Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ewuś nie szaleję jak zwykle tylko jakoś mi tak błogo jak sobie pomyśle 🙂 🙂 🙂

Mój mąż kupił córci sukienki, miały byc niby do chrztu ale nic z tego nie będzie bo mąż nie kuma bazy i nie wie, że córcia ma wyglądac jak księżniczka. Mimo że sukienki są śliczne to nie nadaja się do koscioła. Jak wy myslicie? zaraz wstawie foto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACH TO WIDOCZNIE ŹLE PRZECZYTAŁAM 🙂 ALE I TAK TRZYMAM KCIUKI ABY BARTUŚ MIAŁ JUŻ JUTRO PASZPORT W SWOICH RĄCZKACH 🙂

WIOLU ŚLICZNE SA TE SUKIENKI ALE TA DRUGA JAK NAJBARDZIEJ DO CHRZTU SIĘ NADAJE 🙂

JA PIERDOLE FREDKA Z SKĄD TY TO WYTRZASNĘŁAŚ 🤪 UŚMIAŁAM SIĘ DO ŁEZ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sukienki są śliczne tylko cieńkie jak papier a przeciez w kosciele będzie chłodno. Własnie gadałam z mężusiem i powiedział, że kupił bo mu się podobały ale tez uważa że na chrzest to one się nie przydadzą, bardziej na lato. Czyli teraz musze poszukać czegos na allegro eh.

Fredeczka powiem tylko tyle DŻIZAS 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENKA JUZ JEST ZDROWA.

ZA TO MAMA CHORA. DOSTAŁAM ANTYBIOTYK. MAM ZAWALONE GARDŁO 😞 GORACZKE I ŁAMIE MNIE W KOSCIACH 🤢

FREDECZKO MI TO JEST SZKODA TAKICH LUDZI, POWAZNIE, JA W TYM NIE WIDZE NIC ŚMIESZNEGO.
ZDJECIA Z KOSZALINA SUPER 🙂 ŁADNA Z CIEBIE DZIEWCZYNA. JA NIE WIEM CZEGO TEN MARCIN SZUKA, TAKIE FAJNE KOBIETKI ZOSTAWIŁ PALANT !!!!

IDE SIE POŁOZYC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my po spacerku 🙂

Wiola sukienusie śliczne,ale chyba tak jak mówisz ciut za cieńkie no chyba że w kościele będzie bardzo ciepło 🙂

Fredeczko zdjecia super i powiem Ci że jesteś śliczna 🙂

Anja super apartament aż się rozmarzyłam,mam nadzieję że Bartuś czym prędzej dostanie paszport 🙂
A ciuszki rewelacja 🙂

I coś miałam jeszcze napisać,ale zapomniałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie zabieram się za smażenie rybki na obiad i wstawiam fryteczki do piekarnika, do tego surówka z kiszonej kapusty, mniaaaam 🙂

Agnieszko przykro mi, że jesteś chora, skąd Ty kochana weźmiesz siły na opiekowanie się Leną. Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja cię kręce... Nogi mi w dupe wchodzą tak się naspacerowałam... 3godziny chodzenia i jak teraz usiadłam to nie prędko wstanę...

Ale mały pierdzi... Matko jak stary chłop! I kupa idzie 🙂 a ja mam ciągle doła, ciągle mi w uszach krążą słowa teściowej. Jak patrzę na Szymka to mi przykro się robi bo od razu mi na myśl wchodzi to jak bardzo babcia ma go w nosie... Aj w ogóle jest mi przykro przez krowę i nie mogę o tym nie myśleć bo im bliżej tym coraz częściej się o tym myśli...

No a ja mam dziś na obiad grillowaną pierś w przyprawach 🙂 pychota!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...