Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobitki,,,jestem
Moja mala tez na spiewaczke sie chyba szykuje piszczy i przy tym takie miny robi ze hej:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Aga dzieki za oklaska 😆
Rety ale dzien mi sie zaczal....Gdyby nie moja cora to bym dawno w wariatkowie wyladowala:laugh: :laugh: :laugh: 😠 😠
Z samego rana o 6 maz mnie budzil co chwile bo: to nie moze tego znalezc, to nie moze tamtego znalezc i tak co 5 sekund cos...
moja mama tez non stop cos chciala ode mnie i takim lazeniem gadaniem obudzila sie moja corcia wiec musialam ja nakarmic i przebrac ale naszczescie jeszcze chcialo jej sie spac wiec polozylam ja obok siebie, przytulilam i probowalam zasnac bo mala poleciala w komara po sekundzie....
Rety niedosc ze od rana mi marudzili to jeszcze na koniec moja mama mi powiedziala ze jestem gorzej niz HOUSE GESTAPO 🤪 :laugh: 😠 i wez tu dogadaj sie z matka...
ide nakarmic mala bo przestala sie wydzierac i patrzy na mnie cicho wiec to juz pora na sniadanko bo tak poza tym to my niedawno wstalysmy po poranku pelnych wrazen 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

JEJKU PRZEZ TĄ POGODĘ MOJE DZIECKO MARUDA DZIŚ NIESAMOWITA 🤢

A I MNIE SAMEJ DZIŚ SIĘ NIC NIE CHCE, SPAŁABYM NON STOP :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
A STARSZY TEZ MARUDZI BO NA DWÓR WYJŚĆ NIE MA JAK 🥴

DO MNIE TERAZ TO BEZ KIJA NIE PODCHODZIĆ BO SIEDZĘ NA MINIE PRZEZ TĄ POGODĘ :laugh: :laugh: :laugh:

JA CHCĘ CIEPEŁKO :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ JA ZROBIŁAM LENIE PÓŁ GODZINNY SPACER NA BALKONIE BO DESZCZ PADA 😠

DZIS MARAUDA NIE CHCE SAMA CHWILI POLEZEC WIEC RACZEJ NIC NIE ZROBIE W DOMKU :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mialo byc ze myslalam,ze on jest po rozwodzie a wczoraj mowil,ze w trakcie rozwodu bo to jets z orzekaniem o wine bo on chce miec wszystko na papierze bo nie chce zeby corka za kilka lat przyszla do niego i powiedziala ,ze przez niego wszystko sie spier**** bo mowi,ze jego byla pewnie tak wszystko zrobi zeby mala tak myslala wiec woli sie dluzej przemeczyc ale miec czarno na bialym ze winna jest ona.


no jego sprawa bo ja szczerze mowiac mialabym to w dupie chyba...hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytanko do dziewczyn, które karmią butlą, jak często i ile wasze dzieci teraz wciągają?Pytanie do wszystkich, ile tego jabłuszka dajecie? Ja narazie skrobałam łyżeczką odrobinkę i codziennie zwiększam ilość i nie wiem czy dobrze robie, jak to u was wygląda?

No właśnie jak tam facet ze snu, odzywa się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA WIOLU NIESTETY CO DO KARMIENIA NIC CI NIE POMOGĘ ALE JEŻELI CHODZI O JABŁUSZKO TO TEŻ DOBRY SPOSÓB BO ŁYŻECZKĄ TO SKROBIESZ SOCZEK Z LEKKIM MUSEM 🙂

JA TAK ROBIŁAM Z KAMILKIEM I BARTKOWI TEŻ RAZ JUŻ TAK PODAŁAM 🙂 DOKŁADNIE WCZORAJ 🙂 ZJADŁ MOŻE 1 ŁYŻECZKĘ 🙂 A TAK MU SMAKOWAŁO ALE NIE CHCIAŁAM NA PIERWSZY RAZ PRZESADZAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola moja zjada przeważnie 150 co trzy godziny chyba że prześpi a w nocy je raz i tylko 120.
Czasem przez dzień nie doje tych 150.Ale ile by nie zjadła za trzy godziny z zegarkiem w ręku się drze 🙂

A moja coś za jabłuszkiem nie bardzo chyba że na jabłka złe trafiłam.Jakoś nie jest zachwycona nimi zje troszeczke i wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJA MARUDA W KOŃCU ZASNEŁA 🙂

MITTKO MOŻE FAKTYCZNIE NIE TRAFIŁAŚ Z ODMIANA JABŁKA. MOŻE NIE PODSZEDŁ EMILCE SMAK ...

FREDECZKO TY TO OBROTNA BABKA JESTES :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaw a co :P jeszcze zaoferowal mi "pomoc" :P tylko musze zdobyc numery blach marcina narzeczonej hehe bo marcin jej autem jezdzi caly czas i dostanie kilka mandatow, bedzie miec kontrole itd :P

Wiecie co ? policjanci sa RWEDNI :P hahahaa kazdy policjant jakiego znam to jesli ktos mu zajdzie za skore zatruwa zycie tej osobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotruś też dziś na maksa marudny, może to rzeczywiście przez pogodę 🤢

Wioluś ja też tak skrobię po trochę jabłuszka 😉

Fredeczko no ładne kwiatki... tu policjant, tu wojskowy... 😉

Mężul kupił dziś soczki -jabłko, jabłko marchew, malina jabłko i brzoskwinia -ciekawe co Piter na takie smaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wzchodzi na to, że moja znowu je mniej niż reszta, co się cieszę,że zaczęła jeść porządnie to klops 😠 Majka ostatnio zaczęła zjadać około 160ml ale co 3.5/4 godziny bo jak jej daje co 3 to zje może 100 i koniec. No ale czase4mzje 110 i za nic na swiecie nie zje wiecej. Zakeży od dnia.

Dzisiaj szału z jabłkiem nie ma, większość wylądowała na śliniaku 😉 no ale zawsze coś tam do tego brzuszka poleci 🙂

Moje dziecko nad wyaz dobre dzisiaj, pospała 2 godziny co u niej raczej żadko się zdarza, aż mi głupio było :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja w miare śpi dziś,może przez tą pogode 🤪

A moja pije soczek jabłkowo winogronowy i soczki zdecydowanie lepiej jej smakują niż jabłuszko 🤪 :laugh:
Ale po niedzieli kupie jakieś inne jabłka poobno championy są dobre i słodkie i sprobuje czy będzie lepiej zajadała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobrze , że je wogóle hehehe no ale oczywiście przez sen 😉 inaczej nieda rydy 🙃

Haha a teściu mi kupił zielone jabyszka, moje ulubione ale Majce raczej kwasik nie pasi :laugh: :laugh: :laugh:

Poza tym dzisiaj mi teśc powiedział, że za dużo schudłam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: zwariował :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...