Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć babki! To znowu ja, jak mi sie nic nie chce.... nic jeszcze nie zrobiłam, mój mąż jak przyjedzie to zastanie Kongow domu ehheh, e tam :laugh: jak sobie pomyśle, że jeszcze mam tyle do zrobienia to mi się wszystkiego odechciewa 🤢

Fredeczka ty to masz przeprawy z tym swoim manem hehe, mój wogóle nie pije, jak już to winko do obiadu, ja tam czasem lubie i po kolacji do filmu i wtedy się ze mnie śmieje, że polskość ze mnie wychodzi ehehhe, a jak jeszcze sobie przy okazji zapaliłam fajkę to mówił na mnie "truck driver" hehe, milusi 🤪 🤪 :laugh: :laugh: O w morde!!!!!! To już jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mittka moja tez sie jakoś malutko rusza, nie panikuję bo raz na jakiś czas sie tam wyciągnie więc wiem, że jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
akompf mam nadzieje,ze lekarze dobrze sie zajma tym Twoim serduchem. Wogole to w Poznaniu moge polecic Ci kardiologa Andrzeja Świderczuka. Wiem ,ze w jakimś szpitalu na kase chorych przyjmuje bo prywatnie to kupe kasy pewnie trzeba placic :/ wiem,ze dba o swoich pacjentow i po nocach jezdzi do nich jak tylko zadzwonia. Więc jesli mialabym polecic to wlasnie jego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka no mam z nim przeprawy,ze hoho :P ale kochany jest. a jak przyszedl to tak sie przytulil do mnie i zaczal mi tam mamrotac,ze jak dobrze ze on mnie ma, ze co on by zrobil jakby mnie zabraklo, ze zycia sobie bez nas nie wyobraza, ze jak Wiki sie urodzi to on nie wie jak swoja milosc na nas dwie podzieli. hehe i jeszcze tak smiesznie mamrotal a moja mama sie smiala, bo blady jak sciana i mowi do niego "no zieciu ladnie popiles" a on usmiech od ucha do ucha i oczy przymruzone :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂

Duży tu ruch jak na weekend 🙂 Myślałam, że nie nadrobię :P

Fedeczko gratuluję 30-stki!!!

Emmax -łykam cały czas witaminy i nie odstawię dopóki lekarka nie będzie mi kazała.

Skórka -dzięki za oklask 😉

Wiola widzę, że coraz bardziej świrujesz 🤪 Ciekawe czy będziesz w nocy spała.

Akompf dbaj o swoje serducho, na pewno wszystko będzie dobrze 🙂

Mittka to dobrze, że już się lepiej czujesz.

Tradycyjnie nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :P

Dzisiaj kupiłam kombinezon w Pepco, miałam już tam nie chodzić, ale dziewczyny nadały, że jest kombinezon to poszłam sprawdzić. Myślałam, że będzie średni, ale bardzo mi się spodobał i musiałam go nabyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - pochwal sie nowym nabytkiem! Dziwię się, ze jeszcze zdjęcia nie wstawiłaś 😁

Fredeczka - mam juz lekarkę, szkoda, ze wczesniej nie wiedziałam o tym Twoim lekarzu bo moze by mnie przyjął wczesniej., Teraz miesiąc czekałam na echo serca a jeszcze miesiac musze czekać na wizytę u kardiologa... Ehhhh siet siet siet!!!!

Wiolka - jak sie ładnie odstzrelisz w samą czerwną kokardkę i kolczyki to męzunio nie zauważy tego "konga" 😁 hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na polu boju, a ja w pepco zakupiłam pajacyk różowy w króliczki:laugh:
muszę się zabrać za podsumowanie zakupów i dokupienie tego czego mi brakuje, uuu pewnie się nazbiera jeszcze tego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko kosztował 39.99 🙂 Teraz to już mam naprawdę wszystko z ciuszków i nic już nie kupuję. No jeszcze tylko licytuję jeden pluszowy kombinezonik na allegro... :P


[img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN0325.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne są też mnie kusi ten kombinezon, mam tylko spadkowy, granatowy i mi się nie podoba, nie lubię takich ciemnych kolorów dla dziecka, ale z drugiej strony tak się zastanawiam, żeby coś kupić żeby miała na chrzest, mam cos takiego upatrzone w Wójciku ale prawie 150 zł kosztuje, ale jest śliczne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf ja jak zawsze za Polską 🤪 zdaj relacje mi tu bo ja tak sobie sprzatam i nie wiem czy jest transmisja tutaj :P
Najlepsza była piłka nożna jak polacy grali z chorwatami i dali dupy (Dario tylko stwierdził, że wiedział zę tak będzie od początku, dupek heh)to później cała rodzinka i wszyscy moi znajomi byli nagle wielkimi fanami chorwacji :laugh: :laugh: :laugh:

Fredeczka dobra jesteś :laugh: :laugh: tutajk to ja jestem informatykiem i to mnie mąż wszystkiego pyta, oczywiście jak już sam nie może sobie poradzić przez 4 godziny :laugh: :laugh:

Ewa śliczny ten kombinezonik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...