Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny az wstyd sie przyznac ale wstlismy wszyscy lacznie z moim synkiem o 10.30:laugh: ale wstyd juz nie pamietam kiedy tak dlugo pospalismy teraz lece brac sie za obiad a Wam zycze przyjemnej niedzieli:laugh:
p.s z Dubrovnika do Wiednia nie jest tak daleko wiec jak uslysze Wiole z mezusiem to na pewno dam Wam znac:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No to on niech mnie nie denerwuje bo to nie wskazane 😁 zależy co sobie ubzdura odnośnie tej komuni :P i niech zmieni kazania dla dzieci bo w jedną niedziele wię wydziera na rodziców że nie przyprowadzają dzieci do kościoła w drugą opowiada o dzieciach z probówki moim zdaniem to nie są kazania dla dzieci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, oni mają swój świat, odbiegający od rzeczywistego, ja bym chciała, żeby każdy z nich miał rodzinę, kilkoro dzieci (bo przecież antykoncepcja to samo zło) i pokazał jak żyć:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka rozumiem Cie doskonale i tak jak Emmax pisze ja też potwierdzam że każdy ksiądz powinien mieć rodzinę normalną jak każdy zwykły człowiek 🙂 🙂 🙂 Mnie to na prawdę wkurza jak oni gadają jak to trzeba żyć w rodzinie i jak dzieci robić 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dziewczynki odpoczywają 🙂 🙂 🙂 No to laski miłej niedzieli :laugh: :laugh: Nie wiem czy wieczorkiem zaglądnę bo mam iść szwagierce paznokcie robić bo za tydzień na wesele idzie :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki!

Po wczorajszej brzuszkowej imprezie spałam do 12 🤪 Teraz oglądam serial i będę jechała do rodziców na obiadek.
Życzę Wam miłej niedzielki.

Wiola no ja się nie dziwię, że nie mogłaś spać!!!

Mittka no czasem trzeba zacisnąć zęby i się podlizać jak się chce coś załatwić 😉

AgaK biedny mężunio hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze że dzisiaj w przeciwieństwie do wczoraj to totalne pustki panują a i dobrze pogoda piękna to trzeba korzystać też chętnie bym się gdzieś wybrała,ale na 16 trzeba zmykać do kościoła.
Ziemniaczki się gotują kotleciki zaraz usmaże a buraczki z wczoraj są i obiadek będzie gotowy 🙂

Ewo no to sobie posapałaś a jak czasem trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc grubaski!!!!! czy tu mnie jeszcze ktoś pamieta ☺️ boze tak dawwno mnie nie było ze aż mi wstyd wiec kochane jestem już mgr obroniłam sie w czwartek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeszcze tylko tydz do pracy i wolne ide na zwolnienie i wreszcie zajme sie organizacja do porodu bo ja jeszcze nic nie mam 🤪 chodze do szkoły rodzenia i jeszcze 3 spotkania do końca Mąż chyba chce być przy porodzie i chyba to wszystko co u mnie sie działo jeszcze raz was przepraszam ze mam takie zaległości bo tio była naprawde przesada ale miałam tyle na głowie ze nie miałam już siły siedzieć przy kompie pozdrawioami mam nadzieje ze u was wszystko oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bti ja Cię pamietam kochana i nawet myślałam o Tobie. Wyobraź sobie że ja też się broniłam w czwartek i tez zdobyłam upragniony tytuł mgr 🙂 gratuluję 🙂 mam nadzieję, że teraz będziesz z nami częsciej 🙂

A teraz nadrobię posty. Mam nadzieję, że będe miała co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć grubaski 🙂

Nadrobiłam posty, a co się uśmiałam przy tym ... jesteście udane , naprawde 🙂 myślałm , że po sobotnim wieczorze nie będę miała co czytać, a tu takie miłe zaskoczenie 🙂

AgaK Twój mąz wymiata na tym zdjęciu .

Akompf Twój ze szklaneczką mleczka też jest dobry. A swoją drogą, to mój mężu tez uwielbia mleczko 🙂 pije je hektolitrami. W przeciwieństwie do Twojego jednak jest wrogiem papierosów - oj , co ja z nim miałam za bój jak sama paliłam ehhh a jeśli chodzi o wódkę, to lubi sobie chlapnąć, oczywiście jak jest okazja, a takowa zdarza się do 5 razy w roku co najmniej haha tak ogólnie to jest grzeczny i nie pija piwa wieczorami w domu , z czego sie ciesze, bo ja tez piwa nie lubię 🙂

Ewo przypomniało mi się , że obiecałam Ci oklask za Twoje leniuszkowanie 🙂 i już Ci go wręczam :*

Ja dziś spałam do 11 🙂 zjadłam śniadanko, szybki myju myju i na 12.30 do kościółka, a teraz gotuję rosołek, zjemy i pojedziemy do moich rodziców 🙂 oczywiście jeszcze musze poczekać aż skończą się wyścigi F1 - to jest masakra jakaś, mój mąz jest strasznym fanem i ogląda każdy wyścig ;/

Dziewczyny jakieś 100 metrów od mojego domu otworzyli sklep ,,Świat dziecka" załamka, teraz to ja juz zbankrutuje haha

Wiolka odezwij się do nas jak najszybciej, jak tam powitanie z męzulem, jakie prezenty Ci przywiózł i w ogóle 🙂
Wcale się nie dziwię, że spac nie mogłaś. Ja zawsze tak mam, jak czeka mnie cos ważnego to noc nie przespana.

Mittka życzę Ci spokoju ducha w kościele hahah i nie wkurzaj się na księdza 🙂

Idę próbować rosołek 🙂

Oczywiście wszystkim Wam życzę udanej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...