Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
mam wrażenie ze to leżenie na wznak jest najwygodiejsze dla małego, ze ma wiecej miejsca niż jak na boku leżę albo siedzę. Ale czytałam ze to też dlatego ze jak się chodzi to mały jest kołysany i spi sobie a jak odpoczywasz to zaczyna się kręcić. jak byłam na ostatnim usg to młody był głowką do dołu i teraz się ciągle zastanawiam czy mu wygodnie, a jak kopie to razem z moją córcią staramy się odgadnąc w ktorą stronę leży, gdzie głoka a gdzie nózki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja poprostu nie moge przez ten kregoslup lezec wygodnie i najchetniej to bym na brzuszku lezala.

Jesli chodzi o siusiu to ja teraz 1raz w nocy wstaje i jest ok.

Ale sie usmialam 😁 dzwonilam teraz do kolezanki bo ma dzisiaj urodziny i znia gadam i ona do mnie w pewynm momencie "bacha jest w ciazy" hahahaha myslalam,ze padne 😁 to jest ta kobita co wam kiedys pisalam,ze jej dziecko w 7tc mialo 11cm a w 11tc mialo 19cm 😁 😁 😁 hahahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to mój typ jesli chodzi i wózek, ma dokładnie wszystko czego mi potrzeba do szczęscia 🙂
No może tylko nie ma tutaj takiego kolorku jaki bym chciała, ale coś na pewno bym wybrała. Chyba kupie ten wózek.
http://www.x-lander.pl/x3

A tutaj są akcesoria do niego i pokazane m. in. jak wygląda nosidełko na stelażu - oj to mi się podoba mmmmm.... http://www.x-lander.pl/a-x3_akcesoria

Cena takiego wózka to 949 zł + akcesoria to pewnie wyjdzie jakieś 2000 ,-

Gosia ja nie robię naleśników, w ogóle nie robię niczego co wymaga pomocy robota kuchennego - nie dorobiłam sie jeszcze, a jakos mieszać mi się ręcznie nie chce 😞 ale pomysł smakowity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki,
ale jesteście aktywne od rana:laugh:
Mnie mała też najbardziej kopie jak leżę na wznak i po jedzeniu:laugh:
Dziewczyny tak sobie dzisiaj leżałam i myślałam o Gosi i jej maleństwie, czy jej wyszło coś nie tak na usg połówkowym czy jak, nie wiem bo mnie wtedy nie było na brzuszku 😞 Strasznie mi jej szkoda i maleństwa, ale mam nadzieję, że będzie dobrze i że tam lekarze potrafią bardziej pomóc niż u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się napaliłam na ten wózek. Już postanowione. Moja dzidzia będzie sie wozić w X landerze X3 🙂

Co do Gosi to ja wierzę, że będzie dobrze...nie może być inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny już czuję się lepiej przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków jesteście kochane wczoraj cały dzień molestowałam męża żeby mi czytał co tam ciekawego się u Was dzieje więc jestem na bieżąco.Wszystko mnie jeszcze boli ale i tak już jest lepiej niż wczoraj co do samej amino-punkcji uczucie straszne i robili mi to beż znieczulenia i dostałam po tym trochę skurczy ale już jest w porządku.Teraz trzeba czekać do poniedziałku na wyniki i wtedy powiedzą mi co dalej wiecie co jest najgorsze że tyle razy miałam badania i wszystko było w porządku nic niepokojącego się nie działo aż do piątku spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba ale nie mogę sie załamywać bo jak chodzę i płaczę to mój starszy synek przychodzi do mnie i mówi że on tez się o mnie martwi mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze modlę się o to codziennie pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu to co się stało w piątek, że wyszło coś nie tak na badaniach?
Tak mi Ciebie szkoda, ale dasz radę przez to przejść, mimo, że zapewne przeżywasz najgorsze chwile w życiu 😞

Ja jestem napalona na X-landera XA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się te ruchome podobają, a jak to się sprawdzi to się okaże, zapewne i tak nie będzie idealny, ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad wózkiem z miękką gondolą, bo my sporo podróżujemy i chyba taka by była dla nas wygodniejsza, ale jeszcze zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 🙂 🙂

Ja o dziwo przespałam całą noc bez wstawania siusiu 🙂 🙂 🙂

U nas otworzyli nowy lumpeks i znalazłam super śpioszki- pajacyki dla mojego Bartka. Zaraz spróbuję zdjęcia wstawić 🙂 🙂 🙂
Ale wiecie co mam taki problem, dziś na wkładce pojawiła mi się taka bardzo ciemna wydzielina z krwią z pochwy i mam pytanie czy u Was też tak się pojawiło???? Na pewno pójdę z tym do swojego lekarza bo akurat dziś przyjmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosieńko. Widzę, że jesteś silną kobietką i dobrze! My tu wszystkie za Was trzymamy kciuki i wierzymy, że będzie ok.

X-lander - fajny wózek!!! Rozpatrywałam jego kupno 😉

Zaraz będę zajadać pastę jajeczną :P

A co do spania... Dla mnie tragedia. Kręgosłup mi wysiada a dodatkowo od paru dni kiedy wstaję z rana to bolą mnie łydki 🤨
Moja ukochana pozycja to spanie na brzuchu, ale niestety wiadomo, że tak nie pośpię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzwoniłam do mojego gin i mi powiedział abym na 14 przyszła do niego i zobaczy co się tam dzieje. Skurczy żadnych nie mam i maluszek się rusza i ogólnie nic mnie nie boli 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wstawiam co udało mi się upolować [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0017.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...