Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WIOLU Z TABELKĄ MOŻESZ ZROBIC CO CHCESZ 🙂
OGÓLNIE WSTAWIŁAM TABELKĘ, BO JESTEM POD WRAŻENIEM JAK DUŻO PRODUKTÓW MOŻEMY JUŻ PODAWAĆ NASZYM DZIECIOM.

JA TEZ Z LENKĄ TAŃCZĘ I ŚPIEWAM JEJ. MACHA WTEDY NÓŻKAMI I RĄCZKAMI JAK SZALONA I ŚPIEWA RAZEM ZE MNĄ 🙂 A JAK TAŃCUJEMY SOBIE PRZED LUSTREM TO MA JESZCZE WIĘKSZĄ FRAJDĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja uwielbia reklame coca-coli tą w której owady zabierają panu cole 🤪 jak ją tylko zobaczy to moment stoi nieruchomo i w patrzona,albo jak marudzi to jej puszczam na youtube i mam spokój 😜 😁 i też sobie często śpiewamy Emila razem ze mną 🤪

Sporo w tej tabelce już,moja dużo rzeczy już z niej jadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aanniiuussiiaa174 co do wagi Mateusza to nie wiem ile teraz wazy 1.07 wazył 7175, to teraz mam nadzieję że 8kg będzie, następny pomiar będzie 15.09 to się dowiem 🙂
ja się tym nie przejmuje, że je mało, widocznie tyle potrzebuje 🙂
rośnie zdrowo, nie ma dziwnych skoków w wadze czy wzroście na siatkach centylowych, wszystko regularnie wiec czym mam się martwić???????
dziecko pogodne, nie płacze prawie wcale, no jak jest śpicy lub się przewróci i tyle 🙂 rozwija się również normalnie, żadnych opóźnień czy innych anomalii, co co mam szukać problemów 😁
organizm sam wie czego mu trzeba i ile i da nam o tym znać 😁
jak miałam anemię to miałam straszna ochotę na pasztety i watróbke (nieznoszę tego), zrobiłam wyniki i wyszło szydło z worka 😁
ale się optymistka zrobiłam po urodzeniu dziecka 😁 😁 😁(zawsze byłam pesymistka)macierzyństwo zmienia bardzo hierarchie wartości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ... nocka ok
teraz mlody ma swoja pierwsza drzemke a wszystko tak pozno bo wtalismy przed 10 🤪
jak zobaczylam ta tabelke to zauwazylam ile moje dziecko jeszcze nie jadlo produktow - z reszta ja tez 🥴
sny mialyscie niezle ja tam nie pamietam co mi sie snilo ... moze nic 🙃
fredeczko zasuwaj do tego sadu bo gadanie z nim nie ma sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ BARTEK LUBI REKLAMĘ CHUPA CHUPS I PIOSENKĘ Z "NA DOBRE I NA ZŁE" 🙂 SERIAL OGLĄDAMY CODZIENNIE RANO NA TVP HD 🙂
A PIOSENKI TO RÓŻNE MU ŚPIEWAM 🙂
"CZARNE JAGÓDKI", "JESTEM SOBIE OGRODNICZKA", "Z POPIELNIKA NA WOJTUSIA ISKIERECZKA MRUGA" I KILKA RÓŻNYCH JESZCZE 🙂

A MÓJ BARTEK OSTATNIO NIE MA NORMOWANEGO CZASU JEDZENIA Z TEGO WZGLĘDU ŻE JE BARDZO MAŁO ALE CZĘSTO 🙂 TYLKO TERAZ PRZEZ TE GORĄCZKI NIC NIE CHCE JEŚĆ 😞

WIOLU MAJECZKA ŁADNIE TOBIE ZJADA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Zgubiłam sie na trochę ale teraz postaram sie zaglądać juz codziennie. Troszke poczytałam co pisałyście i bardzo się zmartwiłam Agnieszką. Co tam u niej bo dopiero jestem na 98 stronie a to jeszcze trochę czytania. Jak byście mogły to napiszcie o tam u niej słychać.

A u nas po staremu tylko cos sie mojemu maleństwu poprzestawiało albo ząbki na górze idą bo bardzo żle mi spi w nocy i zrobił sie bardzo marudny.

A reklamy to mój uwielbia wszystkie i jak lecą w telewizji to zamiera i nie ma go na ich długość 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LENKI NIE INTERESUJĄ REKLAMY. NAJBARDZIEJ LUBI BAJKĘ NA MINI MINI ,,NIEDŹWIEDŹ W DUŻYM NIEBIESKIM DOMU" , ALE INTERESUJĄCE DLA NIEJ JEST TYLKO TO, GDY MIŚ WĄCHA KAMERĘ, UDAJĄC ŻE WĄCHA DZIECI , SMIEJE SIĘ WTEDY W GŁOS 🙂 I LUBI POWITALNĄ I POŻEGNALNA PIOSENKĘ 🙂

WŁASNIE PIEKĘ CIASTO JOGURTOWE , A JAK SIĘ UPIECZE I LENKA WSTANIE , BO TERAZ ŚPI TO JEDZIEMY DO MOJEJ MAMY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj to jak slyszy reklamy to jest jak w transie raczkuje z drugiego konca pokoju aby je zobaczyc a jak ktos mu zaslania obraz to wrzeszczy albo przesuwa sie troche ... ostatnio dorote ciagnal za wlosy bo mu specjalnie zaslaniala ...
mlody wlasnie pochlona mala paroweczke z chlebkiem a teraz wyzywa sie na swoim talerzyku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
AgaK domyśl się co mi się śniło 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜

Edyta moja zjada o 7/8 200ml gestej kaszki
11- deserek, jakies owoce ze zbozami czy jogurt 190gr
14/15- obiadek, cyzli jakis sloicyek tey 190gr
18- znowu kaszka 150ml
no i przed snem kaszka kolo 20/21 tez 150ml
Do tej pory dawałam jej jeszcze w nocy mleko lub kleik ale teraz nie che.

Jak myslicie to wystarczy???

Znałam jednego norwega ale jak ma w domu to nie wiem, ale wipindrzony to zawsze heheh.



Wiola gdzieś przeoczyłam Twojego posta

Moim zdaniem Maja bardzo ładnie zjada.
Moja Lena je rano kromeczkę chlebeka z masełkiem i jakąś wędlinką, lub danonka z biszkoptem, lub jajecznice.. co tam akurat ja jem to też jej dam pojeść

potem około 14 obiadek 190 gram

około 18 desrek 190 gram , owoce jakies zmieszane lub coś ze słoiczka

w międzyczasie oczywiście cyc jakieś 6 razy dziennie i chrupki kukurydziane, chlebek ryżowy, sucharki, ogórek kiszony...

W nocy róznie , czasem 1 raz czasem 4 razy doi cyca 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moje dziecko w porownaniu do was to jest jakis glodomor bo rano jak wstanie wypija mleczko okolo 120ml potem idzie na drzenke zjada mala paroweczke z chlebkiem lub owsianke czy kaszke manne tez okolo pol szklanki po jakims tam czasie znow pije mleko nastepnie obiadek duzy sloiczek jakis owocek i znow mleko pod wieczor je z nami obiad to nie wiem ile tego bo nigdy nie patrzalam ile mu pawel dje potem do mnie przyczlapie i tez mu daje ... na noc wypija znow okolo 150ml mleka no i w nocy rad niekiedy tez 3 razy mleka to przez cala noc wypija jeszcze 160-180ml mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie była koleżanka,potem wyszłyśmy na zakupy.
Moja rano je mleczko tak ze 150ml chyba że tak jak dzisiaj zastrajkowała nie chciała to jadła moje płatki kukurydziane na mleku krowim,potem jak wcześniej wstanie to je czasem chlebek,czasem danonka albo kaszke ze 180ml koło 15 je obiadek gdzieś ze 180 gram.Dziś był ze słoiczka to troszke zostawiła z tego dużego słoiczka.Potem koło 18 je albo kaszke,albo kromeczke i obowiązkowo o 20 mleczko na spanie,dodatkowo w nocy wetnie 120ml mleka.A między posiłkami je chrupki kukurydziane,albo piętke z chleba a ostatnio zasmakowała w paluszkach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
kurde z tym pisaniem przez tel szału dostanę, rozpisze się i się nie zapisuje.
Dziś noc to masakra. Co 1,5 godz cyc!
Teraz zostaje sama bo wszyscy jadą do chaty wieś. Woda mam leci do auta i niewiadomo którędy, mąż musi sprawdzić.
Mój miś je rano cyca jak się obudzi, po 2 godz znowu, drzemka, potem deserek, potem cyc do spania, obiadek, wieczorem kaszka i cyc. W między czasie biszkopciki, chrupki, mój obiad... Uwielbia ziemniaki :-):-):-)
no i tak jak Emila uwielbia reklamę coca coli jak ta cola się rozlewa robaczkom, reklamę fanty animowana jak ta dziewczynka w szybę trzaska no i reklamę plusa co te kobiety z wysokimi fryzurami śpiewają. A mój tato mu włącza mini mini jak marudzi to uwielbia bajkę "Zgaduj z Jessem" o takim fajnym kocie 🙂
teraz niuniu śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA ZMAGAM SIĘ Z MARUDZĄCYM BARTKIEM 🤢
JAKI ON DZIŚ MARUDNY TO WY KOBIETY NIE MACIE POJĘCIA 😜 😁 ŻARTUJE PEWNIE ŻE MACIE POJECIE ALE BARTEK TAK JESZCZE NIE BYŁ MARUDNY 😞 CAŁY CZAS NA RĘKACH CHCE BYĆ I TAM NAWET SIE NIE USPOKAJA 🤢 ŚPI MI TYLKO PO 10 MIN MAX 🤢 JEŚĆ NIE CHCE 😠 NA CYCU TYLKO BY SIEDZIAŁ 😞 JUŻ NAWET BRODAWKA MNIE BOLI 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurwa ja tą starą krowę zajebie! Mówi mi że podłoga jest czysta bo ona ją myje a że moje dziecko od rana do wieczora zasuwa po podłodze to zabrałam się za mycie póki jej nie ma, patrzę a po umyciu podłogi w samym pokoju woda po prostu czarna!!! Ja pierdole jak tak można?! Aż mi się żygać chce. A dodam że podłogi w pokoju tyle co nic bo jest dywan...
Domowy tel dzwonił i po spaniu. Obudzili mi małego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj AgnieszkoK to się namęczysz z Bartusiem no ale tak to już jest jak dzieciątko chore to i marudne,mam nadzieję że Bartusiowi szybko przejdzie 😘 😘

Kajtucha nie denerwuj się,może smoczyca uważa że taka podłoga to czysta podłoga 🤪 zostaw wode i jak smoczyca zapyta co to to powiedz że przetarłaś tylko tą "czystą" podloge 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Kolejny dzień pracy za mną, a jutro na szczęście piątek 🙂 Piter budzi się w nocy co jakieś 1,5 godziny i już wymiękam 🤢
Dziś mój Miś pierwszy raz sam stanął trzymając się barierek w łóżeczku 🙂 oczywiście mnie przy tym nie było i jak mąż zadzwonił żeby mi to powiedzieć to popłynęły mi łzy 😞

AgaW Piotruś uwielbia niedźwiedzia, a jak słyszy piosenkę z luną to szaleje 🙂 Potem kołysanka piżamiaków i spanko. Taki nasz rytuał 😉

Co do jedzonka to Piter je na śniadanie kromeczkę z szyneczką lub kiełbaską, ok. 12 owocki, ok. 14 obiadek, a potem już tylko cyc 🙂 W międzyczasie ciasteczka dla dzieci i chrupki 😉

Fredeczko widać ten dupek nie dorósł do dzieci. Jednak bez sądu się nie obędzie. Mam nadzieję, że sprawa potoczy się szybko i sprawnie.

Kajtucha to nieźle z tą podłogą 🤢

AgaK współczuję 🤢 Mam nadzieję, że Bartuś szybko wyzdrowieje i znowu będzie pogodny i uśmiechnięty 🙂

Piter ogólnie uwielbia wszystkie melodyjki, tylko coś usłyszy i już tańczy 🙂
A lada dzień przebije nam się górna jedynka bo już nieźle dziąsło napuchło 😉

Wiolka ale masz sny 🤪 🤪 🤪
Też mi się wydaje, że Maja ładnie wsuwa 😉

Edytko kiedy dostaniesz odpowiedź w sprawie pracy? A tak w ogóle to co Cię wywiało do Norwegii? Jak to się stało, że tam mieszkasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz jestesmy po obiadku ... mlody cieka po podlodze i piszczy na kazdego malego smiecia ktorego zauwazy 😁
katucha to naprawde czysta ma ta podloge 😆
ewo piotrus widocznie potrzebuje wiecej czasu aby sie przyzwyczaic do twojej nieobecnoscia z tym ze nie widzialas pierwsza ze stanol sam to tez nie badz smutna ja tez duzo rzeczy nie widze co robi moj bobo i niekiedy mi moja siostra mowi ze zrobil to czy powiedzial tak .... glowa do gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...