Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

U nas nocka spoko tylko pobudka po 6 tylko dlatego że spała u siebie gdyby spała u mnie to byśmy pewnie jeszcze pospały,zasnęła 6:50 jak o 7 musze wstać 🤪 ale za chwile znowu się obudziła i teraz śpi 🙂

Persy super Krzysiek wygląda w krótkich włoskach,chociaż w długich też fajnie się prezentował 🙂

Jej pogoda jest katastroficzna,leje i leje i leje 😠 😠

Kajtucha ciesze się że Szymek w miare dzielnie zniósł szczepienie i waży w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam 🙂

Persy zdecydowanie wersja obecna Twojego Krzyśka według mnie jest lepsza. Ja też nie przepadam za długimi włosami u mężczyzn 😉

U mnie pogoda koszmarna leje, leje i leje. A moje pranie zostało na dworze i się cholernie wysuszyło 😠 No bo jak ja już się źle czuję to już nikt nie pomyślał aby go zdjąć. Co za ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

U nas nocka totalnie do bani. Majka zasnęła gdzieś pomiędzy 2 a 3 rano i teraz jest zajebiscie marudna 🤢 siedzi u mnie na kolanach i pisze z mamusia posta . ja zajebiscie nie wyspana bo pobudka jkuz o 7 😲 😮 nie wspomne jak bardzo boli nmnie kregosłup.....

Persy mi sie Krzysiek podoba bardziej w dlugich włosach ale w krotkich tez zl nie jest 🙂

Cos jeszcze ale zapomnialam bo nieprztomnam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też juz nie śpimy od 4.30 i najgorsze że Antek jeszcze teraz też nie śpi. Nie wiem co mu sie stało bo z reguły to o tej porze to juz drugi raz spał a dzisiaj dupa. Ja do niego mówie żeby spał a on się uśmiechnął i przewrócił na brzuszek. No i oczywiście wrzask bo tej pozycji nie lubi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się położyłam żeby się zdrzemnąć poleżałam chwile to mojemu mężowi się zachciało sygnałka puszczać,więc się wybudziłam.Za chwile słysze sms patrze a tu koleżanka pisze że idzie do sklepu czy czegoś nie potrzebuje.Jak jej odpisałam wreszcie zamknełam oczy to się Emila obudziła 😠 no zajebiście się zdrzemnełam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

u nas noc w miarę choć nie najlepiej bo od 5 do 6 mały to płakał bo odbić nie mógł to płakał bo głody albo po prostu chciał do mamusi... teraz śpi już jakieś pół godziny i mam nadzieję że dziś nie będzie kolejnego dnia marudy...

Mittka ale mimo wszystko przyznaj że masz wspaniałą koleżankę że tak o Tobie myśli... aż Ci zazdroszczę...

Persy zdecydowanie Krzysiek wg mnie wygląda lepiej w krótkich włosach. Swoją drogą nie macie wrażenia że długie włosy go postarzały?

a u nas pod sklepem rozłożyły się jakieś cygany z ciuchami... i te wszystkie pierdoły wiejskie poleciały a każda odchodzi z pustymi rękoma 🙂 tego jeszcze nie było... stragan na wsi 🙂

Aga84, widzisz, dałaś radę!

Ja dziś jadę do psychiatry... po L4 na depresję poporodową... podobno bierze 50zł... dopiero na 18.30... mam stresa bo nigdy nie byłam jeszcze tak po prostu prosto z mostu walić że chce lewe zwolnienie... ale on podobno przyjmuje popołudniami 3 dni w tygodniu właśnie po to żeby sobie dorobić wystawiając je... zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za pogoda na dworze zajzalam przez okno a tam ciemno i pada .... chyba sie zalamie kiedy wyjdzie to slonko ja tez chyba pjde do psychiatry 😁 😁
mlody sie pozolyl spac wiec moge troche posprzatac ale cos mi sie nie chce przez te jego nocne harce
persy mnie ogulnie podobaja sie dlugie wlosy ale w krotkich o wiele lepiej wyglada jak dla mnie
wiolu jak mozesz to odpoczywaj dzis nie obciazaj tego kregoslupa - powoz mala w wuzku to poczujesz sie lepiej
ide doprowadzic sie do stanu uzywalnosci bo strasznie wygladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha no oczywiście że koleżanka bardzo mi pomaga i akurat o tego sms-a nie byłam zła bo wcześniej mnie mąż już wybudził 🙂 a to ta sama koleżanka co na plackach u niej byłam 🙂

A ja pomyłam gary dwa razy zmieniłam pampersa bo oczywiście jak założyłam nowego to kupa poszła 🤪 i na więcej nie mam siły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Moje dziecko nawet dało mi pospać dzisiaj 😘 😘 😘 pobudki od 22 to 23, 2, 4 i o 5:30 wzięłam go do siebie i spaliśmy do 9:30 🙂

Łóżko przywieźli wczoraj 🤪 Jejku jakie jest wielkie 🤪 NIE SKRZYPI!!!! 😁 😁 😁
A jakim tekstem mnie dzisiaj smoczyca poczęstowała to myślałam że padnę 😁 Mówię jej że mnie plecy nie bolą po spaniu na tym łóżku a ona do mnie bo byłaś pewnie wczoraj na nowym łóżku prostowana 🤪 🤪 🤪 aż się zaczerwieniłam w tym momencie ☺️ 😁

A teraz was nadrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobiety!

Pierwszy raz od dłuższego czasu mogę powiedzieć, że się wyspałam 🤪 Teraz ja na kompa a Piotrek krzyczy sobie DADA i DADA 😉

Asiu dobry tekst teściowej 😁 😁 😁 No i super, że dobrze Wam się śpi!
Zdjęcie Kamilka na avatarku jest boskie!

Persy Piotrek nie ma dostępu do kabli bo ciągle leży na łóżku, ale ciągle się rzuca na telefon i pilota bo zabawki go nie interesują 😜
Krzysiek super wygląda! Ja też wolę krótkie włosy u facetów, n nawet bardzo krótkie, mój mężol ma włosy na 3 milimetry 😆

Mittko ja też Ci zazdroszczę takiej koleżanki! Ja nie mam kogoś takiego.

Wiola to miałaś przebojową noc 🤢 Może Majka pozwoli Ci odespać w ciągu dnia.

Kajtucha ja to bym się bała brać takiego zwolnienia w razie gdyby ZUS wezwał na komisję 🤢

No a co do pogody to porażka totalna! Byłam pewna, że w czerwcu Piotrek będzie już w bodziakach z krótkich rękawem, a tu pogoda jak w marcu 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 🙂 🙂

U NAS NOCKA KOSZMARNA BO TERAZ BARTUŚ KASZLE 😞
BUDZIŁ SIĘ CO CHWILĘ BO KASZEL GO ATAKOWAŁ 😞 NAJGORSZE JEST TO ŻE OD DZIŚ DO PIĄTKU WŁĄCZNIE NIE MA LEKARKI I MUSZĘ IŚĆ Z BARTKIEM NA POGOTOWIE A TAM JEST CHOLERNIE NIEMIŁA ORDYNATORKA ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO I NIE MAM OCHOTY TAM IŚĆ 😠

PERSY ZDECYDOWANIE KRÓTKA WERSJA TWOJEGO MĘŻA MI SIĘ PODOBA 🙂 🙂 CHOĆ DŁUGIE WŁOSY MIAŁ ŚLICZNE 🙂 JA BYM ZOSTAWIŁA WŁOSY NA PAMIĄTKĘ 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula ale Twoja smoczyca ma humor. Może ci zazdrości że to nie ona była prostowana 😁

U mnie Tosiek na razie tez nie ma dostępu do kabli ale jest bardzo ciekawskim dzieciakiem wiec pewnie jak ruszy po domu to będzie co chować przed nim 🤪

Aga no to masz super tylko tego brakowało żeby jeszcze Bartuś był chory 😞

Mittko ale fajnie masz z tą psiapsiułą 😉 U mnie takiego rarytasu nie ma. Jedynie jak Andrzej jest w domu to mogę go wykorzystać aby poszedł do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula, Twoja teściowa to ma poczucie humoru... niezły tekst...

Ewa to jest taki lekarz który daje zwolnienie tylko na dwa tyg właśnie żeby nie zdążyli wezwać na komisję bo zanim pracodawca wyśle, zanim im wpłynie to L4 się skończy zanim zdecydują się na jakąś komisje to raz, a dwa on przygotowuje do komisji, mówi jak się ubrać, co mówić, jak się zachowywać itp... babka z pracy mojej mamy była u niego właśnie "leczona" na tą depresję a jej teściowa jak ją zwolnili z pracy też tam na coś się leczyła i po 9 miesiącach dostała wezwanie na komisję i przeszła pomyślnie, przyznali jej rentę 🙂

jeny jakie moje dziecko marudne.... zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam was i widzę ze temat poparzeń był, moja koleżanka z klasy w 2 klasie podstawowej 3 miesiące przed 1 Komunią Świętą poślizgnęła się na mokrej podłodze w kuchni i wylała na swoje uda czajnik wrzącej wody 😞 mama z niej zdjęła spodnie ze skórą 😞 prawie do samej komunii leżała w szpitalu a później uczyła się chodzić na tą komunię mając rurę od odkurzacza włożoną na plecach za ręce bo zgarbiona chodziła 🤢 Ma blizny od dołu brzucha do kolan, a jest zgrabną dziewczyną i mogła by chodzić w krótkich spódniczkach to nie może takie ma te blizny straszne 😞

No moja teściowa to w sumie wyluzowana babka i gdyby nie była taką konfidentką i nie wpierdalała się tak to można by było z nią żyć w miarę normalnie ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus kurcze mam nadzieję, że Bartusiowi przejdzuie ten kaszelek sam 😞 😞 😞

Asia swietny tekst smoczycy 😁 😁 😁 😁 😁, straszny miała Twoja koleżanka wypadek. 😞

Ja jak byłam mała to wylałam sobe na kolano cały czajnik wrzątku bo chciałam sobioe picie zrobić, do tej pory mam blizne ale mała. OPamiętam ten dzień jakby to bło wczoraj 🥴 Za to mój brat się ciężko poparzył i o mały włos nie miałby przeszczeopu skóry, biedaczek 😞

Idę robić te nalesionuy, dzieki dziewczynki! Ja robie z nutella 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂

my noc ok, dgyby mamusi nie zachciało się przełożyć dziecka do łóżeczka, wtedy sie obudziła i po spaniu, ale poźniej pospałyśmy do 8 🙂
u nas tez leje jak z cebra, masakra ta pogoda w tym roku 😠 😠
a ja nalesniki miałam w poniedziałek 🙂
Asia niezły tekst, też bym się zaczerwieniła 😁 😁 😁 😁 😁
Agok może wystarczą syropki, a moja lenka to coś podejrzanie kicha, ale katarku nie ma, może ja jestem przewrażliwiona 😜
Persy dla mnie Krzysiek teraz zdecydowanie lepiej, ale ja nie lubię facetów w długich włosach i pewnie dlatego 😜
kajtucha jesli się uda to pociągni to zwolnienie, ja też miałam takie plany, ale moi szefowie to by już w depresję wpadli jakbym im jeszcze L4 dała, że muszą mi za nie zapłacić 😁 😁 😁

reszty nie pamiętam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...