Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

U MNIE RANO TEŻ PADAŁO ALE NIE TAK MOCNO JAK TERAZ 😉 W SUMIE TERAZ TO JUŻ SŁOŃCE ŚWIECI 😁 😁 😁 😁 KOBIETA ZMIENNĄ JEST A CO DOPIERO POGODA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A u mnie tropikalnie 😁 😁 😁 😁 i tak już zostanie do października. Musze się zacząć opalać bo wyglądam jak żywy trup a w tym roku nadrobie zaległości z zeszłego bo w ciąży nic się nie opalałam 😜 😉 a w niedziele pierwsze kąpanie! W tamtym roku byłam już w morzu w maju, zresztą większośćjuz się kąpie. Turyści to już jakieś 2 tygodnie oblegają plaże 😁

Asiula super wyglądasz w tej sukience, kłamczucho gdzie ty masz tebn brzuch co?? 😜 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁAŚNIE AŚKA GDZIE MASZ BRZUCH ??? TOBIE W PAMIĘCI POZOSTAŁOŚCI ZOSTAŁY Z TAMTEGO ROKU BO WTEDY BRZUCH MIAŁAŚ 😜 😜 😜 😜 😜
A SUKIENKA SUPER 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska super wyglądasz, no i kiecka też fajniutka 🙂

a ja własnie zamówiłam wiklinowe maty na balkon, żeby się zasłonić przed sąsiadami, bo kurwicy dostaję, jak wieszam gacie a sąsiad obok stoi, bo mamy taki dupiaty balkon, przedzielony tylko niskim płotkiem 😠 😠 😠
jutro mają mi przywieść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!
Widze, że co niektóre dzieciaczki się pochorowały, co niektórym ząbki powychodziły... Jednym słowem się dzieje...
Moje dziecko WOGÓLE nie pije mleka, nawet na śpiocha nie ma o tym mowy o kaszkach nawet już nie wspomnę... Kombinuje z zupkami, deserami, ziemniaczkami, bo coś przecież musi jesć.

AgaK lekarze traktują mnie tak jak Ciebie potraktowali na pogotowiu czyli jednym słowe MĘCZ SIĘ BABO SAMA. Nikt mi nie może powiedzieć czemu nie chce pić mleka. Robiłam jej wszystkie badania, teraz nawet w sobote pojechałam z nią do laboratorium, bo pediatra kazała zbadać u niej tarczyce i wyobraźcie sobie, że pobierali jej krew nie z paluszka, a z żyłki 😞 Płakałam razem z nią.

W ubiegłym tygodniu Amelia miała taką srakę, że bałam się, żeby sie nie odwodniłam, wieć poszłam z nią do lekarza, a ta mi mówi, że to albo wirus, albo ząbki, albo skaza białkowa... Ci lekarze sami nie wiedzą dokładnie a ja mam wiedzieć....

Dzisiaj rano obudziła się o 5.00 i w dodatku z katarem i temperaturą...Idzie się zastrzelić.

EWO wczoraj też miałam jechać z małą do Gołuchowa, bo ja mam tam bardzo bliziutko jakieś 10 km (mieszkam w Kaliszu) ale był za duży upał i postanowiliśmy jechać na wieś do moich dziadków.
Pozdrawiam Was gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AANNIIUUSSIIAA NO WIDZISZ JAK NASZ SŁUŻBA ZDROWIA JEST POJEBANA 😠

A AMELCE ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDRÓWKA 😘 😘 😘 😘

ASIU KAMILEK JEST CUDNY 🤪 WŁAŚNIE PRZY TAKICH ZDJĘCIACH WIDAĆ JAK NASZE DZIECI SIĘ ZMIENIAJĄ 🙂 🙂 🙂 🙂 UŚMIECH CUDNY 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Annnusiiia czy Amelka je te deserki czy zupki łyżeczką? Może dana kaszka jej nie smakuje? Powiem Ci jedno, niektóre dzieci PO PROSTU NIE CHCĄ PIĆ Z BUTELKI CZY SSAĆ CYCKA, dlatego nie powinnaś się tak denerwować i postaraj się wyluzować, próbować z różnyumi smakami. Wiem co mówie bo przeciez mam ten sam problem i uważam, że niepotrzebnie bmęczyusz siębie i Amelke tymi testam ale zrobisz jak chcesz, w końcu to Twoje dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI JA JADĘ Z KAMILKIEM NA REHABILITACJĘ 🙂 🙂 🙂 DO NAPISANKA PÓŹNIEJ 🙂 🙂 🙂

A MITTKA ZAABSORBOWANA MĘŻEM ŻE JESZCZE SIĘ NIE POJAWIŁA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka próbowałam wszystkich kaszek jakie są na rynku... Lekarka stwierdziła zeby kupic jej Sinlac i tezgo nie chce jesc. Soczki i herbatki pije bardzo ładnie z butelki tylko nie mleko. Widocznie nie smakujej jej.

Ślicznie zdjęcia.... Wiola a widok za Tobą.... Pomarzyć można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu no urosło się Kamilkowi 🙂 Kiecka super!
Majeczce też 😁 😁 😁 Wiola już zapomniałam jaka z Ciebie była blondyna 😉

Aga84 gratulacje dla męża i Ciebie 🙂 🙂 🙂

Aniusia współczuję problemów z jedzeniem, trzymam kciuki żeby się wszystko unormowało. No i dużo zdrówka dla Amelki 😘

Laski ja dziś wprowadzam Piotrkowi kaszkę to chyba odstawię mu na razie zupki. Jak myślicie? Szczególnie nie chcę wprowadzać od razu mięska i kaszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK nie czujesz drzenia pod nogfami? hihi dlatego mittki nie ma..

asiunia moj maly tez bardzo je... po nocy okolo 100 mleka, gotuje mi i sloiczki i prioobuje wszystkeigo co mozna ale i tak malo je.. wczesniej jak cos to wypychal jezykiem a teraz cwaniak zaciska dziasla... moze nie chca? poza tym jak beda glodne to napewno dadza znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...