Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i wróciliśmy lżejsi o 130 zł 😁 Nie mogłam się zdecydować, który gryzaczek kupić więc kupiłam kilka 😉 No i synek ma super koszulę na święta 🙂

Jejku Wiola Twoja Maja to będzie laska skoro od maleńkości trzyma dietę 😁

Aga84 mój Piter nie piszczy często, ma teraz jazdę na pierdzenie buzią i plucie 😁

AgaK już nawet nie pamiętałam, że leżałam w szpitalu 😜

Jejku jak my się mądrowałyśmy jak byłyśmy w ciąży 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hej dziewczynki ... chcialam poczytac co u was sie dzialo przez ten czas co bylam na roczku u szwagierki a tu nie ma nic ... dopiero teraz przeczytalam ze sie cos pozmienialo ....
fotki nie byly robione bo bylo juz ciemno i cieci bardzo lampa blyskowa oslepiala i byly niespokojne ... wiec wstawie focie jak ktos mi zrobi....

powiedzcie mi 60zl od osoby + alkohol + napoje i tort to jest duzo? ... oplacilo by sie robic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mittka ... tez mi sie tak zdaje - bo tam gdzie ja pracowalam wczesniej na czarno facetka brala 110zl +alkohol ... tylko mam teraz problem bo najblizszy termin jest w lipcu - powiedzcie mi to troszke nie za pozno ... szwagierka mi powiedziala ze moze byc bo i cieplo i troszke podrosniety ... no i jak teraz by wiedzieli kiedy to by sobie z kasa poradzili bo nie chca mi zbytnio prezentow kupowac - wola zebym ja kupila to co ma mu sie przydac niz zeby mial kilka zeczy takich samych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze sloneczna bo tak to ani porobic zdjec przed kosciolem ani nic tylkona szybko do auta no i w kosciele wtedy jest zimno brrr ...
moja mama chciala robic chrzciny w domu ale pomyslalam sobie jak ja zmieszcze 24 osoby na 25m2 ... do tego musze zalatwic jakies stoly i krzeselka oraz zrobic jedzenie i biegac z tym ... a lokalu bede miec kelnerki i wszystko zrobione na gotowo tylko alkohol do rozniesienia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
próbowałam wczesniej dodać innego posta niż poprzedniego i jak robiłam "wyslij wiadomość" niby wysłało ale wchodzę a tu ni ma...
No, ja po zakupkach 🙂 moja mama stwierdziła że mnie ubierze na chrzest bo mam jedną sukienkę w której chciałam być ale jest problem- jak będę karmić... podniese kiece i lece 🙂 no i wybrałam sobie czarne proste spodnie i niebiesko- biało czarną tunikę. Kurna laski jaka ja jestem gruba... to jest jakieś nieporozumienie. Kupuje rozmiary ciuchów z których wczesniej się śmiałam że są słoniowe... to jest jakaś masakra... i to na serio... jakiś obłęd!!! wiem że jestem gruba ale dopiero po ciuchach widzę jak bardzo. Nic na mnie nie pasuje!!!!!!!!!!! a wczoraj mama przyniosła z piwnicy swoje ciuch letnie i jej sie torby pomyliły i przynieśli moje ciuchy sprzed ciąży... prawie się poryczałam... takie maleństwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO MY PO SPACERKU 🙂 WRACAŁAM Z SYRENĄ DO DOMU ALE NIE BARTKA TYLKO KAMILKA BO BIEGŁ I UPADŁ 🤢 FAKT FAKTEM NIC MUSIE NIE STAŁO ALE ON JUŻ TAKI JEST BEKSA 😁 😁 😁 😁 😁

JEJKU ZA TYDZIEŃ JUŻ ŚWIĘTA WIELKANOCNE A JESZCZE NIEDAWNO BOŻEGO NARODZENIA NIE MOGŁYŚMY SIĘ DOCZEKAĆ 🤪

WCZORAJ CZYTAŁAM POSTY KTÓRE PISAŁYŚCIE JESZCZE NA SAMYM POCZĄTKU JAK BTI7 ZAŁOŻYŁA WĄTEK GRUDNIÓWEK 😁 😁 😁 I NAWET DO PIERWSZEJ STRONY MOŻNA WEJŚĆ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku laski to prawdziwe przyjęcia z tych chrzcin 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja zaproszę rodziców, chrzestnych i rodzeństwo na jakiś obiad w domu i tyle.

AgaK no ja pamiętam jak zgryz zakładała wątek tymczasowy bo nam zablokowali grudniówki, jeszcze wtedy siedziałam w pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo u mnie to raczej komunia a chrzciny przy okazji i zapraszamy tylko dziadków chrzestnych w jednej osobie moja siostra i brat męża i jeszcze jeden brat męża.Wyszło jednak 16 osób więc nijak nie pomieszcze tego na 37 m2 🤪

O jacie AgaK burza hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam mieszkanie 37m i nie ma szans by pomiescic 13 osob plus dziecko dlatego robimy w knajpie tam gdzie mielismy wesele.. babka wziela od nas 50 zl od osoby.. mamy w tym obiad, rosol, ziemniaki, surowki i pierrs z kurczaka potem ciasto, tort, kawa, herbata zimna plyta i okolo 17 udko z frytkami do nas naleza tylko napoje wiec uwazam ze jest tanio 🙂

moj maly co dzis marudzi i nie chce jesc... jadl okolo 12 !!!! masakra... kolke ma i nie chce jesc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy na obiad rosół, kotlety schabowe, zrazy i pieczeń w sosie z pieczarkami, surówki, ziemniaki i pyzy, no i marchewka. Potem słodkie- tort na bitej śmietanie z malinami, sernik i biszkopt z galaretka. Na kolację świątecznie jaja kiełbasa śląska i biała, dla dzieci cienkie parówki, sałatki, wędlina i cała reszta... Mam nadzieję że wystarczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha tu masy linka! http://www.brzuszek.net/forum,grudniowki,17,35421.html,str=1980

Ja dzisiaj byłam prawie cały dzień na dworzu bo ti już lato 🤪 koleżanka przyjechała z 10 miesięczną córcią, mała jest fantastiko!

Trochę się dzisiaj zmęczyłam a jeszcze mnei czeka doprowadzenie siebie do urzytku mężowego 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 teraz sobie trochę odpoczne, pocztam stare grodnówki i bede sie brala za robote 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...