Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć laseczki!

A co do kłótni to my się raczej nie kłócimy bo nie mamy kiedy 🤪 I jeszcze w życiu niczym nie rzuciłam i niczego nie zepsułam. Ale nerwus ze mnie jest nie z ntej ziemi. Tylko ja swoje nerwy to wykrzyczę 🤪

Kajtucha ale ty masz powaloną teściową, co za babsztyl. To ty masz się do niej dostosować przecież to ona przyjeżdża a nie ty do niej. Ja bym to olała i może Ci jeszcze łaskę robi że się zjawi. A męża to ty masz też udanego. Nie ma nic gorszego jak maminsynek. Naszczęście ja nie mam takiego problemu ale tylko z takiego względu że Andrzeja rodzice nie żyją 😞

A z tymi rozwodami to nie szalejcie:laugh:

Wiolu ale będziesz sexi w tym gorseciku. Oj już widzę minkę Twojego 🤪

A my zaraz pędzimy na drugie szczepienie. Tak że do napisania później.

Życze miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ MAMUŚKI 🙂

U NAS NOCKA W SUMIE SUPER Z TYM ZE MOJE DZIECIĘ WCZORAJ O 23 ZROBIŁO SOBIE PRZERWĘ W SPANKU I DO 0.30 NIE SPAŁ ALE ZA TO ŚPI TERAZ CO RZADKO SIĘ ZDARZA ABY SAM ZASNĄŁ Z RANKA 🙂 🙂

FREDKA TO SUPER ŻE WYJAZD SIĘ UDAŁ 🙂 A WIKI JEST ŚLICZNA 🤪

PERSY BIDULKO MASZ Z MADZIĄ PRZEBOJE 😞 MOŻE FAKTYCZNIE POMOŻE WIZYTA U NEUROLOGA 🙂 JEDNO JEST PEWNE ŻE NIE ZASZKODZI SIĘ SKONSULTOWAĆ 🙂

WIOLKA OBIECANY OKLASK LECI DO CIEBIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE A MA DO WAS PYTANKO 🙂 MOJE DZIECKO UKŁADA GŁÓWKĘ W JEDNĄ STRONĘ CZY WASZE TEŻ TAK ROBIĄ??? TO ZNACZY OBRACA NIĄ WE WSZYSTKIE STRONY ALE JAK LEŻY CZY WEZMĘ GO NA RĘCE TO MA JĄ PRZEKRZYWIONĄ W SWOJA PRAWĄ STRONĘ A W NASZĄ LEWĄ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK moja Emila preferuje zaś lewą strone jak ja biore na ręce to tylko lewa strona.Dlatego zawsze staram się policzkiem przytrzymywać jej główke chociaż chwilke na prawą strone.

Ewo a co napisałam cała prawde,czyż nie jesteśmy wspaniałe 🙂
Pochwal się tymi ogrodniczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo 😉

Ewo fajne ogrodniczki
Fredeczkocieszę się, że wyjazd się udał
AgnieszkoK Marika też preferuje jedną stronę, ale nie pamiętam, którą 😉

Moje dziecko śpi już 13 godzinę a mi się już tęsknić zaczyna 🤪 Uwielbiam poranki kiedy tak się pięknie śmieje do mnie 😉

U nas dzisiaj brzydko za oknem 🤨 Mąż na szczęście ma dwa dni wolnego, więc będzie prowadzić małą do przedszkola.

Dziękuję za oklaski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY

MOJA DZIDZIA ZASNEŁA WCZORAJ DOPIERO O 23 , ALE ZA TO SPAŁA DO 5.30 CYC I SPANKO DO 9.20
TERAZ TEZ SPI TYLE ZE U MNIE NA KOLANACH 🙂

EWO OGRODNICZKI SWIETNE I TANIE 🙂

FREDECZKO TY TO JESTES, TAK SPŁAWIC MEZCZYZNE ZE SNU...

MITTKO ALE NAM SŁODZISZ HA HA

AGAK MOJA LENKA W RÓZNE STRONY ODCHYLA GLÓWKE.



A JA DZIS NA KONTROL Z LENKA. MAM NADZIEJE ZE JEST ZDROWA.

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, a ja mam problem bo nie wiem jaki rozmiar ciuszków kupować na lato dla Piotrka :laugh: Myślałam, że będzie nosił 74, ale 68 już się robi małe więc nie wiem 🤢 Jejku jak dostanę becikowe i wpadnę do H&M to łojoj... :laugh: :laugh: :laugh:

AgaW no trzymam kciuki żeby Lena była już zdrowiutka i żebyście mogły pójść na spacerek 🙂

PannoNikt ale Marika dłuuuugo śpi 🤪

Chyba się zabiorę za wiosenne porządki w szafie bo ciuchy się aż wysypują, a większości i tak już nie założę bo to stare zniszczone szmaty. Czas zasilić kontener PCK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
kurcze mój mały jeszcze śpi... Wczoraj zasnął ok 23 więc też już leci 13godzina snu... Szok! Ja przed chwilą wstałam ale od 9 tylko drzemałam bo listonosz przyniósł paczkę 🙂 zakupów z allegro dla małego. Kupiłam mu zabawkę do kąpieli 🙂 skarpetki i dwa kompleciki półśpiochow z koszulkami

EWA zajefajne te ogrodniczki!

Fredeczko cieszę się że wyjazd się udał! No ja też bym mimo deszczu nawet poszła nad morze. Kocham morze! Nie zdarzyło mi się żebym któregoś roku wakacje spędzała gdzie indziej niż nad morzem 🙂 no a z tym facetem ze snu to dałaś ciała kochana...

Persy współczuję problemów z Madzia. Wizyta u lekarza napewno nie zaszkodzi a może pomoc.

My chyba mamy jutro bioderka... Nie pamiętam...

Coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam bo mały się obudził przed chwilą i wyleciało mi z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂

nadrobiłam ok 40 stron,

fredeczko bardzo sie ciesze, że wyjazd sie udał i , że miałaś branie :P co jak co ale to jeszcze bardziej dowartościowuje kobiete

Akompf ja bardzo chętnie bym kupiła takiego aniołka od Ciebie, wspominałaś jeszcze,że malujesz-napisz co i jaką techniką-ja bede potrzebowac kilku obrazów/obrazków ale to dopiero za jakieś 2 lata jakjuż dom na Mazurach sie wyremontuje.

do do dorobienia sobie to ja jeszcze jak w PL mieszkałam to piekłam ciasta i torty na zamówienie dla rodziny i sąsiadów, na urodziny, święta itp

pytanko do Wiolki: jaką temp ma teraz Adriatyk? można się już kąpac? i w ogóle jaka jest pogoda w Chorwacji?

jutro się wszystko okaże czy na pewno pojedziemy bo mamy termin w konsulacie... jak będzie paszport dla małego to w droge a jak nie to kicha 😞 trzymajcie kciuki aby już był

co do zakupów to jak kiedyś wylicytowałam sobie taką pake na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=946712751

bede mie spokój z zakupami ciuchowymi na najbliższy rok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jeszcze bardziej mnie dolujcie z tym moim wysnionym facetem.... 😞 a jak on pieknie pachnial .................. na sama mysl o nim swieca mi sie oczy a serce szybciej bije..... co we mnie wstapilo ze go tak zbywalam? 😞 gdybym mogla cofnac czas to chociaz o imie bym spytala.... albo zrobila tak jak Sandra... bo wiecie ze ona i ten jej wojskowy poznali sie w autobusie? i caly czas sie na siebie patrzyli i Sandra na karteczce napisala swoj nr telefonu i wychodzac z autobusu wyciagnela do niego reke "czesc" i przekazala mu karteczke........ ahh....... jakie romantyczne.... :P

a koles jest naprwade fajny noooo i przystojniacha z niego jakich malo :P i do tego jeszcze ten mundur? "za mundurem panny sznurem" hahahaha.

Ajj agaK Wiki ma podobny problem z glowka. Albo kreci nia na prawo i lewo albo trzyma w jedna strone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MY PO SPACERKU 🙂

ALE JAKOŚ TAK DZIŚ BARDZIEJ JESIENNIE NIŻ WIOSENNE ALE GRUNT ŻE NIE PADA 😉

FREDKA ZDJĘCIA SĄ SUPER 🤪 TY I WIKUSIA ŚLICZNIE WYGLĄDACIE 🙂

AGNIESZKOW Z LENKĄ NA PEWNO JUŻ WSZYSTKO W PORZĄDKU I BĘDZIECIE MOGŁY ŚMIAŁO SOBIE POSPACEROWAĆ 🙂

ANAJ MAM NADZIEJĘ ŻE JUTRO ODBIERZESZ BARTKA PASZPORT I ŚMIAŁO BĘDZIESZ MOGŁA PRZYJECHAĆ DO POLSKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK tamte zdj gdzie ja bylam z Sandra to na porannym kacu....

wypilsymy po piwie tzn ja piwo a sandra pol piwa i bylysmy tak pijane ze o 2 w nocy karaoke sobie wlaczylysmy i spiewalysmy........ masakra jakas! a spac poszlysmy przed 4 a o 6 Wiki sie zbudzla, jedzonko i spanko do 8 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Częeść dziewczyny!

Głowa mi napier.... tak jak nigdy w zyciu! A le maleńka na szczescie dzisiaj nie jestr marudna i duuuuzo sie smieje heh. Ledwo patrze na oczy, tak jakby mi ktos rozpalil w glowie ognisko. Nawet tabletka nie pomogla 😞 😞

My chyba ostatecznie pozbyłysmy sie tego świństwa z buźki, skóra jeszcze taka szorstka w tych miejscach ale mysle, że szybko się zregeneruje.

Fredka ale dałaś dupy z tym kolesiem.... 🤢 😮 zadjęcia są super.

Anja ja mieszkam w najcieplejszym rejonie Chorwacji i tu się jeszcze ludzie nie kąpią, no chyba że morsy bo morze ma z 10 stopni teraz. A ty kochana to wogóle jedziesz na północ więc tam raczej ttak ciepło nie będzie. u masz prognoze za Rovinj http://www.meteo-info.hr/grad.php?aGrad=rovinj no i mam nadzieje, że paszport dostaniecie szybciutko!

AgaK nie doczytałas, Anja jedzie do Chprwacji heh. Majka też ma często główkę pszechyloną w lewą strone jak leży na pleckach.

Cos jeszcze chciałam napisac ale od tej glowy to myslec nawet nie moge 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK do PL nie przyjedziemy na święta bo M ma za mało urlopu a 2 tyś km tam i z powrotem i tylko na 5 dni-nie opłaca sie. Chcemy jechac na Chorwacje za to :P mam nadzieje, że pogoda będzie śliczna 🙂 jak sie uda to tam bedziemy nocowac :

http://www.ferienhausmiete.de/ferienhaus_details.php?obj_nr=28231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anja apartament super i niedrogi 🙂

Boże dziewczyny jak mi włosy potwornie wypadają, całymi garściami!!!! Normalnie niedługo będę łysa 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 🤢 🤢 🤢 🤢

Doruniu wszystkiego najlepszego!!!! Dużo szczęścia i zdrówka!!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko śliczne zdjęcia 🙂

Anja super plany 🙂 Trzymam kciuki żeby Bartuś dostał paszport! No i świetne ciuszki wylicytowałaś, bomba 🤪

Wiola ja też będę łysa, normalnie koszmar z tymi włosami 😞

My się zabieramy za ćwiczenia i później na spacerek bo słonko wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...