Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję 🙂

Anju ja na razie mam jedno, bo szczerze powiedziawszy mi się dobrze otulało córkę normalnym, dużym ręcznikiem.

A sterylizatora nie kupuję, bo planuję karmić piersią. W późniejszym okresie butelki będę wyparzać wrzątkiem lub wkładać do zmywarki 🙂

Pytałaś o laktator. Ja w pierwszej ciąży musiałam go mieć bo studiowałam, ale nie powiem bym używała go jakoś bardzo często 😉
Teraz kupię po porodzie, już mężowi powiedziałam jaki chcę gdyby nagle zaszła taka potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam ponownie 🙂
U gina ok, nie muszę nic łykać, szyjka się nie skraca, niestety nie miałam usg i nie wiem ile waży Kamil za to ja ważę 82 kg ☺️ 🤨
Co do cesarki to gin powiedział że decyzja należy tylko do neurologa, zastrzegł tylko żebym zapytała się go czy mogę mieć znieczulenie zewnątrzoponowe bo igłę wbijają w odcinek lędźwiowy a ten właśnie mi dokucza 🤨
gin powiedział że jak nie to znieczulenie to będzie całkowite czyli uśpią mnie i zaintubują aż mnie ciarki przeszły jak mi to powiedział 🤨
Zobaczymy 5 listopada jak to będzie 🤔

Piszecie o kosmetykach więc ja stawiam na minimum: płyn do kąpieli, oliwka, mydełko i sudokrem.
Odciągacz kupie po porodzie kiedy okaże się że jest mi potrzebny a tak to nie, a sterylizatory to mają takie ceny że masakra 🤪 jestem nastawiona na karmienie piersią więc będzie mi to niepotrzebne (mam nadzieje) 🙂 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-50ab110904b52dce051d00cd63681cec.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

tym razem odwiedzilam was na dluzej :P

Jednak dzisiaj nie zaczelismy remontu bo dopiero jutro Marcin jedzie po materialy.

ehh przeciagnelo sie to :/ mielismy zaczac we wrzesniu a wyszlo jak wyszlo :/

Aga84 ja mam rozwarcie iskrocona szyjke macicy od 23tc i da sie zyc 🙂 znajoma 2 mies przed porodem miala rozwarcie na 4cm a przetrzymala do konca "malego" :P ( 4350gram ) mowi,ze przynajmniej porod miala krotki,bo tylko 1,5 godz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamierzam karmic piersią i mam nadzieje, że będzie mi to dane... bo coraz częściej słysze, że młode matki nie karmią... mówią że np. pokarm słaby, albo że piersi bolą hmmm nie wiem ale ja będę robiła wszystko co w mojej mocy żeby karmic piersią a sterylizator to zbędna rzecz moim zdaniem, bo butelki można wyparzac w zwykłym garnku we wrzącej wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu to będziemy czekać na wieści jeszcze od neurologa co on Tobie kochana powie choć ja bym błagała o cesarkę no ale znieczulenie ogólne nie niby dobre bo niby po takim znieczuleniu bardzo długo dochodzi się do siebie 😞 Najprawdopodobniej maleństwo mogą pokazać dopiero na drugi dzień ale nie wiem jak to jest dokładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...