Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

gosiu to faktycznie malenkie cghrzcinki ale uwazam ze wystarczajaco, u nas nazbiera sie 22 osoby , samo rodzenstwo, rodzice i my i robimy w knajpit, tak ok 50 zł od osoby nas wyniesie.

ja tymczasowo uciekam, bede szykowac sie do tego ortopedy.

do póxniej mausie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

ja tez bede robic w lokalu ... 60zl od osoby w tym trzeba jeszcze kupic alkohol i torta to chyba nie drogo tym bardziej ze ja nie pomieszcze w domu 24 osob a to tylko rodzina od mojej strony i pawla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagierka mi mowila ze jedno dziecko bylo chrzczone gdy szlo do komuni sw .... widocznie nie mieli pieniedzy ... ja nie mialam odprawianych chrzcin ani komuni ... chce zeby moje dziecko mialo mowiac wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂

posprzątane, wtprane, synuś śpi a ja na kompa 😜
chyba dziś nie pójdziemy na spacerek bo jakoś tak wieje no i mi sie też za bardzo nie chce ruszac dupska, poweranduje małego.

ciekawe jak tam Wiolka, godzina zero nadchodzi 🤪 🤪

co do chrztu to my planujemy w maju ale jeszcze nie byliśmy u księdza, a imprezka będzie w restauracji-z tego co wyliczyliśmy to na ok 18-20 osób

i nie wiem co dalej...
szkoda, że nie widac poprzednich postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pikasso dawałam kilka razy jabłko i raz gotowaną marchewkę. Jabłko troszkę pociumka, ale nie jest zachwycony, za to marchewką pluł strasznie. Soczki też nie za bardzo mu smakują...

Aniu to buziaki dla Bartka 😘 Dorosły z niego już chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anju wszystkiego najlepszego dla synka

Fredeczko super, że napisałaś to. Jedyna uwaga: pisze sie artykułów a nie artykółów 😉

Jeny ja dzisiaj nóg nie czuję. Praliśmy te cholerne wykładziny, więc musieliśmy przenosić meble z jednego pokoju do drugiego itd. Zajęło nam to 1,5 dnia i mam nadal kupę roboty 🤨

Wczoraj dzwoniła moja Kochana Teściowa... Pytała się kiedy zamierzamy dziecko ochrzcić, bo się tak spieszymy, że na nóżkach pójdzie dziecko 😁 Mąż jej odpowiedział, że może nawet rowerkiem jechać 😁
Ochrzcić dziecko ochrzcimy... ale nie wiem jeszcze kiedy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wróciłam.
Niby zrobili pwrót do ostatnich postów ale wcale nie chciało mnie do niego przenieść 😠

Fredeczko ale żeś pozew nasmarowała nie znam się na tym więc mam nadzieję że będzie dobrze 🙂

Wiola łoł teraz to już chyba nie potrafisz wysiedzieć w miejscu 🤪

Coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj na obiadek mam pieczarki faszerowane samozne w ciescie nalesnikowym...


Dziewczyny to wy bierzecie alkohol na chrzest? U mnie nie bedzie alko....


Post nie jest jeszcze skonczony i pisany "po lebkach" wiec jak znajde wiecej czasu i bede mogla w spokoju usiasc nie podbiegajac co kilka min do Wiki to wtedy posprawdzam bledy itp...

ahh zobaczymy co to bedzie ... on mysli ze dostanie MAX 300zl alimentow .... ale mam dowod na to,ze bedzie krecic ( rozmowe z gg )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i przypomniało mi się.
Anju wszystkiego najlepszego dla Bartusia 😘

Ja robiłam dzisiaj gulasz z mięskiem i ogóreczkiem kiszonym.Dominika zabawiała Emile i nawet ją uśpiła 🤪 to znaczy Emila sama zasnęła no ale niech jej będzie że ją uśpiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko fajnie mieć taką pomocnicę w domu 😉 Też taką mam 😉

AgnieszkoK moja teściowa to w ogóle dziwny człowiek 🤨

Fredeczko pyyszny obiadek!

Kuźwa jakaś nieprzytomna chodzę i zimną wodą zalałam kawę 😁 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka ja pisalam o lokalu w ktorym placi sie za osobe no i ten alkohol i torta ... nic nie powiedzialam o tym ze on tam bedzie :P
przeciez to jest swieto dziecka a nie moje a ono pic nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez nie będzie alkoholu może tylko po lampce wina. Nawet nie brałam go po uwagę. No może winko do obiadu. A pozatym my wracamy do domciu wieczorem więc alkohol odpada.

Aniu całuski dla Bartusia.

A moje malutkie szczęście śpi sobie przed domkiem. Pogoda nie zaciekawa ale niech sie wietrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...