Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej dziewczynki widze że wrze na forum 🤪

Asiula weź olej ta głupią teściową.Jak wogóle można tak powiedzieć do wsoaniałej mamusi 🤢

Fredeczko a ty nie czekasz na reakcje Wiki przecież dawałaś jej dopiero pierwszy raz jabłuszko?jak jej tak wszystko naraz dasz a potem coś wyskoczy to nie będziesz wiedziałam po czym.
Nie wiem może teraz inaczej się robi ja tak robiłam przy Dominice i z Emilą też tak robie tymbardziej że ona to raczej alergiczka będzie.

Kurcze z tym płaceniem za wszystko to koszmar.Już mnie ksiądz skasowal za komunie 150zl ciekawe ile za chrzciny sobie zaśpiewa 🤢

No ciekawe jak tam Wiola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka jak karmisz Piotrka tylko piersią to do 6 msc nie trzeba podawać nic innego , ja zamierzam tak własnie robić tylko cyc i nic więcej 😁

fredeczka może kup jakichś mały garnuszek i w nim odgrzewaj jedzonko tylko dla Wiki, a z mokro to może daj lepiej spokój bo zabija wszystkie wartościowe składniki 😉no i lepiej nie podawaj na noc bo jakby ją brzuszek bolał to bidulka w nocy by się męczyła, ale oczywiście ty jesteś jej mamusią i jest to twoja decyzja co i jak 😜

a Wiolka...ooo pewnie ziemia w Chorwacji się ostro trzęsie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No każdy ma inną szkołę co do karmienia 😉 Moja lekarka kazała dawać jabłuszko, marchewkę i zupki jarzynowe. Ja miałam karmić Piotrka 4 miesiące, ale uda się dłużej bo jednak idę na to zwolnienie na 60 dni. Także zostaję z Pitersonem w domu do końca czerwca 🙂
Dziewczynki miesiąc wystarczy na odstawienie dziecka od piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko pewnie że może jej nic nie być i bardzo dobrze, ale tak wszędzie piszą, że jednak nie powinno podawać się na noc 🙂
ja to jeszcze trochę bo Lenka ma dopiero 3 msc a w tym miesiący jeszcze nic się nie podaje, ja tak może koniec maja zacznę coś podawać, tak planuję a zobaczymy jak będzie 😜

żegnam was na dzisiaj idę wygrzać swoje stare kości, do jutra babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ja dostanę to zwolnienie bo chodzę z Piotrkiem na rehabilitację. Ci od rehabilitacji muszą mi wypisać jakiś świstek, że 2 razy w tygodniu muszę do nich jeździć, a potem ćwiczyć z dzieckiem w domu i na tej podstawie pediatra wypisze mi zwolnienie. Może wypisać 2 zwolnienia po 30 dni albo jednorazowo 60 dni zależy jak mi pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antos na razie z zupek to tylko jadł jarzynowe no i różne deserki ale tylko te dozwolone od 4 miesiąca.

Ewo ja kupuje z Bobowity i nawet podeszły Antosiowi ale mu delikatnie posoliłam bo na początku to sie krzywił. Ale jak mama troche udoskonaliła to wtrynia aż mu sie uszy trzęsą. A jutro mu sama coś upichcę z jarzynek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dobrze wiedzieć, ja jestem zapisana u znajomej pediatry to mam nadzieję, że nie będzie problemu 🙂

gosi podeśli mi też mailem ten program żywieniowy bo chyba mój mail gdzieś ci umknął :[email protected], z góry dziękuję 🙂

teraz to już uciekam do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO A TY STRASZ SIĘ O JAKIEŚ PIENIĄŻKI DLA PITERA BO JEŻELI REHABILITUJESZ TO NALEŻĄ SIĘ JEMU TYLKO MUSISZ ZŁOŻYĆ WNIOSEK O ORZECZENIE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI DLA PIOTRUSIA STANĄĆ PRZED KOMISJĄ A POTEM NA PEWNO DOSTANIESZ PIENIĄŻKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ten czas leci co fredeczko 🙂
Biedne takie maluszki tyle się wycierpią jak leżałam z Emila w szpitalu to non stop słyszałam aparature która była podłączona do maluszka i pikała jak tylko on przestawał oddychać i niestety zdarzało się to dość często za często 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety nie jest lekko....

jeszce rozstala sie z chlopakiem i teraz prawie artusia stracila 😞 wszystko co ma.... pisalam do niej czy wkoncu cos wiedza bo juz od piatku lezy ale niestety nic nie odpisala ...

a ja za chwile skocze sie umyc , zabki wyszorowac i szperam na szafa.pl .... moze cos znajde dla siebie.

Dziewczyny a co myslicie o butach gladiatorkach? one mi sie tak strasznie podobaja ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...