Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A MÓJ SMOK JUŻ WYKĄPANY DOSTAŁ CYCA I SPAĆ NIE ZAMIERZA 😁 😁 😁 😁 😁

EWCIA TO GRATKI DLA PIOTRUSIA ŻE CHOCIAŻ PÓŁ SŁOICZKA ZJADŁ ZUPKI 🤪 🤪 🤪 🤪 NA POCZĄTEK DOBRE I TO 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo 🙂

ale mam humor do dupy, wkurwiłam się na wspaniałego męża, i cały dzień mnie łeb boli, że aż mi sie na brzucha wejśc nie chciało 😠, a później jeszcze nawiedziła nas smoczyca i na dzień dziecka dostaliśmy my ptasie mleczko z biedronki, a Lenka gerzechotkę kubusia puchatka, tez z biedronki, ni to sie postarała nie ma co 😠

do postów się nie odniosę bo nie mam siły, ale wszystkie przeczytałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, a raczej dobry wieczor, w pracy ciezko duzo pracy bo same lenie rpacujka ale co zrobic.. szybko zlecialo i juz bylam u synka... ale strasznie tesknilam ale dalam rade jeszcze tylko jutro i dopiero we wtorek...

zmeczona troche ale co zrobic, nie dam rady Was nadrobic, nie gniewajcie sie...

kolorowych snow zycze... buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU MOJA SMOCZYCA TEZ NAWET NIE ZADZWONIŁA I TEZ NIECH SPIERDALA 😁 😁 😁 😁

JEJKU JAK JA WAM ZAZDROSZCZE ZE WASZE DZIECI TAK SZYBKO ZASYPIAJĄ. MOJA JESZCZE WALCZY NA MACIE Z ZABAWKAMI 😁
ALE JUZ JĄ ZABIERAM I IDE LULAĆ BO ZACZYNA SIE ,,MEEEE, MEEEE...''

DOBREJ NOCY MAMUSKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE NO WŚCIEC SIĘ MOŻNA 😠 😠
JA BARTKA UŚPIŁAM A MÓJ STARSZY SYNEK OCZYWIŚCIE MUSIAŁ GO OBUDZIĆ NO MOŻE NIE ZROBIŁ TEGO SPECJALNIE (ATAK KASZLU) 😞
NO SAM ZASNĄŁ JAK PISAŁAM TEGO POSTA ALE JUŻ NIE RAZ KAMILKOWI MÓWIŁAM ŻE JAK ZACZNIE KASZLEĆ TO MA NATYCHMIAST WYJŚĆ Z POKOJU A ON NIE STANIE NA ŚRODKU I CO RAZ BARDZIEJ KASZLE 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to w mojej rozpisce żywienia jest napisane, że dziecko raz dziennie ma jeść to co żadna z nas nie wiem co to jest 😁 😁 😁

emmax dobre -popadła w ruinę finansową 😁 😁 😁

Piter zasnął o 21 więc pewnie obudzi się za godzinę i będzie hasał w najlepsze 😮

Oczywiście nie poszłam do dentysty bo przestało boleć w ciągu dnia i zapomniałam, a teraz znowu zaczyna nawalać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie już pouciekały więc tylko napisze i też uciekam.

Plastry okazały się do dupy bo w momencie wkłucia było ok ale jak rozchodził się w mięsień płyn to już znieczulenia nie było... Ale popłakał chwilę i było ok. Po chwili wariowal jak szalony 🙂 no i padł o 20.40. No ale mój klopsik waży równe 7300 🙂

teściowa dzwoniła z życzeniami dla Szymka. I dla mnie... Miło z jej strony...

Przepraszam ale nie odwołam się do postów bo nie pamiętam. Czytam na bieżąco a jak już pisze to nic nie pamiętam...

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest północ a moje dziecko nie śpi, chyba jeszcze nie śpi. Obudziła się bo chyba za głośno z mężem gadałam o 23.00 i trochę ją bujałam ale nie mogę na kręgosłup już, po całym dniu naprawdę mnie boli. Położyłam się z nią do wyrka i prawie sama zasnęłam a woda na jedzonko wstawiona i komp włączony. Kurwa, spać mi się chce...

Do jutra! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu wszystkie spiochacie a moje bobo nie chce i meczy mame 😠
pisac cos pislyscie ale nie pamietam bo oczy mi sie kleja 😞
ide sie kolo niego polozyc moze w koncu usnnie bo jest juz prawie 3 juz ponad godzine go bujam i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka taka sobie. Wczoraj dzień fryzjera, zakupów i gotowania....;-)
Krzysiek wczoraj ściął włosy...ehhh...po tylu latach. Myślałam żeby wziąć ścięte włoski i zrobić Madzi perukę 😁 😁 😁
a oto Krzysiek po metamorfozie



😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PERSY ŚWIETNIE WYGLĄDA TWÓJ KRZYSIEK TERAZ 🙂 JA W OGÓLE BARDZIEJ WOLĘ MĘŻCZYZN OBCIĘTYCH NA KRÓTKO. NIGDY JAKOŚ SPECJALNIE NIE PODOBALI MI SIĘ PANOWIE W DŁUGICH WŁOSACH, ALE TO OCZYWIŚCIE KWESTIA GUSTU 😉

AGA84 DASZ RADĘ 🙂 TAK JAK JUŻ PISAŁAŚ, ROBISZ TO DLA SWOJEGO SYNKA 🙂

KAJTUCHA TO ŁADNIE SZYMUS WAŻY 🙂


NOC U NAS OK. LENKA BUDZIŁA SIE DWA RAZY NA CYCUSZKA I JESZCZE ŚPI A MNIE OBUDZIŁ MĄŻ JAK RANO WYCHODZIŁ BO TRZASNĄŁ DRZWIAMI... WRRR ...

JEJKU JAKA POGODA. NORMALNIE IDZIE SIE ZAŁAMAĆ 😞 😞 JA CHCĘ CIEPŁO !!!!!!!


MIŁEGO DNIA KOBIETKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...