Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No widzisz Emmax to jest tak jak nie jesteśmy w ciąży i przybędzie nam trochę fałdki na brzuchu to zaraz robimy coś aby się tego pozbyć :P:P:P A gdy jesteśmy w ciąży to czekamy aż nam urośnie i to jest najpiękniejsze 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: AgaK jesteś po prostu bezbłędna kochana 🙂 masz za to oklask ode mnie bo się dawno tak nie uśmiałam, aż mąż do mnie ,,co tam takiego wesołego na tym brzuszku?" hahah

Wiola faktycznie ta Twoja bratowa to bez mózgu, no ale co zrobic...

Emmax moja teściowa tez żeruje na nas, a najgorzej to się wkur... jak kiedys przylazła i mówi do mojego męza żeby jej dał pieniądze bo idzie na zakupy !!!!! Normalnie babe poje... bez skrupułów żadnych przy mnie tak powiedziala, ale na szczęscie mój mąz powiedział ,,idz do męza" .
Baba przyzwyczajona bo mąz mój jak z nimi mieszkał to zawsze ich wspomagał i do tej pory nie umie się przyzwyczić że on ma juz swoją rodzinę, swój dom... och... jak ja nie cierpię tej baby...
Nie martw się Emmax, ja też jestem niewychowana ale generalnie mam to w dupie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że większość z nas jest tymi niedobrymi, niewychowanymi :laugh:

Wiola, ja wiem o co chodzi Twojej bratowej 🙂 Niektóre dzieci mają problemy z bioderkami i ta dodatkowa pielucha służy temu by nóżki były szerzej rozstawiane i jest to lepsze wyjście niż sięganie od razu po pieluchy ortopedyczne.
Z tymże mało dzieci na prawdę boryka się z tym problemem 😉
A za te ciuchy ?? Uch, co za babsztyl!! Jak można dawać komuś coś co wygląda brzydko 😠 i liczyć na to, że się będzie wniebowziętym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane nadrobiłam te 7 stron,ale jestem tak padnięta że nic mądrego już dzisiaj nie wymyśle :P

AgnieszkaK super że to tylko nadżerka bo leciałam do domu jak na skrzydłach żeby się dowiedzieć czy wszystko om u Ciebie,nawet koleżanke pospieszałam :P

Aa i mówiłam żeby trzymać mnie z daleka od ciuszków :P znowu cos tam nakupiłam koszulke body i dwie pary rajstopek 😁 ale za to i sobie kupiłam bluzeczke :P

Fredeczkaa te golfy to mmmm coś superowego ja uwielbiam golfy więc to coś czemu się przyjrze bliżej 🙂

Akompf jeszcze do końca nie wysprzątałam ale zanim Ty do mnie dotrzesz to zdąże :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko dziewczyny bardzo Was prosze przed moim mężem cicho sza :P dorzuce do pozostałych i się nie domyśli 😁

Wiola właśnie zapomniałam Ci powiedzieć że ja Dominice też na początku zakładałam dwie tetry w domu bo miała zalecenie szerokie powijanie i pewnie o to chodziło twojej bratowej.A co do ciuszków no to przykre widać ona nie ma tak dobrego gustu jak my 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaK, zapomniałam napisać w poniższym poście.

Pisałam z ranka, że to nadżerka i nie pomyliłam się 😉

A co do tych golfików. Są fajne, ale: Modelki mają do tego getry albo rajstopy. Ciekawe jak układa się to na zwykłych spodniach. Może to wyglądać niezbyt ciekawe. No i taki jak Wiola pisała, modelki są bardzo chude a ciekawe jeśli ktoś jest innych rozmiarów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannaNikt byłam kiedys w Szkocji 3 miesiące, w Aberdeen dokładnie. Bardzo mi się podobało, ale ta pogoda to rzeczywiście tam paskudna 😞

Mittka wiedziałam że cos kupisz hahah , chciałam pisac , że na pewno nie wrócisz z niczym dla dzidzi, ale troszkę zwątpiłam no i niepotrzebnie 🙂

Idę spac , bo mój mąż stwierdził że to już jest ,,PRZEGIECIE jakies obce baby ważniejsze od męża" , ale jakie Wy tam obce no nie 🙂

Buziaki, dobrej nocki i do jutra. Nie będzie mężula do 16 to znowu będę szlec na forum 🙂

Papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannaNikt właśnie nie pamiętałam która z Was napisała o nadżerce a nie chciało mi się szukać postu 😉 😉 😉
Oby u Gosi2301 też było wszystko dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też by się przytdał jakiś deszcz bo od 4 miechów nie widziałam żadnego....
Dziewczyny ja nie jestem w ciemię bita, wiem, że zakłada się wysoko (szeroko) pieluszkę jak dzieciątko ma coś z bioderkami ale ona nakładała tak non stop i nie dlatego, że dziewczynkom cos dolegało tylko, że ktoś jej powiedział, że tak trzeba i ona się do tego przyczepiła :laugh: kretynka....:laugh: :laugh: :laugh: Zapytałam teściowej o to a ona do mnie "bez komentarza" :laugh: pogarda dla mojego męża bratowej nas połączyła :laugh:

Majka mi cała leży z prawej strony... siedzieć nie mogę.... ehh

Idę dalej oglądać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozpisałyscie :P

jak pracowałam to byłam na bieżąco a teraz musze ciągle nadrabiać 🙂

PannaNikt - mam znajomków w Aberdeen 🙂 Całą rodziną wyjechali prawie 🙂 Karolcia, Dominik, Paulina, Bartek i ich mała Wercia - może znasz taki komplet? 🙂

Co do ciuszków to czekam aż mi siorka paczkę przygotuje i już sie nie mogę doczekać bo chciałabym wiedzieć co jeszcze mi skapnie a co trzeba bedzie kupować.... Jutro chyba przysiąde nad listą z wyprawką, popatrze co ile kosztuje oraz co juz mam. Boję sie troche tego podsumowania ;/ ehhh

Tez juz zmykam, mąż mnie do kąpieli wysyła - no dalej, no idz, nie wyspisz sie itd itp 🙂 ale i tak sie nie wyśpię bo o 7:30 musze sie zarejestrować do lekarza a najlepiej juz byc w przychodni o tej godzinie. Zobaczymy 😉

Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Wiolka no to chyba nie zostaje Ci nic innego jak zamowic z polski albo jak bedziesz wiedziala na 100% ze mama przyjedzie to umowic sie z nia,ze napiszesz jej co potrzebujesz i w jakich rozmiarach i Ci przywiezie. Ale troche pokupuj 😉 bo to taka przyjemnosc... 🙂

AgnieszkaK hehe dobre to z tymi ciotkami :P i z tata tez 😁 ale to fakt,ze oni tak jakby to juz mieli za soba 😁

PannaNikt no wlasnie fajnie to wyglada z rajstopami i leginsami ale ja wole gruuuubasne leginsy i do tego getry i kozaczki takie pod kolanko 🙂 albo poprostu czarne spodnie czy jakies ciemne 🙂 ja sie jeszcze wstrzymam, zobacze co tam moja szefowa kochana przywiozla ciekawego 🙂
aleee 😉 Marcinowi sie podobaja te bluzeczki 🙂


A mnie dzisiaj czeka.... :/ glukozaaaa bleee :/ wieczorem sobie napisalam wielka kartke,zeby nie zrobic siusiu do kibelka i zeby nic nie jesc jak tydzien temu :P i dzisiaj na te okrutne badania 😞 najgorsze jest to ,ze tylko dzisiaj w jakis tam godzinach pobieraja a ja nie pamietam w jakich :/

Jak tam dziewczyny ? wstala juz ktoras? :P

Dzisiaj o 15.50 mam wizyte... ALE SIE BOJE! 😞 😞 mam nadzieje,ze nie wysle mnie do szpitala,ze szyjka sie nie skraca no i nie wiem czy to rozwarcie moze sie zamknac? jesli tak to chcialabym bardzo... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...