Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEEH WIDZĘ NIEZŁE PRZEBOJE Z TYMI NASZYMI MALUSZKAMI GRUDNIOWYMI. MOJA NA SZCZESCIE NIE WYBRZYDZA I JE PRAWIE WSZYSTKO.

WŁASNIE WRÓCIŁYSMY ZE SPACERKU. UBRAŁAM SIĘ CIEPŁO, LENE TEZ BO PRZEZ OKNO PATRZE BRZYDKA POGODA. WYSZŁYŚMY I JAKIES 10 MINUT PO TYM SŁONCE TAK ZACZEŁO GRZAĆ , ŻE SIĘ SPOCIŁAM JAK SZCZUR !!! NO I MUSIAŁAM NAS TROCHE POROZBIERAĆ ...

EWO ŚLICZNE ZDJĘCIA Z WYCIECZKI

WIOLKA ALE PIĘKNIE WYGLĄDAŁAŚ. MIAŁAS TAKI BRZUCH JAK JA TERAZ BEZ CIĄZY , W SZCZEGÓLNOSCI JAK DUZO POJEM , POWAŻNIE.

ALE DUSZNO MASAKRA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszkę daje i tak i tak, ale to nic nie daje, bo nawet łyżeczką ani butelką jej nie zje. Nawet ten Sinlac jej nie podchodzi. Wszystkie soczki nawet te najkwaśniejsze pije ładnie tylko mleka niet...
Przed chwilą zjadła cały talerzyk młodych ziemniaczków z masełkiem, a rano pociumkała troszku chlebka z masełkiem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, u mnie znów piekiełko na dworze 🙂
Lenusia znów śpi a ja mam pracowity dzien poprałam pełno ciuchów, a teraz biore się za przetarcie szafek w kuchni bo mi się bałagan wkradł 😠

Wiolka extra wyglądalaś, po mnie rok temu to jeszcze nic widać nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny jak mi się spać zachciało , chciałam się położyć z Lenką ale ta mała gadzina ani myśli o spaniu, no więc posprzatałam sypialnię a ona jadła gazetę 😁 poza tym głowa mnie rozbolała i nic mi sie nie chce. Jak by mnie ktoś lekko pchnął to bym się przewróciła pewnie 😲

Po mnie szybko było widać, że jestem w ciązy. Rok temu w czerwcu już miałam taki brzunio jak Wiola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...