Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny już sobota 🙂 🙂

Moja nocka hmmm... 2 godziny z niej wyjęte bo o 2.00 jechałam po mojego T a o 4 poszliśmy spać 😉 😉 A starszy synek zamiast sobie dziś pospać już o 7.30 nas obudził :P :P

AgnieszkoW to bardzo smutna wiadomość 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 😁

A ja o dziwo dobrze spałam tylko to przekręcanie z boku na bok jest koszmarne 😞

AgnieszkoK moja córa też wstała o 7:30 woła mnie ale ja oczywiście udaje że śpie no to włączyła sobie bajki i jakieś 30 minut spokoju miałam :P

AgnieszkoW to przykre zwłaszcza że jest to śmierć bezsensowna moim zdaniem wogóle nie powinno nas tam być 😠

A ja dzisiaj po moją limuzyne jade i pewnie dlatego taka podjarana jestem 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Skarbki 🙂

a ja zle spałam, obudziłam sie o 1 na siku i do 4 jeszcze sie kręciłam 😠
niewygodnie mi było, raz gorąco, potem zimno, potem plecy zaczęły bolec a jak sie już ułożyłam i zasypiałam to była 4 i mały zaczął swoje harce, ehh...

lece wysuszyc włosy i do sklepu bo w lodówce światło a w szafce zielona herbata 🙃

melduje sie pozniej

miłej sobótki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki

Macie rację, jest to bezsensowna śmierć. Ja nie wiem dlaczego polscy żołnierze wyjeżdzają i giną nie za swój kraj... nigdy tego nie pojmę...
Szkoda mi tego chłopaka, miał dopiero 23 lata, zostawił żonę i synka... wciąż o nim myślę....
Tego drugiego też mi żal, tyle że Szymka znałam osobiście i jakoś tak bardziej dotknęła mnie jego tragedia...
Ochhh 😞

No ale trzeba żyć dalej....

Moja mała kluseczka całą noc przespała, ale nie dziwię się jej po takim dniu szaleństw i kopniaków to chyba się zmęczyła 🙂 ale juz znowu zaczyna szaleć 🙂

Miłej soboty grubaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczko to zostało 8 tygodni albo mniej albo więcej :P :P :P

Mój mały tak mnie skopał dziś rano że cała prawa strona mnie boli i wnioskuję że jest poprzecznie ułożony czyli pośladkowo ale zobaczymy w poniedziałek u doktorka 😉 😉 😉 😉

AgnieszkoW ja tak samo nie mogę pojąć dlaczego zabierają naszych polskich żołnierzy do dalekiego i obcego kraju aby walczyć nie za naszą wolność 😞 Dla mnie to jest też bezsensu 😞

Żal mi jego rodziny bo to wielka tragedia 😞

Mittka ach te nasze pociechy kiedy by mogły spać to wstają szybko a kiedy trzeba do szkoły to koniem nie wyciągniesz ich z łóżka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak Agnieszko,jak wolne to oni spać nie mogą a jak do szkoły to zbiera się z tego łóżka jak ślimaczek 😁

Wiecie co rozmawiam właśnie z kolegą który jest niedaleko chatki Mikołaja 🤪 ale niestety nie ma możliwości zajechania bliżej,powiedział że może następnym razem.Hehe chyba się zabiore z nim 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...