Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niestety ceny są u mnie makabryczne, Dubrovnik jest najdroższym miastem w całej Chorwacji, to nawet stolica ma niższe ceny 😮 Co do połączeń to w tym roku ostatni wylatywał z Dubrovnika do Wa-wy 13.08 ale co roku inna linia lotnicza zabiera się za te połączenia, przedtem leciały centalwings, później skyeurope, teraz norwegian więc jednak się nie marwię bo zawsze coś się znajdzie. Jak nie to do Frankfurtu i do Gdańska Lufhanzą ale ceny są wtedy bez porównania większe. Szkoda tylko, że poza sezonem jestem całkiem odcięta od Polski, bo nie ma ani autobusów ani tych tanich lotów a na latanie w ta i we tą normalnymi liniami mnie nie stać ani moich rodziców, którzy mieli przyjechać jak się maleńka urodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Brzucholki:P

Ciuszki dla dzidzi to obecnie mój nałóg;-) Hehe
Chociaż teraz zacznę przygotowywać torbę dla siebie do szpitala. Bo właśnie sobie uświadomiłam iż wszystko (tzn. torbę dla mnie i Madzi do szpitala) muszę mieć gotowe na początek października. Różnie w życiu bywa...muszę być przygotowana na każdą ewentualność i np. na poród w trasie czy też w furgonie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziwnie się człowiek potem czuje jak w domu pełno luda a nagle pustki się zrobia 🤔 aleee już niedługo mężuś Twój wróci to będziecie się sobą cieszyć 🙂 ja to się nie moge doczekać jak mój przyjedzie na ten weekend chociaż bo inaczej to na telefon wydamy majątek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo musiał by biegać do kafejki do której nie ma blisko po za tym dzielnica taka sobie więc w tygodniu odpada bo zanim wrócą z pracy to już późno.Czasem w weekend pójdą to wtedy sobie rozmawiamy 🙂 ale to nie to samo jak by miał dostęp nieograniczony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudnióweczki!

Mittka - sama jej chyba wszystko opowiem - jak to sie mamusia o nią martwiła :P , co do sprzatania to podaj numer to do Ciebie zadzwonić mogę, ze przyjadę 🙂
Oczywiście ze względu na odleglość zadzwonie na 10 minut przed planowaną wizytą, że jednak mnie nie będzie 🙂 co motywacja to motywacja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Persy - superowe ciuszki 🙂 jeansy sa świetne a ten szlafroczek wymiata!

Anja -spioszki zajefajne - jak szukacie takie miodziaste ciuszki? sama sie musze wybrac do lumpka jakiegos 🙂

Dziewczynki podziwiam Was, ze wytrzymujecie same, w tęsknocie za swoimi facetami! Ja jestem przeszczęsliwa, że mam swojego mężunia na miejscu i co noc obok w łóżeczku. Chyba bym zwariowała!

A dzis od samgo rana poszlismy na miasto kupić słoninkę i zrobilismy smalec 😜 Mniaaaaaaaamm, oprócz tego zrobiłam jeszcze salatkę nimiecką - palce lizać 😉 Uwielbiam... a własnie... gdzie Fredeczka? 🙂 hehehhe
Mittka - korniszonki są najlepsze!!! tez sie nimi zajadam ostatnio 🙂

na obiad barszczyk zabielany zrobię z makaronem a pozniej jakies klopsy chyba 😉

Do zaklikania później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf nawet nie wiesz jak miło jak wróciła do nas ta stara Akompf taka radosna 🙂 Dobra to ja się zabieram za sprzątanie bo mam gości :P

A tak na poważnie to dziewczynki z klasy ciągną mnie na grila tylko trzymajcie kciuki żeby pogoda się utrzymała.To spotkanie miało być na zakończenie roku szkolnego aletroszke się przesuneło :P no ale one bedą drinkować a ja przy soczku bedę kiblować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój od wczoraj tak działa mi na nerwy że chyba bym wolała żeby gdzies na weekend wyjechał. Najpierw się ze mną kłócił za tą imprezę, którą mu rozpierdzieliłam, a teraz mnie lekceważy i traktuje jak powietrze 😞 on mnie chyba nie kocha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka no coś Ty napewno Cię kocha i to bardzo ale faceci to jak małe dzieci :P mój za to jest inny jak się chce na niego poboczyć to on zaraz leci z uśmiechem do mnie i będzie mnie męczył tak długo aż ja nie odpuszcze a wierzcie mi nie da się długo wytrzymać,a jak ma focha na mnie to też totalnie go olewam i mu mija po jakimś czasie.Po za tym to zawsze on wyciąga rękę do zgody nawet jak nie zawinił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki 🙂
Akompf no widzisz, nie było się o co martwić 🙂 Wiem, wiem łatwo mówić! Jak u mnie się coś dzieje to panikuję straaaasznie!
Mój synuś w 22 tygodniu ważył 419 gram.

Witam nową mamusię 😉

Ja swojego chłopa mam przy sobie i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Twardzielki z Was, że dajecie radę 🙂 Mój mąż od początku o mnie dba, ale rzeczywiście odkąd brzuszek zrobił się widoczny to widać różnicę. Faceci to jednak wzrokowcy, jak już zobaczył, że coś tam naprawdę rośnie to dotarło to do niego w 100% 🙂

Noc też miałam ciężką, nie mogłam spać. Poza tym znowu kłopoty na froncie rodzinnym. Na pocieszenie pojechałam na małe zakupki i kupiłam 4 pary body, pajaca i super spodenki. Niezłe wyprzedaże mi się trafiły, body w cocodrillo za 7zł.

Gosiu jesteśmy z Tobą!!!!

Brakuje mi od kilku na forum emmax -mam nadzieję, że gdzieś sobie wypoczywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko! Kocha Kocha! Jakby nie kochał to juz dawno by gdzies wybył 🙂
ja ze swoim męzuniem mam radoche, jak ja sie na niego zloszcze to przychodzi do mnie i mnie rozśmiesza i po fochu, a jak on ma focha na mnie to juz jest gorzej ale przechodi mu szybciutko i po 15 minutach juz jest wszytsko ok 🙂 Tośmy soę dobrali 🙂


Zobaczymy czy mocnego focha bdzie miał na barszcz zabielany 🙂 Wczoraj zrobiłam zbyt pikantny i mi dokuczał - dzis zobaczymy 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój dał by wszystko teraz żeby zjeść domowy obiadek,dzisiaj mi opowiadał że byli w sklepie i tłumaczyli babce że chcą kapuste kiszoną 🤪 pytam go czy we francji mają wogóle kapuste a on mówi że babka dopiero zrozumiała oco im chodzi jak powiedzieli że dodają tą kapuste do pierożków 🙂 a potem wypytywali ją o patyki do szaszłyków też nie wiedzieli jak powiedzieć to wymyślili długie zapałki do grila 🤪 kurcze chętnie bym tam pojechała do niego,no ale cóż na razie trzeba być twardym

A moja córa w 22 tygodniu ważyła 433 gramy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...