparzeniom
- krem na każdą pogodę
- oliwka
- pude/zasypka
- bezpieczne patyczki do uszu ( cleanic)
- krem pielęgnacyjny do twarzy i ciałka
- mydełko kremowe
no i oczywiście sudocrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chciałam kupić nivea, ale jak dla nie nivea beznadziejnie się wchłania, nie lubię ich balsamów i kremów. Może kosmetyki dla dzieci są inne. Poza tym każdemu co innego pasuje.

Tak w ogóle wydaje mi się, że im mniej kosmetyków tym lepiej. Chyba nie ma co przesadzać z balsamami, olejkami, płynami do kąpieli dla dzieci. Ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...