Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HE HE DEMOTY ZAJEFAJNE 😁 😁 😁 😁

MY BYLIŚMY U KOLEŻANEK 🙂 JA U SWOJEJ I BARTUŚ U SWOJEJ 😁 😁 😁 OCZYWIŚCIE KOLEŻANKI TO MAMA Z CÓRECZKĄ ŻEBY NIE BYŁO 😜 😁 😁

ZARAZ IDZIEMY SIĘ KĄPAĆ A JA JESZCZE OGÓRKI MUSZĘ ZROBIĆ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzioszki!
Mam dwie wiadomości dla Was!
A mianowice: MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA i od piątku Amelka robi kupe na nocnik =) Jak zaczyna stękać, to sadzam ją na nocnik i kupczy w niego, że hoho=)
Tak pozatym żadnych zmian.
Z okazji moich imienin mąż zrobił mi drinka z mrożonymi truskawkami i sobie sączymy... Coś mam ochote na jakiegoś hamburgera... Hmm...
Pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my tam nie myslimy o spaniu bo mlody przed chwila sie dzemnal i jest mega marudny ale to nie jego godzina ...
wiki odkad dostal nocnik prubujemy ... tez robi kupe ale nic poza tym bo na siku nie zdazam 🥴 zabkow nadal brak
a ciekawe czemu tu tak nikogo nie ma przeciez to nie niedziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo 🙂

no to zostajemy 🙂

ja użawam sleep&play, miałam haggissy i dady no i oryginalne pampersy: sleep&play, ładnie pachną są cienkie, mało chłonne, jak są mocno przesikane to wypływa żel i przykleja się do pupy, nie mają gumek, nie są złe ale ogólnie też bez rewelacji, husteczki są malutkie, ładnie pachną ale nawet ok nasącxzone, : hagissy grybe, dobrze chłoną, mają gumki i nic się do pupy nie przykleja, dady grube, bez gumek, dobrze chłoną i jak za tą cenę nie są najgorsze, produkt porównywalny z haggisami, pampersy znacie i są najlepsze z wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX TO WYPISAŁAŚ WSZYSTKO 😁 😁 😁
JA TEŻ NIE NARZEKAM NA PAMPERSY SLEEP&PLAY ALE WŁAŚNIE NIE MAJA TYCH GUMEK A TAL DLA MNIE BYŁY BY EKSTRA 🙂 TERAZ MAM HUGGIES I TEŻ SĄ OK ALE TAK JAK EMMAX MÓWI PAMPERS Z GUMKAMI NAJLEPSZE 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się z klawiaturą pierdzielneło, więc piszę dalej 😉

Mariczko super że już po wszystkim wracajcie szybko do nas 🙂

Wiolka odezwij się co u Majeczki 🙂

Asiula ale posta walnęłaś 😁 😁 😁

Anniusia nie za wcześnie na sadzanie na nocniku???

Mittka to masz małego prędkościowca, super 🙂 🙂 🙂

no i reszty nie pamietam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia ja jako super mama znam się na wszystkim 😉: a tak poważnie to zazwyczaj używam sleepów ale jak haggissy były w promocji to kupiłam a dady miałam 2 razy, ale dupcia mojej córeczki zaakceptuje wszystko więc co założę to ma i nic się nie dzieje 🙂

a dzisiaj miałam powtórkę z rozrywki z zupą mojej roboty, zjadła nieco więcej bo jej wcisnęłam ale raczej jej to nie smakowało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX TAK NA PRAWDĘ TO JESTEŚ SUPER MAMĄ 🙂 KAŻDA Z NAS DLA SWOICH POCIECH JEST SUPER MAMĄ 🙂

JA TEŻ JUŻ ZMYKAM 🙂 OGÓRKI ZROBIONE 🙂

DOBRANOC 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!

Ewa no szkolne czasy dopiero mi sie skonczyly a juz mi ich brakuje :P

JAK SIE CIESZE ZE OPERACJA MARICZKI SIE UDALA!!!!!!!!! 🙂 TERAZ POTRZEBA KOBIETKOM DUUUUZO SIL! 🙂

Mittko i na zeby przyjdzie czas ! 🙂

Kajtucha, Wiki to tez przytulanka 🙂

Asiula a wez pierdolnij ta smoczyce w leb xD

a demoty mega dobre haha xD

Aniusia gratuluje zabka! a moja WIki za cholere nie chce na nocnik! odrazu na nogi staje.

http://demotywatory.pl/1885696/--Masz-nie-becz hahaahaha to mnie zabilo! :P

Emmax a ja znowu z pampersow bylam niezadowolona a z dady jestem jak najbardziej za xD a jak dziecko samodzielnie siedzi to na nocnikjak najbardziej 🙂 i jestes super mama !!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁ KREJZOLKI 😁 😁 😁

KAFELKI WYBRANE, JUTRO WAM POKAŻE BO DZIŚ JUZ SIŁ NIE MAM ALE NADROBIC WAS MUSIAŁAM 🙂

NAPISZE TYLKO ŻE STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ZE U MARICZKI WSZYSTKO OK, JAK PRZECZYTAŁAM WIADOMOŚĆ TO AŻ MI CIARY PRZESZŁY 🙂 TERAZ JUZ BEDZIE TYLKO LEPIEJ...
OBY I U MAI WYSZŁY DOBRE WYNIKI 🙂
I ABY WSZYSTKIE NASZE DZIECI BYŁY ZDROWE 🙂

IDE SPAC BO PADAM NA PYSZCZEK.

GUT NAJT 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

I JUŻ JESTEM ZNOWU. MOJA MAŁA JUZ NIE CHCE SPAĆ. O 7 SIĘ OBUDZIŁA I KONIEC SPANKA A JA OCZY NA ZAPAŁKI 😞

POKAŻĘ WAM TE PŁYTKI. PEWNIE WAM SIE NIE SPODOBAJĄ, BO NA ZDJĘCIU WYGLĄDAJĄ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ W RZECZYWISTOŚCI, POZA TYM SĄ TO BARDZO EKSTRAWAGANCKIE KOLEKCJE A W TAKIM TEZ STYLU BĘDZIE NASZ DOM... NOWOCZESNY I EKSTRAWAGANCKI 😉

ŁAZIENKA DÓŁ http://html.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=258&powrot=kolekcje&typ=3

ŁAZIENKA GÓRA http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/secret-edeno


IDĘ SOBIE ZROBIĆ ŚNIADANKO BO COŚ MNIE MDLI...

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka znowu taka sobie eh... nie wiem od czego to zależy że ona nie śpi tylko się wierci.

AgnieszkoW bardzo fajne te kafelki zwłaszcza ta czerwona łazienka bardzo mi się podoba 🙂

Przepraszam dziewczynki że tak rzadko do Was zaglądam,ale póki mam męża to korzystam bo nie wiem jak długo to potrwa.

Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

U nas nawet nawet nocka 🤪 położyłam go o 22 o 22:30 już kojec be i spał w leżaczku do 2 🙂 dostał cyca i położyłam go do kojca i spał do 6 🤪 później do mamusi wyrka i spaliśmy do 8:30 🙂

ja używałam pieluch: Huggies, Dada, Pampers z gumkami. Kamil ma ok dupcie w każdej pieluszce więc nie obawiam się zmieniać, kupuje z promocji a jak nigdzie nie ma promocji to Dada kupuję bo najtańsze ☺️ Kupię te Sleep & Play z promocji.... A najmniej lubię Huggies, wcześniej były fajniejsze a ostatnio jak kupiłam to to miejsce do których się przykleja te "rzepki" jest tak twarde jakby pudełko kartonowe tam zaszyli 🤢 aż brzuszek się czerwony robił Kamilkowi 🥴

mittko rozumiemy Cię doskonale 😘 😘 😘

Wczoraj pochlałam się ze smoczycą o rosół 😠 jak mam okres to do mnie bez kija nie podchodzić ale będzie miała życie ze mną smoczyca 😠 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie 🙂

Ja tylko na sekundkę 😉 Nawet Was nie nadrobiłam za wiele.
Wiem tylko, że Wioli Majeczka nadal ma temperaturę 🥴 😞

Kochane, my już wczoraj byliśmy w domu. Mała dopiero zaczęła być marudna pod wieczór, ale świetnie sobie radzi, dajemy jej leki przeciwbólowe i się BAWI 🙂
Pierwsze efekty operacji mają być za około 6 tygodni, więc cierpliwie czekamy. No i zaciskamy kciuki, by wszystko pięknie się zagoiło, choć szczerze, to nawet strasznie to nie wygląda i Maja nie przestraszyła się siostry kiedy wróciła ze szpitala 🙂
Stres przed, w trakcie i po.... OGROMNY i nie do opisania. Byłam przy maleńkiej do podania narkozy a potem 1,5 godziny błąkałam się po szpitalu 😞 Najdłuższy okres czasu w moim życiu.

Dziękuję Wam za wsparcie i za troskę. Jesteście Kochana.... nie muszę Wam o tym pisać, bo i tak to wiecie 😉 😜

Miłego dnia!
Ja wrócę na forum jak wszystko się ustabilizuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MOGĘ .. JAK CZYTAM POSTY PANNY NIKT TO BECZE... DZIELNA Z CIEBIE KOBIETKA KASIU, TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO. I DUŻO DUŻO ZDRÓWKA DLA MARICZKI I CAŁEJ WASZEJ CZWÓRKI 😘

Z PAMPERSÓW NAJBARDZIEJ LUBIĘ PAMPERSA. SĄ NIEZAWODNE. MIĘCIUTKIE I NIE PRZECIEKAJĄ PO CAŁEJ NOCY JAK NP HUGIIES..

MITTKO CZERWONE WYBIERAŁAM JA 🙂 NA GÓRE WYBRAŁ MĄZ, CHOĆ TEZ MI SIĘ PODOBAJĄ. I TAK JAK PISAŁAM WYGLĄDAJĄ W RZECZYWISTOŚCI ZUPEŁNIE INACZEJ W SZCZEGÓLNOSCI TE CO MĄZ WYBRAŁ. SA PRZEPIĘKNE..
TRZYMAJ SIE KOCHANA I CIESZ SIE MĘZEM.

JA JUŻ POPSRZĄTALAM, POPRAŁAM.
LENKA ŚPI
AK WSTANIE TO IDZIEMY NA SPACER.

A FORUM FAKTYCZNIE ZAMIERA 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski 🙂

my już po 1 drzemce, noc w miarę a teraz mała rozmawia z misiami 🙂

Pannonikt bardzo się cieszę, że już po i wszystko na dobrej drodze do zdrówka Mariczki, nawet nie chcę mysleć przez co przechodziłaś przez te 1,5 godziny, aż mnie ciary przechodzą, ale teraz będzie już tylko lepiej 🙂 🙂 🙂

Agaw, płytki bardzo ładne tylko nie rozumiem dlaczego z góry założyłaś że nam się nie spodobają (czyżbyś uważała, że mamy zły gust 😉)

Fredeczko no z tym sadzaniem na ten nocnik to chyba nie do końca masz rację, ale każda matka robi jak uważa za stosowne, jej dziecko jej sprawa 😉

Wiola a ty co nic nie dajesz znaku???

reszty nie pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...