Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam ,
Ja się dzisiaj zabieram za torta dla Mamy :-)
A zaraz śmigam do sklepu na małe zakupy bo chcę dziś na obiadek spagetti zrobić bo mój mąż uwielbia.

Nie wiem czy dziś jeszcze się na brzuszku pojawię? Jutro raczej nie o jedziemy do rodziców, więc życzę Wam Kochane udanego weekendu:-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki 🙂 poraz pierwszy jestem tu tak wczesnie i szczerze mowiac oczy mam w pol zamkniete ale musialam wstac bo pilnuje aukcji 🤪 . Hmm a poszlam spac o 4 🤢
Milego dnia i do uslyszenia pozniej. Dzis skonczylam 29tydzien i weszlam w 30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Buzki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki. U nas dziś smętnie i szaro.

Julio, co licytujesz??

Ja dzisiaj wstałam poobijana i skopana totalnie przez dzidzię. Raz to aż wrzasnęłam tak mi zasadziło kopa 🙂 W ogóle martwi mnie w jaki sposób jest ułożone, bo od ilku dni jakoś inaczej czuję kopniaki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co licytujesz Julio??

Ja kupiłam wózek 🙂 http://www.allegro.pl/item764831724_x_lander_xa_gondola_torba_uchwyt_fotelik_folia.html kolor zielony

A tutaj jest ten fajny otulaczek z polarku, który polecała PannaNikt. http://www.allegro.pl/item757298013_otulacz_rozek_polarowy_3_6_kg_kiddopotamus.html

Dziewczynki mam pytanie, leci Wam już siara z piersi??? Bo mi jeszcze nie. Mam nadzieję, że będę miała pokarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc kobiety,

Aga wózek super, mój faworyt 🙂

mi siara nie leci, ale nie zawsze leci w czasie ciąży więc sie nie martw.

Ja na szkole przerobiłam wczoraj poród i ćwiczenia jakie należy wykonywać, i oddechy.
jak położna opowiadała jak kładą maluszka na brzuchu to nic ten ból, ale ten moment jestem pewna, że rekompensuje wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

A ja jestem zla bo latalam z mama i z ciotka po miescie ponad 2 godz i NIC nie kupilam :/ poprostu nic na mnie nie ma ;(

Ale za to Marcin mial bardzo udane zakupy 🙂 kupil wszystko do remontu jeszce tylko ja mam wybrac kolor farby i meble. a panele sam wybieral 😉 i balam sie troche tego ale ladne wybral 🙂 ma gust ten moj facet, ojj ma 😁

AgaW no prosze prosze, jakie zakupy 😁 a otulacz jest sliczny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleje 🙂 dostałam od rodziców na wózek więc mogę sobie pozwolic na taki 🙂
Z ,,grubszych" rzeczy zostało mi do kupienia tylko łóżeczko i mam juz wszystko ,będę juz mogła do grudnia tylko leżeć i pachnieć 🙂

To co Fredeczko, będziecie zrywac boazerię?? Bo pisałas kiedys że tak masz pokój zrobiony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewuszki! Najczęściej pisze do Was z jakimś pytaniem, a dzisiaj pozwole sobie na odrobine prywaty, bo nic o mnie nie wiecie, a ja śledząc codziennie forum wiem prawie wszystko 🙂 Mało się tutaj udzielam, ale może to się troche zmieni, bo po ostatniej wizycie u lekarza, mam nie robić nic tylko leżeć. Moja dzidzia siedzi mi bardzo niziutko na dole i lekarz stwierdził, że mam się nie forsować, bo albo mnie podszyje, albo pójde do szpitala... Także do grudnia będę wegetować z komputerem na kolanach... 🙂 Przepisał mi magnez i kazał brać 2x dziennie po 2 tabletki, ale troche się boje takiej dawki, bo przecież codziennie biore Prenatal i tam magnez chyba też jest, a na ulotce czytałam, że przedawkowanie magnezu czymś tam grozi, ale nie wiem już czym. Mąż pojechał dzisiaj na spotkanie z pracy, a miałam nadzieje, że poleżymy dzisiaj cały dzień przed tv. Troche rozpisałam się dzisiaj... Mam nadzieje, że będe mogła z Wami dzielić poglądy na różne tematy 🙂 Pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniusia tak jak emmax napisala :P pisz i pisz 🙂 bo my tutaj otwarte na nowe ciezarowki jestesmy 😁

a mysle,ze skoro lekarz kazal Ci tyle brac to bierz 🙂

Ja mam troche tych lekow ale co tam 😉 teraz jeszcze oprocz nystatyny dostalam lactovaginal i mam stosowac je jak skoncze nystetyne. Mam nadzieje,ze minie mi ta cholerna grzybica 😠

Wogole to moja kruszynka jakas mala chyba jest... hmm... 1640 a byla mierzona w 31tc + 5 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko Mi ani w pierwszej ani w drugiej ciąży nie leciała siara. A córkę karmiłam 9 miesięcy i pięknie przybierała na wadze 😉

Aniusiaa tak jak pisała Emmax, rozgość się 🙂


Mąż zabrał małą na basen a ja mam 2 godzinki dla siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Fredeczko, nie zamartwiaj się jeśli gin mówi ze jest OK 🙂

Anusia witaj w naszych skromnych progach 🙂

Fajnie dziewczynki, uspokoiłyście mnie 🙂 więc to dobrze, że teraz jeszcze nic nie leci, dłużej zachowam czyste staniki i zaoszczędzę na wkładkach laktaycyjnych hahah

Aleeee pustkiii tu dziś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pusto, pusto 😞
A mi się nudzi jakoś...

A ja nie wiem ile moje dziecko waży, bo nawet gdyby lekarz powiedział to jest tylko oszacowany wyniki na podstawie wymiarów. I w ten sposób właśnie kobiety rodzą duże dzieci, choć lekarz im powiedział, że jest w sam raz albo rodzą małe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby... Ale często lekarze mają niezbyt profesjonalny sprzęt i ich pomiary są baardzo niedokładne.
Mi lekarz 2 tygodnie przed terminem powiedział, że nie wie czy dziecko 2 kg waży, a córka urodziła się z wagą 3,5 kilograma, a tyle przytyć w dwa tygodnie nie przytyła :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...