Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej kobietki wieczorną porą, choć większość już w łóżku 😉

Ja byłam w centrum załatwić kilka spraw, potem poszliśmy na frytki i zimną colę i jak wróciłam do domu poszłam spać.
Dzidzia po coli szalała jak nakręcona. To jest jedyna rzecz w ciąży, na którą mam pokusę.

Ubranka wszystkie SUPER!!!!!!!!!

Idę wykąpać małą i kładę się znowu do łóżka, bo plecy mnie bolą ☺️
Wyspanej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki!

ale sie nagadałyscie dziś! 40 stron do nadrobienia! 🤪 🤪 🤪 🤪

śliczne te ciuszki macie! Mittka poszalałas z tymi śpiworkami tak czy siak! jedna z was miała sliczny cieplusi rampers! aż pozazdrościłam! I wogóle cała reszta słodziutkich ciuszków dziś była tematem przewodnim widzę :P

Ja dla przypomnienie wstawiam fotę mojego śpiworka w rozmiarze New Born :P, który kupiłam w lumpku za 10 zł 😁
Jeszcze jeden dostałam od znajomej, ale to granatowy, po chłopczyku - trochę większy jest.

Przebrnęlam dziś przez glukozę i przyznam szczerze, ze dla mnie to tylko słodszy napój 😁 Zero stresu, wymiotów, jedynie co to trochę słabiej sie poczułam, ale siedziałam w poczekalni na dupsku i spać mi sie chciało, bo dziś wczesnie wstałam 😁 Pokłuli mnie tylko 3 razy ;/ Wyglądam jak ćpunka 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Basieńka fika jak oszalała! Aż sie śmieje sama z siebie, ze panikowałam tak strasznie zanim poczułam pierwsze kopniaki 😁

Jutro też pewnie późno sie pojawię, bo zanim nadrobię wasze posty to późna godzina mnie zastaje 😁 😁 😁 😁

Dobranoc dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane grudnioweczki 🙂
Musze sie wygadac bo jestem strasznie podenerwowana. no wiec... Od niedawna moje kochane malenstwo jest aktywne w nocy a w dzien sobie smacznie spi 🙂 Buziak maluszku 😘
Ale co mnie tak bardzo wkurza? To ze u mnie w pracy nie chca tego zrozumiec i na moje pytanie czy moge pracowac od 11 a nie od 9 dostalam odpowiedz nie bo... Hmmm... chce pracowac jak najdluzej zeby miec oplacone 6 miesiecy macierzynskiego z moim skarbeczkiem, zastanawiam sie tylko czy jesli oni nie chca mi zmienic godzin pracy (sa wredni) to czy ja tez nie powinnam sie zrobic dla nich cwana i wredna jak oni dla mnie. Skoro nie chca mi dac innego rozkladu godzin to zawsze moge pojsc do lekarza powiedziec jaka jest sytuacja i wziac tydzien zwolnienia i wtedy w ogole ni bede pracowala,, to dopiero im da nauczke 😠 bo niestety ostatniojestem po 18h na nogach w dzien pracujea po pracy nie potrafie zasnac na kilka godzin a w nocy moj szkrabek sie bawi np ostatniej nocy poszlam spac o godz 8 rano a do pracy mialam na 10... co ja powinnam zrobic? Dziewczyny doradzcie mi cos ..
Ale sie rozpisalam :/ Sorry ale musialam sie pozadnie wygadac


url=http://www.pregnology.com/pregnancy/12/26/2009][/url]Make a pregnancy ticker



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki!

Dzisiaj ja was pierwsza przywitam 🙂 byłam z pieskiem a że komp był włączony to oczywiście weszłam na brzuszka hehe ale zaraz idę dalej spać :P

Akompf bossssski jest ten Twój kombinezonik, króliczek wymiata hehehe.

Julia nie rób nic na złość bo później niestety mogą Ci się odwdzięczyć 😠 Ja bym poszła i pogadała z szefem, może nie koniecznie wspominałabym, że maleństwo nie daje Ci w nocy spać bo pewnie nikogo to nie będzie interere ale wymyśl coś hmm konkretniejszego, może Ci wtedy pójdzie na rękę. Jak to nie wypali to idź na parę dni na to zwolnienie, żeby zregenerować siły bo może maleństwu się wtedy unormuje i zacznie fikać w dzień 🙂 Wogóle to podziwiam Twoje samozaparcie, ja bym juz dawno poszła na zwolnienie lekarskie ale Ty coś pisałaś, że wtedy będziesz krócej z maleństwem po nmarodzinach? Czemu właściwe?

Dobra laski idę się położyć, odezwę się jak wstane :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Skarby 🙂

kończe jeśc śniadanko i zmykam do pracusi 🙂 jak bede wracac to chyba wstąpie po ten granatowy kombinezonik w rozm 62

Akompf króliczek na kombinezonie jest the best! 😆

Julia jeśli zależy Ci aby po porodzie wrócic do tej pracy to postaraj sie jakoś znależc rozwiązanie a jeśli masz zamiar szukac czegoś innego to ja bym chyba poszła na zwolnienie.

Zbieram sie laseczki, miłego dnia i do popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😉
Julia87 Ja Tobie nic nie mogę poradzić bo ja się na prawie pracy nie znam ale podziwiam Cię za to że chcesz tak długo pracować 🙂 🙂
A ja dziś nawet dobrze spałam i zauważyłam że właśnie się wysypiam jak męża nie ma w domku :P :P :P Ale jak go nie ma to mi czegoś w łóżku brakuje 😉 😉 😉
Dobra ja na razie zmykam bo jade Kamilka do zerówki zawieźć :laugh:
A Akompf przesłodki kombinezon 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wielkie i mniejsze brzuchy 🙂

Ja dzisiaj ambitnie wstałam i poszłam na glukozę, za 40 min na kolejne pobranie krwi, a jestem w domku bo do przychodni mam 3 min drogi, więc nie muszę tam siedzieć 🙂 ta glukoza to faktycznie taki słodki napój, ale da się wypić, teraz trochę mnie zaczyna mulić 😮
Brzuszek jak na razie boli minimalnie, zdecydowanie mniej niż wczoraj, więc akcja szpital i lekarz wstrzymana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już w domku :P
Teraz jem śniadanko ale nie napisze co bo pewnie nie które z Was by zaraz zmuliło na sama myśl że takie coś można jeść :laugh: :P
Emmax ale ja Cie proszę jeżeli ból brzucha znów się nasili (oby nie) to migiem do doktorka albo do szpitala bo jeżeli tego nie zrobisz to osobiście przyjadę i dostaniesz porządne lanie 😠 😠 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja wymyśliłam od czego mnie tak wczoraj bolało, po prostu leń wziął się za robotę, poskakał trochę po krzesłach i sobie narobił 😠 ale wczoraj poleżałam i praktycznie przeszło:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam o poranku 🙂

U mnie bardzo śpiący ranek. nie przespana noc, chyba u sąsiadki popełnię mord na psie albo na niej. Pól nocy szczekał nie wiadomo z jakiego powodu.

Emmax to fajnie że brzuszek mniej ciebie boli może się uspokoi.
A glukoza rzeczywiście do wypicia jest nie najgorsza dopiero to godzinne czekanie trochę daje w dupę.

Julio ja też na twoim miejscu nie robiłam nic na złość, bo może się to obrócić przeciwko Tobie. Ale jeżeli nie zamierzasz tam wrócić po urodzeniu to zmykaj na L4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na drugi raz masz nauczkę aby nie skakać bo wiesz że to może się źle skończyć 😠
Podam Ci jeden przykład :
Moja teściowa jak ze szwagrem była w ciąży to też niby trochę przy sprzątaniu poskakała a była w tedy w 7 miesiącu ciąży. Wieczorem też tylko ja brzuch bolał a rano już szwagra miała w inkubatorze bo odeszły jej w nocy wody i już musiała urodzić. Na szczęście szwagier jest zdrowy pomimo tak wczesnego urodzenia ale nie wszystkim tak się udaje, więc Emmax proszę uważaj na siebie i na dzidzię bo ona na pewno nie chciałaby jeszcze na świat przychodzić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...