Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A jeszcze 6 kombinezon wyniosłam do piwnicy :P
Fredeczkoo chętnie bym się podzieliła,ale tą reszte dostałam od znajomej która też się spodziewa dzieciątka i jak moje wyrośnie to będę musiała jej oddać 😞

No nie wiem jak on się tam schował zajrzałam głębiej do szafki i patrze coś tam takiego sobie leży zajrzałam a to kombinezon 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglądają kwiatki choć zdjęcie jest trochę niewyraźne :P :P [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cia_0030.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka ten ostatni i ten ze smyka podobają mi się najbardziej :laugh:
Agnieszko, fajny becik, przynajmniej maleństwu będzie ciepło w kościele. Ja córcię chrzciłam na święta BN w białym kombinezonie z takiego materiału jak ten becik.
Drugie dzieciątko chcę chrzcić na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jest lumpek w którym jest więcej odzieży dziecięcej niż dla dorosłego 🤪
Był tam fajny kombinezon ale na roczne dziecko a drugi był malutki ale cały różowy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj tak megulka, ja się bardzo szybko męczę. Dzisiaj trochę posprzątałam w mieszkaniu i od razu byłam cała mokra i zasapana jak nie wiem co hehe :laugh: Dzisiaj wyjątkowo mam dużo energii, wydaje mi się że mogę góry przenosić, ale ciało odmawia mi posłuszeństwa hehe.

Ubieram się i jadę do Askota na małe zakupki dla Piotrka. Pewnie jak wrócę to się pochwalę co kupiłam 😉 Tylko dzisiaj żadnych ciuchów!!! Muszę to sobie powtarzać cała drogę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megulka napisał:
Dziewczyny wy też się tak szybko męczycie. Przeszlam dzisiaj na drugi koniec miasta bo musiałam iść do sądu i jak dotarlam z powrotem do domu ciekło ze mnie nie mam juz siły chodzić tak daleko. Nie wiem czy to jest normalne, że teraz się tak szybko męcze.

Megulka strasznie szybko. Spacer do sklepu przypomina meczarnie. Wchodzenie po schodach horror. Juz nie mówie o tym ze zmeczyło mnie nawet wdrapanie sie na fotel u lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...