Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Dzisiaj jakaś połamana jestem, tak mnie boli krzyż, że nie mogę stanąć na lewej nodze 😲 Do tego spać mi się chce -od 12 do 15 spałam sobie smacznie.

Gosiu cieszę się, że jest Ci trochę lepiej 🙂 Musisz być teraz bardzo silna.

AgnieszkoK od razu jak wrócisz to daj nam znać co u Ciebie.

fredeczka te golfy są przepiękne, sama nie wiem czy się nie skuszę bo naprawdę bardzo mi się podobają 😉

Co do wózeczka i łóżeczka to dostanę w spadku, na początku chcieliśmy i tak kupić nowy, ale to nie ma sensu. Za to na pewno kupimy sobie fotelik do samochody X-CAR http://www.allegro.pl/item717681147_fotelik_x_lander_x_car_delti_elmo_promocja_w24h.html

Co do antykoncepcji po ciąży to jeszcze się nie zastanawiałam, ale pewnie wrócę do tabletek. Brałam tabletki przez kilka lat i nie miałam najmniejszego problemu z zajściem w ciążę. Chcę drugiego dzieciaczka, ale na pewno nie od razu 😉

Też mnie naszło na pastę jajeczną bo nigdy nie jadłam hehe. Mam ochotę na tą z żółtym serem, ale nie lubię majonezu więc nie wiem czy będzie tam pasował serek topiony.

Chciałam coś jeszcze napisać, ale zapomniałam co :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki już jestem 🙂 🙂 🙂 🙂
Na szczęście nic poważnego to nie jest tylko nadżerka daje o sobie znać i moja pochwa tak właśnie zareagowała (wredna pinda) 😠 😠 😠 Jeżeli nie wchłonie się to po ciąży i tym okresie połogowym będę miała wypalaną 😉 😉 😉 😉
Teraz wcinam spaghetti bo powiem Wam szczerze że od rana tylko dwie kromki chleba zjadałam :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka te sweterki są fajne ale czy zauważyłaś, że te wszystkie modelki są rozmiaru S i maja tylko doczepiana poduszkę? Hehhe ja bym się już w to nie zmieściła na bank a w sumie szeroka to nie jestem.

AgnieszkaK uffff kamień z serca, dobrze, że to tylko nadżerka! Smacznego!

Ja sobie ściągnęłam z balkonu i poukładałam ciuchy, pozmywałam naczynia, poszłam z piesem, rozpływam się dosłownie i strasznie chce mi się spać.

Majka sobie upodobała dzisiaj jedno miejsce zaraz pod żebrami i nawet nie mogę spokojnie usiąść, tylko muszę się wygiąć w lewą stronę żeby mnie nie uciskało 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozstresowanie się kupiłam skarpetki Bartusiowi :laugh: :laugh: [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0021.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ciesze sie,ze jest ok! bo sie balam bardzo o was 🙂

Wiolka ale rozmiary sa rozne 🙂 modelki zawsze sa chude :P
Pozatym tez moja dzidzia czesto wlasnie przy zebrach mi tam cos kombinuje i wtedy tak to boli troche :/ czasami mocno. lece kobiety, do jutra albo do pozniej 🙂

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem 🙂
od 14 nadrabiam czytanie tych 40 postów! hehe

a więc:

Wiolka, marudzisz, że śpisz sama a kto Mofeusza trzyma w zanadrzu i wpada w jego ramiona? 😁 😁 😁 😁 😁
Mittka! Nadchodzeeeeeeeeeeeee!!!1 Mam nadzieję, ze wszystko wysprzatałas na cacy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Anja - radze obejrzeć to łózeczko z Ikei na zywo - ja widziałam i aż sie przeraziłam! łózeczko jest ociosane, nie doszlifowane jak na malutkie rączki dzieciątka! Ja

poluję na łóżeczko z szufladą pod spodem - mam mało miejsca w domu i każdy kąt chcę wykorzystać. Niestety szuflada jest komfortem za który trzeba więcej

zapłacić ;/ za to materacyki Ikea ma dobre - wiem, bo mam znajomą, która pracuje w fabryce głównego producenta materacy dla Ikei i zna sie na rzeczy 😜 -

firma tez szwedzka wiec godna polecenia!

GosiaG - czytając post Twojego męża to sie popłakałam, widzę, że Jego wsparcie jest większe niż nasze bo my możemy tylko słowem, myślą i trzymaniem

kciuków cokolwiek zrobić!

AgnieszkaW - pizze zrobie pewnie jutro bo mi smaka narobiłas, a jesli chodzi o ptasie mleczko to wraz z meżuniem wcinamy kartonik w 5 minut plus btoniki plus mleczne cukierki - a dupsko rośnie ;/ ale co tam! raz nie zawsze! Na plusie jestem jak narazie 2 kg! Ale moja waga wyjściowa była wyższa niż przewidywana waga końcowa naszych grudniówek 😞

A biust to G juz dawno był... teraz bedzie H? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Baśka wczoraj po północy urządziła sobie harce! 🙂 Ale za....e uczucie!!! Fika raczej jak siedze prawie leżąc albo leżę na wznak... W innych pozycjach nie czuję

kopniaczków...

Persy - fajnie masz z ta szkołą rodzenia 🙂 ja sie raczej nie zapisze, bo bym musiał sama dojeżdzac jakieś 25 km do Poznania a poza tym mój męzunio nie ma

czasu na to, wiec jakos mi sie nie uśmiecha..

Co do wózka to mnie na Xlandera nie stać - a szkoda bo jest rewelacyjny (pojezdziłam sobie nim troche w sklepie) - ale za to znalazłam świetny wózeczek Trinity by Dymex i tez się świetnie go prowadzi 😉 Miałam wczoraj kupić używany, ale był już zbyt mocno zuzyty i sie wkurzyłam i postanowiłam kupić nowy - a nie jest mega drogi bo za 700 zł juz sie dostanie 😉
AgnieszkoK - cieszę się, ze to nic groźnego, ciuszki przecudne!

Idę sie zdrzemnąć bo dziś już byłam popłacic rachunki i zorienrtować sie jak przyjmuje moja lekarka w przychodni (dawno u niej nie byłam), pościerałam kurze, zrobiłam pranie, obiad, nadrobiłam forum i padam na twarz :P A męzunio chce popracować trochę więc jedynym sposobem, żebym przestała gadac to poprostu zasnąć :P

Do wieczora Gurudnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście cywilizacji nie miałam ponad 3 godz prądu, a bateria w lapku już siadła 😠 nawet herbaty sobie nie można zrobić bo wszystko na prąd mamy, i tak się zastanawialiśmy jak będzie dziecko i będzie potrzebna gorąca woda to co wtedy zrobimy, mała nie będzie miała ochoty czekać 🥴

Agnieszko cieszę się, że wszystko ok, oby tak też było u Gosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po powrocie ze sklepu sie zdrzemnęłam a teraz znowu pobuszowałam po netku i znalazłam stronke z wyprawką. Co prawda fredeczka już podawała swoją liste ale zawsze można porównac
http://www.krasnal.sklep.pl/product_info.php?cPath=106&products_id=1091&osCsid=ec4760fff9d1a07eae9be53efbaadaa

ide coś przekąsic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaK bardzo się cieszę , że wszystko u Ciebie w porządku. Nadżerka jest do wyleczenia, wiem bo sama jakies 5 lat temu miałam wypalanke, troche bolało, ale da sie przezyc, najważniejsze zeby wyleczyć 🙂

Akompf sie rozpisałas kobietko 🙂

Fredeczka ten pierwszy golfik jest cudny, chyba sama sobie zamówię 🙂

Ja tez miałam napad sprzątania 🙂 Umyłam jednak te brudne podłogi w domu, bo juz nie mogłam patrzec, posprzatałam balkon, pozbierałam pranie, łazienkę wysprzątałam i ubikację... w międzyczasie byłam z męzem na budowie i teraz jeszcze muszę pomyć naczynia 🙂

A jutro jadę do babci na urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kobitki położyłam się tylko na chwilę i nawet nie wiem kiedy zdrzemnęłam się na 1 godzinkę 🙂 🙂 Tylko kurcze głowa mnie boli 😞 😞 😞
Idę pozbierać pranie bo zaczyna kropić deszczyk :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh cześć piękne, normalnie się załamałam, w końcu dostałam ten worek z ciuchami dla malutkiej ale z tego wszystkiego podobało mi się może ze 4/5 rzeczy, tak sie cieszyłam, że kasy dużo na to nie pójdzie a tu się okazuje, że jednak kicha i to na całego. W dodatku ta cała bratowa mojego męża, której BTW nie mogę ścierpieć siedziała i czekała aż powyciągam wszystkie rzeczy i będę się radować w niebogłosy a mi się chciało po prostu wszytsko wyrzucic za balkon i juz nigdy na to nie patrzeć 🤢 :whistle: 😠 W niektóre rzezcy to ja bym nawet starej lalki nie ubrała.... mi by było wstyd coś takiego dawać 😮
Aaaaa i oczywiście filozof bratowa stwierdziła, że na pampersa nakłada się jeszcze dodatkowo pieluszkę tetrową i nakładkę..... no pierdzielnięta i to zdrowo!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahh sory, że sie tak rozpisałam ale komu jak komu ale wam na ten temat sie mogę pożalić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkK ale mnie rozśmieszyłaś tym stwierdzeniem:laugh:
Wiolka oj jak ja wiem co ty przeżywasz ja mam to samo z męża siostrami i mamusia, dużo gadania a nic konkretnego, teściowa od miesiąca obiecuje mi buraczki i dała mi 3 bulwy nie wiem po co, ale dała i to się liczy zwłaszcza dla mojego męża:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka faktycznie dobry tekst hahahah., ja sobie to w dodatku wyobraziłam aaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 !!!!

Nie no emmax proszę Cię nie zaczynaj o mężu i mamusi bo mój to jakiś tępawy się ostatnio zrobił pod tym względem. Dzisiaj mu powiedziałm, że się nie zdrzemnęłam nawet 5 min bo za każdym razem jak przyłozyłam głowę do poduszki to dzwoniła jego mamusia, żeby się zapytać o jakąś pierdołe to on na to, że przecież się ona o mnie marwi to o co mi chodzi 🤢 😮 😮 😲 wogóle KE??? Ale nie powiem jak się zapytała o jabłka, których juz nie miałam to zaraz mi zorganizowała dostawę razem z ciastem i obiadem heheh także na żarcie nie narzekam :laugh: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz przynajmniej dobrze pod tym względem, bo ja to bym chyba moja musiała dożywiać, bo ma tyle kredytów, że na chleb jej nie starcza i od nas stale chce pożyczać, a jak jej nagadałam to mi powiedziała, że ja potraktowałam jak koleżankę, tylko że ja takich koleżanek nie mam, które nie rozumieją co się do nich mówi, a mój mąż nic 0 reakcji na dziwactwa mamusi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się po prostu z niektórych ludzi śmiać chce a w szczególności z mojego ojca :laugh: :laugh: :laugh: Ja mówię że mnie kręgosłup boli a on na to że zobaczysz jak to będzie w 9 miesiącu albo jak poród boli :laugh: :laugh: :laugh: Tak to mówi jak by przeżył nie jeden raz 🤪 🤪 🤪 🤪 Albo ciotki mojego męża są dwie stare panny a one mi mówią jak dzieci mam wychowywać normalnie ubaw po pachy za darmola 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...