Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień mi smutno z powodu Gosi 😞

Ja dziś zaszalałam i kupiłam trzy pary białych pajacyków 😉
A tak na prawdę nie długo muszę się wziąć ostro za kompletowanie wszystkiego 🙂


Dziś po raz drugi robiłam rogaliki. Zaprosiłam znajomą na obiad i na podwieczorek. Nasze córki się pobawiły a my plotkowałyśmy 😉

PERSY buciki super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

PannaNikt nie tylko Tobie jest smutno z powodu Gosi 😞 😞 😞 Musimy teraz wspierać Gosię duchowo tylko tyle możemy dla niej zrobić 😞 😞 😞 I znowu płakać mi się chce 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten domek to marzenie mojego męza. Ja oczywiście też się cieszę, że będę mieszkać w takim domku, ale szczerze mówiąc to nigdy nie marzyłam nawet...nie miałam odwagi marzyć, bo zawsze myślałam, że dla mnie jest to cos nieosiągalnego taka chata ...
Tak to jest jak wychowa się w domu, w którym sie nie przelewa...

Aga84 nie martw się, mój mąż ma 30 lat a nadal biega do mamuni ,,podoic cycusia". My jesteśmy rok po slubie i na początku tez tak było że ,,mama robi tak, mama gotuje tak.." teraz już tak nie mówi, a wrecz przeciwnie , oststnio jak jedlismy obiad u teściowej to powiedział mamusi że Aga robi lepsze kotlety, baba aż sie czerwona zrobiła a ja urosłam az do niebaaaa 🙂
Po prostu musisz walczyć o swoje zdanie, nie daj sobie wejśc na głowę i nigdy, przenigdy nie pozwól aby teściowa dyktowała Ci co masz robic. Moja chciała mi pokazywac jak się zyje ale ja ja szybko spławiłam i mam spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to na ten temat coś wiem jak się w domku nie przelewa. Dla mnie to też było nie osiągalne jak chodziłam jeszcze do szkoły ale trafiłam na faceta który wie czego w życiu chce i choćby się waliło i paliło to dopnie swego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka domek śliczny 🙂
Ja uciekam do łóżeczka bo mnie plecki bolą, do jutra.
Gosia jutro czekamy na dobre nowiny od ciebie, trzymam kciuki, mam nadzieje, że będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że juz pouciekałyście , no to ja też idę do łóżeczka 🙂



Anja ja to bym mogła codzień się kochac 🙂 ochota na figielki jest u mnie ogromniastaaaaa 🙂



Mam nadzieję, że u Gosi wszytko się ułoży.



Dobranoc dziewuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki

wstawiam fotki obiecane, choć to nic takiego, męzusiowi się te iuszki podobały ze względu na wielkość 🙂 takie maciupeńkie 🙂 Właśnie wcinamy ptasie mleczko i wogóle na słodkie nas wzięło.
Męzunio od 4 godzin szuka wózka na allegro ale jest strasznie wybredny , te, które mi sie podobaja nie podobają się jamu i na odwrót... kiedys znajdziemy kompromis 🙂

A ja jutro z rana do lekarza - może uda mi sie wreszcie wyrwac od tej babajagi paskudnej 🤪

Ale bede dopiero popołudniu napewno, bo jeszcze auto do mechaniora trza odstawić na 2-3 godzinki, jakies zakupy porobić, moze odwiedzimy jakies punkty z wózkami 🙂

Dobranoc brzusie :*

Gosieńko - modlę się za Ciebie i Twojego malucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf gdzie te fotki :P

No trzymam kciuki i mam nadzieję że już nie będziesz musiała wracać do tej paskudnej baby 😠 daj koniecznie znać jak wrócisz 🙂

Ja też zmykam spać bo ten brzuszek coś mi dokucza :/

Gosiu czekamy jutro na dobre wieści bardzo bym chciała żeby to wszystko okazało się złym snem 😞 Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodenki pluszowe 🙂 2 zł [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0027_002.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pajacyk 1 zł

Pewnie spodoba się Persy i PannieNikt (takie rockowe dziewuchy) [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0030_002.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...