Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ooo fajek to fuj nie podaruje mu ale że upierdliwy hahahaha jak każdy facet mojego byś poznała to dopiero jest aparat 🤪

Hehe Agnieszko wylej mu na głowe wiadro zimnej wody od razu wytrzeźwieje 😉 🤪

Gosiu no pewnie że będę chciała aż żal by było nie skorzystać skoro będziesz tak blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie zazdroszczę, :laugh:
zdarza mi się to niezwykle rzadko ale muszę pochwalić swojego Pana, że w styczniu minie 2 lata jak rzuciła palenie, ale innych wad ma od cholery:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko nie ma mnie przez godzinkę a tj takie jaja!!!! AgaK ty to masz jaja kobieto :laugh: :laugh: :laugh:

Mąż Akompf i mój moga sobie podać ręce bo Dario tez nie pije, czasem wino do obiadu jak juz mówiłam, poza tym wódki to on nie ruszy. Za to nie pali, kurde wogóle to ja tu robie za faceta hehe i paliłam i lubiłam sobie czasem wypić (oczywiscie bez przesady).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa o mężach się wywiązała 😁

Może przemówicie mojemu do rozsądku, zeby przestał palić 😁 Ja paliłam 9 lat i też rzuciłam, jak zaczęliśmy się o Basieńke starać, więc można rzucić! Ale palic lubię (wiem, wiem - jak można llubić palenie 🙂 ) ale do nałogu już nie wrócę...

A jeśli chodzi o piwko, to latem... mmmmm sama dotrzymuję towarzystwa mojemu mężuniowi 😁 podobnie jak Ewa swojemu 😁
Uwielbiam 😁

Zmusił mnie mąż do wstawienia foty, zeby Wam udowodnic, że nie kłamie i mleko pije 😁 😁 😁 😁 😁 [img size=162]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/mleko.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...