Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

moniczek, wypróbowała, oj może to boleć moje grube uda:laugh:
ćwiczenie akompf znałam i zaczynam ćwiczyć regularnie:laugh:
mama nadzieję, że reszta grudniówek też, i mittka w tej wannie, no nadal się z tego śmieję:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha emmax śmiej się śmiej zobaczymy za miesiąc jak będziesz ty w wanience się pluskała :P

Kurcze a ja taki leniuszek do ćwiczeń jestem :P mięśnie dna macicy to ćwicze za każdym razem jak chce mi sie kichać 🤪 ale od czasu do czasu to poćwicze te drugie także.O porodzie na razie nie myśle nie wiem czemu jakoś tak luzacko do tego podchodze pewnie zaczne panikować na miesiąc przed :P

A ja ostatnio mam problem z kolacją bo nic mi się nie chce 😞 za to słodkie bym wsuwała non stop :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie widze ze szafki ze słodyczami sie niedomykaja hi hi nic sie niemartwcie maluszki tego tez potrzebuja 🙂 ja po imprezie wczoraj wyprawiałam mojej najmłodszej córeczce urodzinki 4latka było swietnie 🙂w sumie to ma jutro ale same wiecie ostatni dzien wakacji i kazdy zyje juz szkoła hi hi pozdrawiam Was cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny przepraszam z góry, że odwołam się do waszych postów ale właśnie zauważyłam na bieliźnie coś jakby ciemno brązową plamkę i nie wiem co mam teraz robić, czy znowu wszczynać panike i jechać do szpitala?? Juy sama nie wiem bo mam do sypitala ponad 40km i musiałabym zrywać mojego teścia żeby mnie zawiózł 🤨 🤢 doradźcie mi coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka ja tez miałam brązowa plamkę na bieliźnie jak ostatnio pisałam tylko że ja miałam jeszcze ślady krwi, ale ja na Twoim miejscu skonsultowałabym to z lekarzem 😞
Dorunia700 złóż córce najlepsze życzonka urodzinowe od nas :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ale powstała dyskusja u Was na temat poronień, ale Lena ma rację to ma być forum o poronieniach a nie o gotowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to tak jak u Agnieszki może być nadżerka szkoda że jest tak późno bo byś się skontaktowała z lekarzem a tak może zaczekaj do rana i jeśli w nocy nic się nie będzie działo to dobrze,ale żeby się nie pogorszyło 😞 Mam nadzieję jednak że to nic poważnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co stwierdziłam, że jak do jutra to się powtórzy to jadę do mojej gin i tyle a dzisiaj nie będę leciała do szpitala bo oprócz tej plamki nic innego mi nie dolega.
Mittka nie sądzę, żeby to była nadżerka bo na każdej wizycie jestem badana ginekologicznie, a nadżerka chyba się tak szybko nie robi 😮 No nic, poczekam do jutra.

Muszę kupić mamie te bilety lotnicze, żeby do mnie przyleciała i idę się położyć.

Dzięki dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...