Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosiu śliczne ciuszki, ten świąteczny bodziak jest rewelacyjny.

Coś nam się sypią grudniówki... dziewczynki więcej wypoczywać i nie chorować!!!

Ja po zakupkach nie mam już na nic siły. Leżę i czekam aż mąż gyrosa przyniesie i zimną colę mniaaam!!! Ostatni raz, obiecuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Jejku ale jestem ciekawa jak to będzie z nami grudniówkami która będzie pierwsza choć wiadomo że DagiM ma być pierwsza bo jeszcze w listopadzie ma mieć cesarkę tylko nie wiem dlaczego 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja to ja wiem tylko DagiM coś kiedyś pisała że po skończeniu 35 tygodnia ciąży ma mieć cesarkę i jak pisała ma mieć gdzieś między 3 a 6 listopada tylko nie wiem właśnie dlaczego po zapomniałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki!

Od wczoraj wieczorem nie mogłam nic napisać bo najpierw nie miałam internetua później miałam najazd dzieciaków tutaj io szczerze mówiąc jestem masakrycznie zmęczona.

Już nie pamiętam co która pisała ale ciuszki kupiłyście zarąbiste, Anja to body w paseczki strasznie mi się podoba 🙂

Emmax ty powinnać dostać kopa na rozpęd, idź jeszcze DZISIAJ do szpitala i przestań się wygłupiać, to już za długo trwa, poważnie.

Co do butelek to moje siostry tez polecają tylko AVENTa.

Któraś z was pracowała w tym sklepie z artykułami dziecięcymi więc mam pytanie, skąd ściągacie towar, od producentów, z hurtowni czy może z zagranicy?

Ja zaraz idę coś zjeść i na CSI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny ponownie 😉

Marcin pojechal na trening a ja sobie wchodze na brzuszek 😁

Anja25 ja mam na 62cm i mysle,ze wiekszego kupowac nie bede, bo ja bede miec dziewczynke to chyba mniejsze od chlopcow sie rodza co ? :P bodziaki sliczne!

Ewo avent podobno sa najelpsze i mr brown czy jakos tak a smoczki ja poprostu kupuje silikonowe a nie kauczukowe do butelek.

Skorka dzidzius juz nie jest taki malutki a brzuch mam naprawde taki jak wczesniej gdy sie objadlam :/


Asiula fajniutki kombinezonik 🙂


Emmax lec do szpitala , bo jak bedzie cos nie tak z dzidziusiem a Ty to zlekcewazysz to wybaczysz sobie pozniej?? pakuj manataki ( jesli jeszcze tego nie zrobilas) i jedz!

GosiaG jakie slodkie pajacyki!! 🙂 i wogole wszystko!!ja chyba jutro do lumpka pojde kilka bodziakow czy czegos poszukac 😁

Wiolka naprawde rozwazasz otwarcie tego sklepu? 🙂 ja tez cos ostatnio mysle o jakims interesie ale zobaczymy jak to bedzie. Moj brat w zeszlym tygodniu otworzyl firme i troche to go kosztowalo hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczynki ja juz po przeprawie z wanną. Goliłam sobie nogi i takkk się zaciełam, że musiałam plaster nakleic 😞 brzusio juz przeszkadza 😞

Idę spać kochane. Trzymajcie jutro za mnie kciuki bardzo mocno. O 12.30 idę na ścięcie 😞

Wszystkim Wam zyczę spokojnej nocy i nie chorujcie moje drogie, a jak dzieje się cos niepokojącego do wybierzcie się do szpitala 🙂 Emmax trzymaj się i reszta dziewuszek też. Będę jutro wieczorkiem 🙂

Buziaki i dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka będziemy za Ciebie bardzo mocno trzymać kciuki, dasz radę!!!!Ja się ostatnio wydepilowałam jakimś cudem i teraz spokój będzie na następny miesiąc, ufff :laugh: tylko teraz przed niedzielą czeka mnie golenie miejsc trochę powyżej i ja przez brzuszek już nic nie widzę więc trzeba będzie coś pokombinować żeby się mężus nie przestraszył hehe.

Tak Fredeczka rozważam i mój mąż też tylko narazie nie wiemy jak się do tego zabrać :P , wiadomo, że jeżeli chcesz coś otworzyć to musisz mieć kapitał początkowy :P 😉

No Mittka tylko teraz Ty się nam nie rozchoruj 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaW26 kopniaka masz na drogę ode mnie i nie życzę powodzenia aby nie zapeszyć i poczwórne kciuki trzymać będę na pewno :P :P
Mittka a tak Cię prosiłam abyś się jeszcze za mnie w wannie wymęczyła a Tu nic czystsza się nie czuję więc muszę sama wgramolić się do wanny :laugh: :P :laugh: :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oto moje ostatnie dwie zdobycze ( ja juz przystopowalam lekko z zakupami ale jak zaczne znowu szalec to uuuhuuuhuu :P )

spiworek disney 😉 na 6 mies i bardziej pod chlopaka ale mi sie podoba :P [img size=308]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5202.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...