Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Kajtucha no to jak masz takie komplety to może powrzucaj fotki to kupie od Ciebie? Jeszcze tanmtych nie kupiłam 🙂

Widziałam to Fredeczka, dobre jest 🙂

Ja nie znosze sztucznych pazurów ani u siebie ani u kogoś innego. Jakos mi nie leżą. Miałam tylko raz na ślubie i styka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki wiem ze pozno ale chcialam sie chociaz przywitac zebyscie nie zapomnialy o mnie 🙂

troche za duzo tych stron do nadrobienia chyba przez tydzien tego bym nie nadrobila 🤨

fredeczka fajne ciacho - tak jak dziewczynki mowia - informuj nas ... bo ja z ciekawosci musialam zajzec na jego profil ...

Wiolu mam nadzieje ze twojej kruszynce szybko to minie 🥴

a my dzis mielismy isc na szczepienie ale jak zobaczylam pelna przychodnie malych dzieci z kaszlem i katarem to zrezygnowalam - nawet nie rejestrowalam malenstwa ... zobacze jutro jak bedzie.

dzieki za oklaski ... ja tez komus dalam ale nie pamietam komu ale napewno tej osobie ktora ma malo :P

mowicie cos o wypadaniu wlosow - znacie cos przeciw temu bo mnie tez garsciami wychodza i niedlugo bede lysa 😮

na obiedzie u tesciowej bylo fajnie i smiesznie powiedziala zebysmy czesciej przyjezdzali

nie iwem co mialam jeszcze napisac zapomnialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam spac kochane bo moje chlopaki juz dawno chrapia i to doslowie jeden glosniej od drugiego ... ale zdazylam sie przyzwyczaic do tego :P
spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola z miłą chęcią się tego pozbęde! Wierz mi! Tylko jutro jadę do przyjaciółki i na bioderka z małym więc nie wiem czy dam radę tego poszukać ale nawet w ciemno mogę to zapakować i Ci wysłać gratisowo bo tylko mi zalega!

Fredeczko ja nie śpię bo mój mały zasnął jakieś pół godziny temu. No ale teraz idę spać! Dobranoc mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie seksowne mamusie 🤪

U nas nocka super,spałyśmy jak susły a że Dominika ma rekolekcje to nie trzeba było wcześnie wstawać :P

Fredeczko pewnie się nie wyspałaś bo za długo czekałaś na odpowiedź.I jak tam odezwał się??

Szykuje się piękny dzień więc znów dzisiaj spacerek nas czeka 🙂
Miłego dnia Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY

DZIS CZUJE SIE TROSZKE LEPIEJ I CHYBA W KOŃCU WYJDE Z LENKĄ NA SPACEREK, CHOCIAŻ NA PÓŁ GODZINY.

FREDECZKO ALE TY SPRYCIULA JESTES. NORMALNIE MI SIE DZIS SNIŁAS. TAKI ŚMIESZNY SEN. SNIŁO MI SIĘ ŻE JESZCZE STUDIOWAŁAM I TEN TWÓJ KOLEŚ Z AUTOBUSU BYŁ MOIM WYKŁADOWCĄ I PYTAŁ SIE MNIE O CIEBIE 🤪 🤪

LENKA SOBIE LEZY I GAWORZY 🙂
OGLĄDA SWOJE PIEKNE RĄCZKI I ZACZEPIA MAME. TROCHE POPŁAKAŁA ALE DAŁA SOBIE SPOKÓJ JAK ZOBACZYŁA ZE MAMA I TAK JEJ NIE WEŹMIE NA RĄCZKI :laugh:

WIOLUS ŁADNE UBRANKO DLA MAJI 🙂 MAM NADZIEJE ZE SZYBKO JEJ MINIE TEN SKOK ROZWOJOWY 🙂

AGA84 NIE DAWAJ SIE. JA TEZ MIAŁAM PRZEBOJE Z TEŚCIOWĄ, MĘŻA MAMINSYNKA JUZ SOBIE PO MAŁU USTAWIŁAM, ALE TO PRAWIE 1,5 ROKU MUSIAŁO TRWAĆ.

UCIEKAM ZROBIC SOBIE SNIADANKO I ŁYKAC ANTYBIOTYK.

MIŁEGO DNIA KOBIETKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

Jejku jak słonko świeci od rana to od razu człowiek weselszy 🙂 No i dłużej jest jasno, a nie o 16 ciemnica!

Mittko tak nas wspaniale witasz, że też od razu lepiej się robi 🙂 Komplementy i słoneczko z rana i nic więcej nie trzeba 🙂

AguśW to super, że czujesz się lepiej. Jak jest ciepło u Ciebie to śmigaj na spacerek, na pewno dobrze Wam zrobi 🙂

A ja tak od rana myślałam o teściowych 🤪 I wydaje mi się, że one mają przechlapane za sam fakt, że są teściowymi :laugh: Czasem mają naprawdę dobreintencje, chcą pomóc, ale my to odbieramy jako czepianie się... :laugh: Pomyślcie sobie jak bardzo kochacie swoich synków, za 20 czy 30 lat to się nie zmieni, dla nas to będą zawsze kochani synkowie! Jak tak sobie pomyślę, że MÓJ kochany, malutki Piotruś jest tylko MÓJ, a później przyjdzie jakaś wstrętna synowa i mi go zabierze to.... 😠 Żartuję oczywiście :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Przede wszystkim musimy pamiętać co nas wkurza i nie popełniać tych samych błędów bo zostaniemy teściowymi szybciej niż myślimy :laugh:

No to miłego dzionka lasencje moje kochane 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze dziewczynki ze juz na nogach ... a my dzis sobie pospalismy troszke ... butla i znow spi moj szkrab - obudzilo mnie slonce przez okno jak mi swiecilo po oczach ... az pojawil mi sie usmiech na twarzy 🙂

ja tam nie nazekam na tesciowa - lubie ja nawet ... niekiedy dogryza ale gdyby nie ona to bym pawla nie poznala i nie mialabym synka z nim ...

ide zrobic sobie sniadanko ... buziaki na poczatek dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiola ubranko na chrzest prześliczne. A na punkcie kolczyków mam świra,więc bardzo mi się podobają!!! A Ty jak zamawiasz coś z allegro to przysyłają Ci do Chorwacji czy do Polski??
Co do Majeczki to możliwe, że to skok.

AgnieszkoW cieszę się, że już lepiej!


Zmykam teraz szykować Majkę do przedszkola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...